Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.430
Cevap
58
Favori
58.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apk editor ile apk yi türkçe dil seçilirken ingilizce olması için ayarladım
    Aşağı verdiğim link ise dil dosyaları eğer türkçeye çevirileri yapılırsa türkçe olarak programı kullanma imkanı olur

http://www56.zippyshare.com/v/o39wq0uL/file.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    Link yok ama ip camera pan/tilt diye yaratirsaniz bir sürü çıkıyor

• Merhaba,

Yi Camera ile bugün bayağı bir uğraştım.

Telnet portunu aktif hale getirdim. 1.8.5.1B sürümüne düşürüp daha sonra saatini nasıl değiştirebilirim diye webte dolaşırkenhttp://robinhenniges.com/de/node/14 sayfasına denk geldim. oradan firmware indirdim dedikleri gibi uğraştım olmadı; sonra telnet üzerinden date komutu ile saati ayarladım; ancak her elektrik kesinti vs gibi durumda saat tekrardan bozuluyordu en sonhttp://en.miui.com/thread-137413-5-1.html sayfasında echo ile Zaman bölgesini telnet üzerinden yazdım ve artık saati doğru gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

bak şimdi, oldu mu bu yaptığın. tam xiaomi almayı netleştirdim kafada pan/tilt çıkardın.
    öneri var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

quote:

bak şimdi, oldu mu bu yaptığın. tam xiaomi almayı netleştirdim kafada pan/tilt çıkardın.
    öneri var mı ?

Eğer Foscam marka alabilirsen süper olur diğerleri için uygun yazılım bulmak zor; zaten hepsi Çin malı ve yazılım sorunları var; birde kullanım amacın nedir? ben evde bebek telsizi niyetti ile kullanacağımdan sabit olması yeterli olur diye aldım ama keşke Foscam alsaydım Tiny Cam ile kullanmak için şuan Tiny Cam ile xiaomiyi kullanmak için yazılımı düşürmem gerekiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

quote:

öneri var mı ?

Eğer Foscam marka alabilirsen süper olur diğerleri için uygun yazılım bulmak zor; zaten hepsi Çin malı ve yazılım sorunları var; birde kullanım amacın nedir? ben evde bebek telsizi niyetti ile kullanacağımdan sabit olması yeterli olur diye aldım ama keşke Foscam alsaydım Tiny Cam ile kullanmak için şuan Tiny Cam ile xiaomiyi kullanmak için yazılımı düşürmem gerekiyor.

ben de bebek telsizi niyetiyle alıyorum ama gördüğüm kadarı ile kullanmak pek de kolay değil sanki. bir sürü detay var.
    şöyle fişe tekıp telefona uygulamasını yükleyip kullanacağım bir cihaz var mı?

• Xiaomi tak kullanan tarzda.ancak tinycam programi ile kullanmani tavsiye ederim. Tinycam da hareket algiladiginda veya ses seviyesi belli eşiği geçtiğinde uyarma imkanı var xiaominin kendi programında sadece hareket algılama var.

• Uygulamaya gğncelleme geldi.Şimdi daha stabil oldu.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Uygulamaya gğncelleme geldi.Şimdi daha stabil oldu.

Ama hala ingilizce kullanabilmek için telefon dilini ingilizce çevirmek gerekiyor.

• Aynen öyle ama insan alışıyor bi süre sonra Çinceye.

• merhaba arkadaşlar.gece görüşü olan,24 saat telefondan bilgisayardan izleyebileceğim,hareket halinde uyarı ya da fotoğraf atan ip kamera tavsiyeniz var mıdır?
  • En son yazdığım mesaj neden silindi? Siteden kaynaklı mı? Zaten sitenin açtığı yok doğru düzgün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

kameranın tarzı sadece hareket olduğunda kayıt yapıyor.
    Ama canlı olarak iş yerinizden cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.
    güzel bir tarafı daha aktif olduğunun anlaşılmasını istemiyorsanız üzerinde bulunan yanıp sönen ledi inaktif yapabiliyorsunuz.
    router la denemedim ama ben içinde 8 lik bir kart ile kullanıyorum.

Bir yerlerde kartı çıkarıp bilgisayara takıp seyredebilirsiniz diyordu.
    denemedim henüz bir ara fırsat bulunca bakar bildiririm.

Hocam sadece hareket olduğunda kayıt yapıyor derken neyi kasteddiniz ? Sürekli kayıt yaptıramazmıyız ? hafıza dolana kadar kayıt yapsın mesela 1 hafta , sonra uyarı versin?? evimin balkonundan , sitemin bahçesine bağlayacağım motorum için.. geceleri ve gündüzleri sürekli kayıtta bırakmayı düşünüyorum..

hocam mrb ben de motorsikletim için kamera bakıyorm da siz ne yaptınz

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

İçinde wifi alıcısı var. Telefondan kendi uygulamasıyla modem ismini ve şifresini tanıtınca otomatik bağlanıyor.

tşk ederim elimdeki ip kamera bozuldu benim ip kamerayı istedigin heryerden canlı izleyebiliyordum ve sd karta kayıt yapıyordu kayıt dolunca en eski kaydı siliyor bu şekilde sürekli kayıt yapıyordu bu cihaz da bu iki özellik varmı varsa bundan bir tane sipariş geceyim

nasıl bi kameraydı hocam eski kameranız xiaomi dısarda pek kullanılmaz gibime geldi de yagmudan dolayı
  • arkadaşlar tam Xiaomi'yer niyetlendim. Foscam çıktı:) Foscam alan var mı aranızda?

• Merhaba Hocam;
    Ürün ile ilgili bir sorum olacaktı ,
    Bebeğin odasında hareket veya ses algıladığında sizi telefondan nasıl uyarıyor?
    Uyarı telefonunuza mail ,sms tarzı birşey mi gönderiyor yoksa sesli bir uyarı mı veriyor ?

• Arkadaşlar merhaba, benim de bir sorum var. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Ben 2 tane almayı düşünüyorum. 2 ayrı odaya kuracağım. Aplikasyonu 2 kamerayı de izlememe olanak veriyor mu?
    Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaT35 -- 30 Eylül 2015; 12:16:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaT35

Arkadaşlar merhaba, benim de bir sorum var. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Ben 2 tane almayı düşünüyorum. 2 ayrı odaya kuracağım. Aplikasyonu 2 kamerayı de izlememe olanak veriyor mu?
    Şimdiden teşekkürler...

Kendi programında birden fazla tanıtmak için seçenek mevcut

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaT35

Arkadaşlar merhaba, benim de bir sorum var. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim. Ben 2 tane almayı düşünüyorum. 2 ayrı odaya kuracağım. Aplikasyonu 2 kamerayı de izlememe olanak veriyor mu?
    Şimdiden teşekkürler...

Kendi programında birden fazla tanıtmak için seçenek mevcut

Çok teşekkür ederim, verdiğiniz bilgi için. Satıcıların bazıları tek kamerayı görüntülüyebilirsiniz dedi, bazıları 32 kamereya kadar mümkün dedi. İşin içinden çıkamadım.
    Araştırmaya devam...
    Bir sorum daha var, karşılıklı konuşma telefon gibi mi oluyor yoksa bas konuş şeklinde mi ve ses kalitesi nasıl? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Merhaba
    Ben 3 tane birden sipariş etmiştim arkadaşlara gümrüğe filan hiç takılmadı sizin gerçekten şanssızlığınız olmuş

Bilgisayardan seyredebilmek için şöyle birşey buldum ama ben çalıştıramadım bir de siz deneyin isterseniz

There are some pre-requisites:
    You need the APK from the original post in this file (or any other version of the APK you want to use) - save it somewhere like the desktop or somewhere you will remember it's location
    You need to install Google Chrome
    You need to install Google ARC Welder:https://chrome.google.com/webstore/detail/arc-welder/emfinbmielocnlhgmfkkmkngdoccbadn
    Once you have Google Chrome and ARC Welder installed you're basically good to go

STEPS:
    Launch ARC Welder
    Click the '+' icon 'Add your APK'
    Configure the options for the 'Small ants camera' app - I found 'Landscape' and 'Maximized' to work best for me
    Click 'Launch App'
    App will launch in window and login as normal (I used my Mi account details) - no need to downgrade the camera firmware as this works with the latest version available!! :)

bende app ı açıyor ve Çince bir ekranda takılı kalıyor.

Arkadaşım merhaba, Ben de 2 veya 3 sipariş vermek istiyorum ama cevabına ulaşamadığım bir sorum var. Telefondaki aplikasyonu ile tüm kameraları görüntülüyebiliyoruz değil mi?
    Yorumlardan birinde sadece bir kamera görüntülenebiliyor denmiş. Satıcılara sordum, birisi 32 ye kadar destek var diyor, birisi tek kamera diyor. Kafam karıştı...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.