Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.430
Cevap
58
Favori
58.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayıtttan izleyebilmek için telefonun region ayarını çin saatine ayarlamak gerekiyor. Saati türkiye için nasıl ayarlayabilirim?
  • Arkadaşlar daha onceden apk sini yüklemistim ama su anda tekrar kurmak gerekiyor bulamıyorum. Link atabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Resmi son sürüm uygulama
  • quote:

Orijinalden alıntı: obi_van00

Resmi son sürüm uygulama

Teşekkürler fakat bu link bende sürekli öğe bulunamadi hatasi veriyor. Action cam de yukleme yapıyor ama bunda hata veriyor. Kameranın arkasındaki qr kodu hangi programla okutmak lazım? Oradan da buraya mi yönlendiriyor?

• GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Ben az önce yine denedim, masaüstünde chrome üzerinden sonsuz indirdim apk ı. Belki mobilden indirmeye çalışırken sorun vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obi_van00

Ben az önce yine denedim, masaüstünde chrome üzerinden sonsuz indirdim apk ı. Belki mobilden indirmeye çalışırken sorun vardır.

Evet siz deyince pc de denedim yükledim. Teşekkür ederim.

• arkadaşlar, bilgisayardan izleme için bluestacks yükledim. Windows 10 yüklü bilgisayarımda görüntü sorunsuz gelirken. Windows 8.1 yüklü olanda kameraya bağlanmasına, açık kapama veya statüs ışığını değiştirebilmeme rağmen görüntü gelmiyor. Sorun ile alakalı bir fikri olan veya deneyen oldu mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WiFi üzerinden kamera ya bağlanabiliyorum ancak mobil ağ üzerinden bağlanamıyorum. Sorun ne olabilir acaba ?

• iyi akşamlar kamerayı aldımda ben bağlanamadım önce sonra güncellemeyi denedim şimdi turuncu ışık yanıyor sonra mavi yanıp sönüyor ondan sonra içerden çık çık diye bir ses geliyor böyle devam ediyor şimdi napmam lazım
  • Merhaba arkadaşlar buradaki tavsiyeler üzerine ben de Gearbest'ten kamerayı aldım. Bugün geldi. Saatlerdir uğraşmama rağmen telefonla kameraya bağlanamadım. Telefonum iphone 5. Kameranın uygulaması Türkiye Apple Store da yok önce ona uğraştım baya, öyle ki amerikada yaşayan kuzenimin us apple store hesabını almadan olmadı.
    Neyse onun hesabıyla uygulamayı yükledim. Çİnce sesli komutlar veriyor. Önce wifi şifresi gir diyor giriyorum telefonda çıkan qr kodu kemaraya okut diyor okutuyorum sonra telefonda 2-3 dk bekleyin yazıyor ama bağlanamıyor. Mavi ışık önce yanıp sönüyor sonra sabit yanmasına rağmen uygulama kamerayı görmüyor. 5-6 saattir uğraşıyorum olmadı.
    Bluestack yükleyip deneyim dedim PC'ye orda da Googleplay da uygulamayı bulamadım. Kamerayı her an parçalayabilirim o derece sinir olmuş durumdayım. Lütfen yardım edin!
  • Bu kamera internet kotasını yiyor mu sürekli ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Bu kamera internet kotasını yiyor mu sürekli ?

Hayır tabi ki. İnternet üzerinden sadece bağlı, siz bağlanmadığınız sürece internetle ciddi bir işi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

Hayır tabi ki. İnternet üzerinden sadece bağlı, siz bağlanmadığınız sürece internetle ciddi bir işi yok.

Teşekkürler dostum .bu bilgi önemli benim için .

• quote:

Uploand kotasi yer yani 3g harici adsl felan kota dusmez

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Uzaktan kameraya Bağlanmadan kota düşmez diyorsunuz yani doğru mu?vinn modemle bağlı bir yerde kullanmayı düşünüyorum o yüzden önemli.kota 500mb.günde 1 kere uzaktan bağlanip 1 dk bakmam gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

Uzaktan kameraya Bağlanmadan kota düşmez diyorsunuz yani doğru mu?vinn modemle bağlı bir yerde kullanmayı düşünüyorum o yüzden önemli.kota 500mb.günde 1 kere uzaktan bağlanip 1 dk bakmam gerek.

Vinn da malesef uploand da kota dan dusuyor ama bir dakika video dusuk cozunurlukte video seyrettinizi varsayin o kadar koa yer sorun olmaz

• gearbest üzerinden sipariş vereli 2 ay oldu hala daha gelmedi benim kameram? na yapmam gerekli acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: zapha

gearbest üzerinden sipariş vereli 2 ay oldu hala daha gelmedi benim kameram? na yapmam gerekli acaba

Takip nonuz yokmu

• Tracking Number: CH14417039349523

takip numarası bu oluyor sanırım? swiss post yazıyor fakat bir türlü sorgulamayı beceremedim
  • zapha Z kullanıcısına yanıt
    Yazdığın takip kodunun doğru olduğuna emin misin? Aşağıdaki chinapost sitesinden kontrol ettiğimde origin olarak Australia görünüyor. Gearbest kargolama yaptığında gönderim sayfasına paketin resmini ekliyor, resmin üzerindeki gönderim bilgilerini kontrol etmelisin.

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=CH14417039349523
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.