Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

Çin versiyon mu? Ben bugün çok eski Yi Home uygulaması ile kurabildim. Benimki CN versiyon
    aynen çin verisyonu 2015'te almıştım. muhtemelen bende o eski yihome uygulaması ile tanıtıp aynı kullancı adı ile mihome de oturum açınca oraya aktarmış olabilirim net hatırlamıyorum
  • Kamera uzun zamandır yatıyordu kullanayım dedim unutmuşum nasıl ne kuracağımı.Ayrıca daha önceden androidde kullanıyordum ios'a geçtim uygulama ülkenizde kullanılmıyor hatası alıyorum.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Kamera uzun zamandır yatıyordu kullanayım dedim unutmuşum nasıl ne kuracağımı.Ayrıca daha önceden androidde kullanıyordum ios'a geçtim uygulama ülkenizde kullanılmıyor hatası alıyorum.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
    Konum olarak Çin seçin hocam. En olmadı Android işletim sistemi olan bir cihaz ile yi home uygulaması veya mi home tanıtıp aynı kullancı adı ve şifre ile ios da oturum açın oraya düşecektir kamera

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler d4hi dediğiniz gibi yaptım androidde çalışıyor sırun yok ama iosta çalıştıramadım malesef tanıtma wifi falan tamam mavi ışık yanıyor ama bağlantı %30 da kalıyor ve bağlanmıyor.
  • geçenlerde kamera açılmıyor diye kameranın sürümünü yükselttim, rtsp fix ile beraber. hafta sonra rtsp devre dışı kaldı, tekrar yazılım vr rtsp fix yüklemeye çalışıyorum ancak bir türlü olmuyor. bağlı ağlarda kamerayı göremiyorum. konu hakkında fikri olan var mı acaba.
  • Herkese Merhaba,

Yi home kamerayı ayni anda kaç cihazdan izleye biliyoruz.
    Mesela ben ve esim cep telefonundan kullaniyoruz, ayrica pc ve tabletten de izleme şansim var mi ?

Birde pc ye uygulamayi yukledim ama ayni mail adresi ve sifre ile oturum acmama ragmen uygulamaya girdiginde kameralari gormuyor. Sonun ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu kameranın çin versiyonu ilk zamanda çalıştırdım sonda bir şey oldu çalıştırmadım .sadece çinde diğe sesli mesaj veriyor.
    Yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba bu kameralar öylece aldı elimizde kullanıma sokabilirmiyiz? Şuan aktif kullanan var mı?

• Sürüm yükseltmiştim ben de.
    Düşüremedim, kaldı öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozkuran O kullanıcısına yanıt

Bir ilerleme var mı arkadaşlar ne yapacağız bu kameraları değerlendiremez miyiz?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.