Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgisayara Virtualbox uygulaması sayesinde Android kurarak çok rahat izlenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizce apk bulamadım bir türlü nerden indirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

ingilizce apk bulamadım bir türlü nerden indirdiniz

Telefonun dili Türkçe ise çince eğer ingilizce ise ingilizce oluyor

• http://app.mi.com/detail/75646

ben burdan indirdim tel türkce ama çince program
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

http://app.mi.com/detail/75646

ben burdan indirdim tel türkce ama çince program

Telefonun dilini ingilizce yapın Program ingilizce oluyot

• Evet telefonun dilini ingilizce yapınca uygulama ingilizce oluyor. Bir kere gördükten sonra zaten insan hangi ayarın ne olduğunu biliyor. Zaten çok karışık bi ayarı yok.

• tşk evt dediginiz gibiymiş türkce yapınca geri çinceye dönüyor gece görüşü otomatikmi acılıyor ben ortamı karanlık yaptım bir acıldı bir kapandı saglıksız çalıştı
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    Evet kendi otomatik açılıyor.Büyük ihtimalle az ışık yakalamıştır o yüzden kararsızlık oluşmuştur.Tavsiyem full karanlık ortamda denemen.Yoksa çok stabil çalışıyor.
  • dogrudur biraz ışık vardı bunun bir opjektif ayarı varmı 3 metre deki bir cismi çok net gösterirken 5-6 merteye bakınca bulanık gösteriyor ayrıca programı hiç stabil degil acıyosun sana gerideki kayıttan izletmeye başlıyor bazen normal canlı izletiyor eski kayıtı izlerken ileri alıyosun yine hop geri geliyo çok saglıksız çalışıyor programı
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    Bende çok stabil. Uygulamayı tekrardan kur istersen. Bende ki kamera da sd cart yok.O yuzden geriden izleme olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infazci captain -- 22 Ağustos 2015; 12:32:53 >
  • Yeni özellik gelmiş. Galiba hareket algıladığı zaman WeChat uygulamasından mesaj atıyor. Ama emin değilim aktif edince bişeyler olmadı.
     Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infazci captain -- 28 Ağustos 2015; 14:38:55 >
  • benim icib kameranin en sıkıtı yani hafizadaki kaydi istedigin yerde izleyememek ayarliyosun sacma sapan yerlere geliyor

• arkadaşlar bıraz acemı soru olacak ama

bunu nasıl ınternete baglıyoruzda dısardan izliyoruz

yani sormak istediğim modemle bağlantıyı basıl kuruyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 4 Eylül 2015; 22:09:14 >
  • emre-29 kullanıcısına yanıt
    Telefona indirdiğin uygulaması sayesinde wifi şifreni ve wifi adını kameraya aktardığın zaman internete bağlanıyor. Kameranın içinde wifi alıcısı mevcut.

• birbir zorlukla çince olan program ile camerayı birbirine tanıttım, cameras online yazıyor ama turuncu simgeye tıklayınca downloading plugin diye birşey çıkıyor bazen yüzde 5 bazen yüzde 20 ye kadar gelip kapatıyor tekrardan baştan başlamak gerekiyor. bi türlü başaramadım bağlanmayı kameraya
  • arkadaşlar ben de bu kameradan almaya niyetlendim. yalnız aklıma şöyle bir şey takıldı.

gece görüşü olmayan model. $32.78
    http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_152784.html

gece görüşlü olan model $28.89
    http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_193393.html

tüm özellikleri aynı ise ve birisinde ilaveten gece görüş varsa nasıl daha ucuz oluyor
    ya da benim gözümden kaçan bir şey mi var?

• kymelria kullanıcısına yanıt
    Yok hayır bende gece görüşlü olmayan modele göre ucuza aldım.Bi yanlışlık yok.
  • Bugün zar olsada ptt den aldım. İlk kurulumu yaptım. Fena değil ama en kısa zamanda pan/tilt özellikli alacağım ama şu dolar bir otursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Bugün zar olsada ptt den aldım. İlk kurulumu yaptım. Fena değil ama en kısa zamanda pan/tilt özellikli alacağım ama şu dolar bir otursun.

o nedir hocam link verirmisin

• emre-29 kullanıcısına yanıt
    Kameranın olduğu yerde dönmesini sağlayan aparat.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.