Şimdi Ara

Xiaomi XiaoYi Intelligent 720P 4X Digital Zoom IP CAM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.431
Cevap
58
Favori
58.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi ürünlerini seviyorum ama app bağlantılı olduğundan almaktan vazgeciyorum sonra diyorum alayım eksik yanları nedir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dustnbones kullanıcısına yanıt
    Dostum ingilizce versiyonunu bulursan link verecektin.Eğer telefonda root varsa Root Explorer uygulaması sayesinde apk alabiliyorsun. Data/App klasörünün içinde.

• http://en.miui.com/thread-65175-1-1.html
    Burada olabilir ama diğer bir ihtimal ben telefonu ingilizce kullanıyorum.
    Okuduğum bir yerde kendisi otomatik sistemin dilini görüyor ve programı öyle yayınlıyor gibi bir şey vardı.
    Aynen dili İngilizce yapınca uygulama da ingilizce oldu. Bilgi için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: infazci captain

Aynen dili İngilizce yapınca uygulama da ingilizce oldu. Bilgi için teşekkürler.

bu cihaz neti nasıl alıyor ethernet girişi yok wifi özelligi görmedim
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    İçinde wifi alıcısı var. Telefondan kendi uygulamasıyla modem ismini ve şifresini tanıtınca otomatik bağlanıyor.

• quote:

İçinde wifi alıcısı var. Telefondan kendi uygulamasıyla modem ismini ve şifresini tanıtınca otomatik bağlanıyor.

tşk ederim elimdeki ip kamera bozuldu benim ip kamerayı istedigin heryerden canlı izleyebiliyordum ve sd karta kayıt yapıyordu kayıt dolunca en eski kaydı siliyor bu şekilde sürekli kayıt yapıyordu bu cihaz da bu iki özellik varmı varsa bundan bir tane sipariş geceyim
    Onu bende bilmiyorum çünkü henüz elime ulaşmadı. Hala yolda kargom.

• quote:

Onu bende bilmiyorum çünkü henüz elime ulaşmadı. Hala yolda kargom.

çok sordum biliyorum birde yeni eski versiyon satılıyo araad 5 usd felan fark var özellik farkı varmı
    Dostum o aradaki fark gece görüşlü olması. 2 model var biri sadece gündüzleri çalışabilen diğeri ise hem gündüz hem de gece çekim yapabilen kamera. Tavsiyem gece görüşlü yani night vision olanını al. Yukarıda başka bi arkadaşa link vermiştim. Ona bakarsan gündüz ve gece çekimini kıyaslayabilirsin.

• Umitbjk kullanıcısına yanıt
    Dostum senin kargo ne alemde. Benim ki Başakşehir'den Arnavutköy'e gitti. Güngören'de oturuyorum. Benden daha çok geziyor kargo.

• infazci captain kullanıcısına yanıt
    Önce Arnavutköy'e sonra da Silivri'ye gitti benim kargo :)

Dün aradım sevkedeceğiz kağıthaneye dediler.
    Vay be ne çok değişiyor sistem. Eskiden direkt Bakırköy den gelirdi. Şimdi bahçelievler den dağıtıma çıktı yazıyor. Bende Güngören'de oturuyorum dur bakalım ne olacak :)

Ve ürün geldi.Kurulumu sıkıntısız yaptım çatır çatır çalışıyor :)
  • güle güle kullanın
    Teşekkürler dostum. Peki bu kamerayı kapatmak istesek direkt fişten mi çekiyoruz. Ayarlardan camera off seçeneğine bastım, sonra aktif etmek istediğim zaman kamera kapalı olduğu için ayarlara ulaşamadım. Bende direkt fişten çektim.

• Aynı pakette 2 adet satın almıştım.Toplam 58$ ödedim.Bugün teslim edildi fakat 53 TL gümrük vergisi ödedim.

Birde önceden gümrüğe takılan ürün için kağıt gönderip çağırıyorlardı sizinle birlikte paketi açmak için.

Şimdi paketi kendileri açmış ve üzerine gümrük kontrolü yapıldı yazan bant yapıştırmışlar.

75 Euro altında olan ürüne nasıl kafalarına göre vergi kesiyorlar ?
    Ptt'nin ne yapacağı belli olmuyor hocam. Ama o vergi olmaması lazım. Sınır zaten 75 euro. 58 dolar vergiye tabi değil. Keşke ürünü almasaydınız. Para iade olunca tek tek sipariş etseydiniz. 2 tane aldığınız için belki ticari amaçlı satılmak için o vergiyi koydular.

• Merhaba arkadaşlar bende bu kamerayı aldım. Sağolsun Hollandadan 3 günde TR'ye giriş yapan paket tam 11 gün sonra İstanbula bana ulaştı. Teşekkürler PTT Neyse... Uygulamayı kurdum şu anda telefondan ve tabletten sorunsuz kullanıyorum ama pc den bağlantıyı yapamadım. sayfada kaldırılmış denmiş ama kesin bir bilgi midir? İP adresini bulup iSKY gibi programlarla bağlantı sağlanamaz mı? İnternette herhangi bir video bulamadım. Ayrıca gece modunu aktif etmek mi lazım yoksa karanlık olunca kendi mi aktif oluyor?

• Merhaba
    Ben 3 tane birden sipariş etmiştim arkadaşlara gümrüğe filan hiç takılmadı sizin gerçekten şanssızlığınız olmuş

Bilgisayardan seyredebilmek için şöyle birşey buldum ama ben çalıştıramadım bir de siz deneyin isterseniz

There are some pre-requisites:
    You need the APK from the original post in this file (or any other version of the APK you want to use) - save it somewhere like the desktop or somewhere you will remember it's location
    You need to install Google Chrome
    You need to install Google ARC Welder:https://chrome.google.com/webstore/detail/arc-welder/emfinbmielocnlhgmfkkmkngdoccbadn
    Once you have Google Chrome and ARC Welder installed you're basically good to go

STEPS:
    Launch ARC Welder
    Click the '+' icon 'Add your APK'
    Configure the options for the 'Small ants camera' app - I found 'Landscape' and 'Maximized' to work best for me
    Click 'Launch App'
    App will launch in window and login as normal (I used my Mi account details) - no need to downgrade the camera firmware as this works with the latest version available!! :)

bende app ı açıyor ve Çince bir ekranda takılı kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.