Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
931.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Su konuda bir kere telefonla ilgili bilgilendirici, telefonla alakali bir paylasim gorsem ne guzel olacak. Birisi gelsin uyumlu hizli sarj cihazi paylassin, duzgun kılıf ekran koruyucu paylassin, farkli rom deneyenler izlenimlerini paylassin, eu rom kurup temizlik yapanlar root yapanlar twrp yukleyenler bilgilendirici bir sey yazsin. Bi kere sunlati göreyim konuya giresim gelmiyor artik.

Kac yasina gelmis insanlar sidik yaristirip ego derdine dusmus. Almayin aga obsesif ruh hastasiysaniz telefon almayin. Bu telefonun ekrani ortalama. Kamerası ortalama. İslemcisi orta duzey. Hizi belli kacari belli. Batarya performansı kamera ornekleri belli. Kenari plastikmis, kullaninca basım agriyormus, gece cektigim fotoğrafta burun deliklerim gozukmemis, kamerasi cikintiliymis, bataryasi iyi ama agirmis, miui kotuymus surasi soyleymis vs gibi bos laflari tekrarlayacaksaniz almayin almayin almayin. İssiz bi ruh hastasiysaniz almayin. İhtiyac bu ihtiyaç o kadar. Begendiginiz bi modeli alin kullanin hasta misiniz.

Konunun icine edilmis yine. Mesajlari okurken ben daraldim bu ne issizlik gereksiz seyler ya.
    Çok değil biraz geri sayfaları okusan bir sürü kılıf, ekran koruyucu muhabbeti döndü hatta bizzat ben ekran koruyucu SS leri attım. Yine geri sayfalarda eu rom hakkında bilgiler verdim, bl kilidinden bahsettim ondan önce ki sayfalarda gereksiz uygulamaların nasıl kaldırılacağını yazdım vs. vs.

Buraya gelip son sayfayı okuyup bir kere şunu bunu görsem bunu görsem demekle olmuyor aç geri sayfaları araştır bu kadar basit. Armut piş, ağzıma düş. Kaldı ki şu kadar sitem eden insanın acaba konuya ve kullanıcılara ne gibi bir faydası dokundu? senin konuya ne gibi bir katkın oldu da konudan bir şeyler bekliyorsun? bu da ayrı bir kafa ya. Yani bir faydan, paylaşımın, yararlı bir işin yoksa şu konuda bu şekilde sitem etmeye hakkın da yok bu kadar basit.

• Bosunu yapıp tatmin olduysan tamam iyi eğlenceler sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bosunu yapıp tatmin olduysan tamam iyi eğlenceler sana.
    Uğraşma bebeyle.kendini bişey sanıyor adama mi 8 liteın ekranı ile kasa sağlamlığı daha iyi dedim.hrmen delirdi.yok note 7 4000 ampermiş yok 48 mpymiş
    Adam daha yazdığımızı anlamıyo ego tanrısı.her konuda var böyle bilgiç

• Telefonun kulaklik mp3.ses kalitesi ve yuksekligi nasil memnunmusunuz ? Birde ekran kullanim suresi ne aliyorsunuz ?

Ekran olarak bu telefonda uzun kullanimda goz yorgunlugu,bas agrisi hic sikayet okumadim mat panel kullanilmis. Sizde boyle sorunla.karsilastiniz mi ?

Cihaz f/p urunu oyle amiral gemisi degil.velakin cok elestiriliyor ama gundelik kullanimda sorun cikarmaz sanirim. Bildirim gelmeme olayi nedir ? Whatsapp facebook bildirimleri mi ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Ses yüksekliği cok iyi ancak kalite orta. Ekran suresi olarak ortalama 8 saat aliyorum. Oyun oynarsam 6 oynamazsam 9-10

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Telefonun kulaklik mp3.ses kalitesi ve yuksekligi nasil memnunmusunuz ? Birde ekran kullanim suresi ne aliyorsunuz ?

Ekran olarak bu telefonda uzun kullanimda goz yorgunlugu,bas agrisi hic sikayet okumadim mat panel kullanilmis. Sizde boyle sorunla.karsilastiniz mi ?

Cihaz f/p urunu oyle amiral gemisi degil.velakin cok elestiriliyor ama gundelik kullanimda sorun cikarmaz sanirim. Bildirim gelmeme olayi nedir ? Whatsapp facebook bildirimleri mi ?
    Şahsi yorumum :

-Müzik ile ilgili bişey söyleyemeyeceğim.
    -Ekran süresini anlamıyorum daha önceki msjlarıma bakın orda ekran görüntüsü atmıştım. Ama ben orta kullanımda 1.5 gün kullanıyorum.
    -Göz yorgunluğu için okuma modu var. Sürekli kullanıyorum ve memnunum. Sürekli en parlakta baktığım zaman gözüm yoruluyor. Başım ağrımıyor.
    -Bildirim olayını ben çok takmıyorum. Ama banka uygulamasından geç gelmesi bazen sorun oluyor. Yani samsung note 4ümde, bildirim anında geliyordu(bankadan bahsediyorum). Note 7 de instagram bildirimleri anında geliyor. whatsapp da aynı, facebook'a bakmıyorum fazla..

Şaka bi tarafa ben çok sallamıyorum bildirim olayını. Benim için eksi değil. Ben bayağa basit kullanıyormuşum cihazı ya. Şimdi yazınca anladım. Note4 bozulmasaydı devam edebilirmişim.
    velhasıl, Amiral gemi değil ama cihazı çok sevdim ben. Sırf damla çentik için almıştım zaten. bu kadar.

Birde arkadaşlar bi grupta gördüm, adam video çekiyor.(mi9se). mesela video 15 saniye, ilk 5 saniye normal hızında, sonraki 10 saniye yavaşlatılmış.
    Bu nasıl oluyor bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_EKReM -- 27 Mayıs 2019; 1:31:45 >

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Kısa video kısmı sanırım

• Arkadaşlar redmj not 7 128 li sipariş vardım ancak aynı fiyata mi9 se alma imkanım var kayıtlı sizce iptal edip mi 9 se almalimiyim.

• quote:

Bosunu yapıp tatmin olduysan tamam iyi eğlenceler sana.
    Faydali bilgiler istiyorum diye aglamaya devam edebilirsin.

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Hocam tum agir cekim feken telefonlarda bu boyle zaten. 15 saniye olan video once normal hizinda baslar sonra agira gecer. Bunun zaman aralığı da degistirilebilir. İstersen hepsini agir cekim yap ister basini hizli sonunu yavas istersen tam tersi. Bu videoyu galeride gosterirken bunu duzenleyebilirsiniz.

• favorimps4 F kullanıcısına yanıt
    Ben olsam mi 9se alirim. Bu note 7 nin kotu oldugunu gostermez. Sadece digeri daha guncel bir cihaz.

• Telefonda ekran görüntüsü,video çektiğim zaman İnstagram veya WhatsApp üzerinden story ve durum olarak paylaşım yapacakken kalitesi çok kötü oluyor sizde de aynı hadise yaşanıyor mu ?

• Ulan ya telefon normalde çok ucuz

amazon fiyatı:219 dolar=1.330,49 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 27 Mayıs 2019; 9:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

çok özür dilerim, kusura bakmayın düşünemedim
    ne özürü normal bişey bu :D
  • akguner97 A kullanıcısına yanıt
    Bu durum son çıkan Milerin çoğunda vardır ki
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    ne diyoruz?
  • Her sene bir sene önceki halimi arıyorum
  • Bildirim gelmemesi son 2 yıllık cihazlarda var, mi5, mi5s plus, mi6, redmi6 bunlarda sorun olmuyordu. Çentik çıktı mertlik bozuldu sanki

Mi8 lite ile redmi7 zaten çok benziyor, ben de 8lite alacakken alanların sorunlarını gördükçe 7ye geçtim.
    Zaten firmaların artık hepsi böyle; bi modeli al bataryayı artır model 2 çıkar, NFC ekle model 3 çıkar, ekranı amoled yap model 4 çıkar ....
    Sar değeri konusunda kesinlikle haklısınız, ben de çok dikkat ettim 8Lite ın yüksek olmasına ama pek önemsendiğini sanmıyorum, öyle de böyl de yaşıyoruz diyor insanlar.

Elle kasa bükmek için telefon alan zaten ceviz kırmak için de bunu alsın
    Telefon telefondur arkadaş, kullanıcı kafayı yemediyse ceviz kırmaz

• favorimps4 F kullanıcısına yanıt
    bence her ikisi için de sizin kullanıcı olarak vazgeçilmez özellikleriniz nedir ona bakın,
    örnek kapasite önemliyse redmi 128 alınır
    kriterlerinize göre hangisinde sorun yoksa onu alın. Buna göre sonuç eşit çıkıyorsa da daha güncel olanı tercih edin.
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.