Çavuş
03 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

8 yıllık vestel çamaşır makinamız çok ses çıkardığı için yeni makina almayı düşünüyoruz marka ve model olarak 9 kg ve üstü uygun fiyatli tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler

Çarpraz karşı komşumun evinden kendi evime kablosuz internet çekmek istiyorum fakat şöyle bizim ikinci katın ön kısmı full açık teras ve şu an elimdeki TP LİNK TL-WR841N routeri dışarıya koymak zorunda kalıyorum fakat yağmur veya karlı zamanlarda napıcam diye düşünüyorum sizce bunu nasıl muhafaza ederim yada dış mekanda kullanmak için nasıl bir cihaz önerirsiniz.Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.
Karşı komşumun modeminden internete bağlanıyorum fakat evimiz iki katlı ve evin ev tarafından modemin sinyalini alamıyorum arkadaşın modemi ttnetin verdiği modemlerden olduğu için wds yi desteklemiyo bu yüzden universal repeater almayı düşünüyorum acaba bağlantıda kopma yaşamıcağım bağlantı hızı düşük olmayan universal repeater tavsiyelerinizi bekliyorum herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum fakat sar değeri düşük geldi ama çift hatlı telefonlar tek hatlı telefonlardan daha çok radyasyon yapıyomuş bu konu hakkında düşüncelerini almak istiyorum.Çünkü hem sar olarak hem iki tane hat kullanan biri olarak tel hoşuma gitti.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Günlük ve Güncel Konular üzerine yazıcağım yeni bir site açtım yorumlarınızı bekliyorum.Eğer yazarlık yaparım diyen olursa benle iletişime geçerse sevinirim.

http://www.fuuby.net/
Hakkında
Forum İmzası:
Xiaomi Redmi Note 4 Global Version Qualcomm Snapdragon 625
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Mobil cihaz
LG
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
ISS
TurkNet
Notebook
HP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 234
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 4.782 (Bu ay: 375)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.