Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zetsu

şuan farkettim , ekranın alt bölgesine odaklanabiliyor kamera. Aynı mesafeden ekranın üst tarafı odaklayarak çektiğim fotoğraf ile alt tarafı odaklayarak çektiğim fotoğraf arasında çok büyük fark var, sanırım lensin oturma sıkıntısı var

Hocam değişim isteyin direk 1000 de 1 olacak sorun size denk gelmiş olabilir...
  • zetsu Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bende zamanında cihazı archelottan almıştım. Yalnız kendisi bildiğim kadarıyla sorun durumunda cihazı sizin adınıza çine gönderiyor ve kargolar size ait. Bu da en az bir ay sürer. Eğer siz sorunun kameranın yerine düzgün oturmamasından kaynaklı olduğuna emin gibiyseniz ve archelot değişime yanaşmazsa içini kendiniz açıp kameraya bir el atabilirsiniz diye düşünüyorum. Youtube da söküm ile ilgili bir sürü video var. Gerçi archelot o kadarını kendi yapar heralde. Yani illa çine gidecek derse rica edin iki dakka söküp baksın.
  • Kendisinden daha önce 2 cihaz almıştım başkalarına hediye etme amaçlı , ilk defa problemlisi denk geldi o da şansıma kendim için aldığım :) kendisi sağolsun cihazı nasıl açıp lense nasıl müdahale edecegimi anlattı ama acamayip cihazı yollarsam tamir, lens değişimi gerekirse cihaz değişimi yapacağını söyledi. Ne yazık ki tirnaklarimla açamadım ve pena tarzi tamirat aletlerim de yanimda olmadığı için mecbur yollayacağım, 1 hafta daha bekleyeceğiz artik zenfone 5 ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zetsu Z kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda da ölü pikseller var. Ama çok geç farkettim. Zaten sadece siyah zeminde, karanlık ortamda ve yüksek parlaklıkta belli oluyor. Birine problemsiz diye satsam muhtemelen farkedemez . Amma velakin şu ana kadar aldığım hiçbir android cihazda aile dışına çıkmadı. Mutlaka sülaleden biri el koydu. Bununda kadari böyle olacak muhtemelen. Yakın tarihli bir el koyma durumuna karşı note 5 pro yu yakın takibe aldım.
  • Gereksiz uygulamaları silmek için miui gizli ayarlar programını bulamadım.

• neşter61 kullanıcısına yanıt
    Akçaabat mı?
  • arkadaşlar telefonu her zaman %100 şarj edip kullanırdım 100 den 99 98 - 90 a kadar (sürekli internet instagram facebook WhatsApp) yarım saat kullanımda düşerdi, bugün tam dolmadan 98 de çıkardım, aynı senaryoda 1 saat 10 dk oldu kullanmaya devam ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar yeni modelleri beklesek mi yoksa note 4'ü alıp geçsek mi? Napsak sizce? Bir de büyük ekran pek sevmiyorum. Redmi note 5 de aynı donanımla daha büyük ekranla geliyor. Ne yapmalı sizce? Bir de Mi A1 var. Bu ne berbat bir durumdur yahu.
  • Küçük ekran için paran varsa mi 6 ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamad

Dostlar yeni modelleri beklesek mi yoksa note 4'ü alıp geçsek mi? Napsak sizce? Bir de büyük ekran pek sevmiyorum. Redmi note 5 de aynı donanımla daha büyük ekranla geliyor. Ne yapmalı sizce? Bir de Mi A1 var. Bu ne berbat bir durumdur yahu.

note 4 al gec büyük tel zor oluyor cep te filan taşıması .
  • aaytugozkaya A kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazdan cihaza değişiyor tabi miui sürümü de etkili miui 9 düştü benimki millet paylaşıyor 11 saatler falan benim cihaz misal 8 saat veriyor önceki miui 8 de 9 saat aliyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-gizli-ayarlar-v1-0.12853/

Burada üyelik istiyor daha önce buralara girmeden indirmiştim miui gizli ayarları ama neredendi?

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Al hocam, yeni upload ettim

https://ufile.io/0vcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Al hocam, yeni upload ettim

https://ufile.io/0vcek

Eline koluna sağlık hocam

• Gizli ayarlar ile uğraşmak telefonu kullanılmaz hale getirebilir dikkatli olalım

• Son haftalık güncellemede resim çekerken parmak izine dokununca resmi çekiyor.

Whatsapp daki ses sorunuda çözülmüş bilginiz olsun

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Parmak izi sensörüne dokunarak fotoğraf çekme eskiden de vardı.

• hepsiburadadan redmi note 4x aldık 32 gb dual sim olanı, note 4 mü almalıydık? biraz forumlara baktım kafam karıştı. 4.5g desteği hangisinde var?

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Hocam global olarak belirtilende band 20 desteği var. Yoksa hepsi 4g çekiyor. Şehir merkezindeyseniz çok sıkıntı yaşamazsınız. Genelde şehir dışlarında band 20 yayın yok (Türkcell de heryerde band 20 var sanırım).

Edit: Gerçi hepsiburada global versiyon olup olmadığını belirtmemiş. Sanırım daha önce mail atıp hangisinde band 20 (global) desteği olduğunu sormak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Sergeant -- 27 Şubat 2018; 23:9:41 >
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.