Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün bir ayar yaptım 3g çelken yerde bile artık 4g çekiyor telefon mobil veride indirme ve upload hızı baya bir arttı...Band 20 olmayan modeli kullanıyorum ama her yerde telefon 4g çekiyor
  • Telefonumu değiştirdiniz . Hocam ne yaptınız, telefona anten mi taktınız, diyin hele bi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Telefonumu değiştirdiniz . Hocam ne yaptınız, telefona anten mi taktınız, diyin hele bi

Yok hocam bu telefon ile en az 3 yıl daha beraberiz ne yaptım söyleyeyim size de...

Ayarlardan telefon hakkında kısmına girdim dahili depolama bölümüne 5-6 kez bastım ayarlar çıktı oradan telefon bilgilerine girdim tercih edilen ağ türüne girdim ve aşağıdaki ayarı seçip çıktım hepsi bu kadar :)

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav bende sandım cihazda band 20 yi etkinleştirmenin bir yolunu buldunuz. Siz cihazı lte ye zorlamışsınız. Benim olduğum yerde band 20 yayın var sadece, o yüzden wcdma dışında bağlanmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Yav bende sandım cihazda band 20 yi etkinleştirmenin bir yolunu buldunuz. Siz cihazı lte ye zorlamışsınız. Benim olduğum yerde band 20 yayın var sadece, o yüzden wcdma dışında bağlanmıyor.

Hocam her yerde 4g çekiyor mu çekiyor ben ona bakarım :) telefonumu seviyorum vallahi şuana kadar herşeyinden çok memnunum şarjı performansı çok iyi bozulana kırılana kadar xiaomi note 4x ile devam

• Xiaomi bizi fiyat ve performansı ile şaşırtıyor. Vestel de bu seviyeye gelse ve bu özellikteki teli 600tl gibi satsa süper olur. Redmi note 4 ün maliyeti yaklaşık 560tl kadarmış

• https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-64gb-4gb-ram-snapdragon-islemcili-cep-telefonu-325111259?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

Tel 1000tl civarı bonus kartiniz varsa 100tl bonus veriyor. Tel geldi size 905tl sudan ucuz almayan pişman olur

• Merhaba,

Telefonum 3 gün önce yavaşlamaya başladı. Gelen bi güncellemeden mi bilmiyorum ama rehber de numara bakarken bile kasıyor sebebini bulamadım.(Kapatıp açtım hafızanın yarısından fazlasını boşalttım ama nafile) Başına gelen var mı ?

Ayrıca bu telefonda numara engelleme yapamıyorum.
    Engellediğim numara beni arayabiliyor ve mesaj atabiliyor.

Bu sorunla da karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksehirfatihi

Merhaba,

Telefonum 3 gün önce yavaşlamaya başladı. Gelen bi güncellemeden mi bilmiyorum ama rehber de numara bakarken bile kasıyor sebebini bulamadım.(Kapatıp açtım hafızanın yarısından fazlasını boşalttım ama nafile) Başına gelen var mı ?

Ayrıca bu telefonda numara engelleme yapamıyorum.
    Engellediğim numara beni arayabiliyor ve mesaj atabiliyor.

Bu sorunla da karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi ?

Teşekkürler.

aynı sorunlar mevcut ..
  • neşter61 kullanıcısına yanıt
    Linkte; Bonus 100TL. değil 50TL veriyor.
  • nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyem cihazı sıfırlamanız. En kötü ihtimal tekrar rom atmanız gerekebilir. Bende böyle bir sıkıntı olmadığı için kesin çözüm şudur diyemeyeceğim malesef.
  • aksehirfatihi A kullanıcısına yanıt
    Benzer sorun bende de yeni başladı, ama ben yanlışlıkla cihazdaki cacheleri sildim sanırım, ondan sonra yavaşladı, şu cihazın temizlik programı, gereksiz dosyaları sildi, 1,6 gb, ondan sonra hafif kasmaya başladı, tekrardan o cacheleri almıyor mu anlamadım ki ? :s

• merhaba arkadaşlar, dün itibariyle kendi kullanımım için forum üzerinden(archelot) note 4x global sürüm 3/32sd cihaz aldım.

Donanım testlerinde bir problem çıkmadı ama kamera performansı beklediğimin çok altında kaldı maalesef, eski telefonum zenfone 5 açık ara çok daha önde.
    Acaba benim telefonumda mı bir problem var yoksa telefonun standardı bu mu cevaplarsanız çok sevinirim, Fotoğrafları ekliyorum, sanki kamera önünde bir film varmış gibi bulanık hep; son fotoğraf zenfone 5 ile çekildi.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetsu -- 25 Şubat 2018; 10:14:56 >

• ben redmi note 4 tercih ettim.

gündüz çekimleri iyi ancak gece çekimleri iyi değil.

özellikle yeterli ışık yoksa

mesela gündüz iyi ışıkta güzel sonuçlar veriyor ancak diyelim ki hava akşamüstü oldu direk kumlanma başlıyor.

kamera tarafı için alınacak bir telefon değil.

ben pil süresi için tercih ettim ve bu konuda pişman etmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zetsu

merhaba arkadaşlar, dün itibariyle kendi kullanımım için forum üzerinden(archelot) note 4x global sürüm 3/32sd cihaz aldım.

Donanım testlerinde bir problem çıkmadı ama kamera performansı beklediğimin çok altında kaldı maalesef, eski telefonum zenfone 5 açık ara çok daha önde.
    Acaba benim telefonumda mı bir problem var yoksa telefonun standardı bu mu cevaplarsanız çok sevinirim, Fotoğrafları ekliyorum, sanki kamera önünde bir film varmış gibi bulanık hep; son fotoğraf zenfone 5 ile çekildi.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Yağmurlu bir Ankara gününde otomatik modda rastgele bir çekim note 4x yurtdışı cihazım ile :)

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• arkadaşlar merhaba.şu an için huawei p9 dual sim kullanıcısıyım . ama çift hat yoğun kullanıma telefon yetişemediğinden dolayı, ikinci telefonu almak üzereyim.
    iki telefon arasındayım yardımcı olursanız sevinirim.

1- xiaomi redmi note 4 64 gb kvk
    2- xiaomi mi max 2 64 gb ithalatçı garantili

hangisini tercih etmeliyim? fikir verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

arkadaşlar merhaba.şu an için huawei p9 dual sim kullanıcısıyım . ama çift hat yoğun kullanıma telefon yetişemediğinden dolayı, ikinci telefonu almak üzereyim.

Hocam iki cihazda sizi üzmez ekran ve batarya dışında aynı sayılır.Maxz2 yi bilmiyorum ama Note 4x de kronik bir sorun yok ve yurt dışı 700 tl ye kadar bulunabiliyor.Fazla para vermeyim diyorsanız düşünmeden alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetsu

merhaba arkadaşlar, dün itibariyle kendi kullanımım için forum üzerinden(archelot) note 4x global sürüm 3/32sd cihaz aldım.

Kamera ayarlarını aşağıdaki şekilde düzenleyip bir de öyle deneyin.

Fotoğraf Kalitesi : Yüksek
    Kamera Çerçevesi : Standart 4:3
    Otomatik Pozlama Ayarları : Merkez ağırlıklı
    Keskinlik : Daha düşük veya En düşük
    Kontrast : Normal
    Doygunluk : Normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

arkadaşlar merhaba.şu an için huawei p9 dual sim kullanıcısıyım . ama çift hat yoğun kullanıma telefon yetişemediğinden dolayı, ikinci telefonu almak üzereyim.

Hocam iki cihazda sizi üzmez ekran ve batarya dışında aynı sayılır.Maxz2 yi bilmiyorum ama Note 4x de kronik bir sorun yok ve yurt dışı 700 tl ye kadar bulunabiliyor.Fazla para vermeyim diyorsanız düşünmeden alabilirsiniz...

para ile ilgili limitler içerisinde sorun yok. Delta garanti konusunda netde çok şikayet var ve sadece istanbulda biliyorsunuz. o yüzden kvk olmasını biraz istiyorum gibi. fakat batarya da önemli faktör benim için . çünkü şantiye dolayısıyla telefon görüşmem çok oluyor. zaten belirttiğim gibi kendi huawei p9 um çift hat fakat bir hattı çok kullanınca dual hatlı telefonlar pek kaldırmıyor bu durumu.
    mi max2 bataryası daha üst bir batarya fakat kvk garantisi yok .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

para ile ilgili limitler içerisinde sorun yok. Delta garanti konusunda netde çok şikayet var ve sadece istanbulda biliyorsunuz. o yüzden kvk olmasını biraz istiyorum gibi. fakat batarya da önemli faktör benim için . çünkü şantiye dolayısıyla telefon görüşmem çok oluyor. zaten belirttiğim gibi kendi huawei p9 um çift hat fakat bir hattı çok kullanınca dual hatlı telefonlar pek kaldırmıyor bu durumu.
    mi max2 bataryası daha üst bir batarya fakat kvk garantisi yok .

Hocam ben 6-7 ay önce yurtdışı 750 TL ye almıştım kılıf jelatin derken 800 e geldi bana şimdiye kadar hiç bir sıkıntı sorun yaşamadım çok memnunum Allah'a şükür çift hat kullanıyorum bu arada bu cihazda 9-10 saat ekran süresi alıyorum 2 günde bir şarj ederim sonunda aradığım cihazı buldum hem f/p cihazı hemde sorunsuz bir cihaz...

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.