Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

arkadaşlar merhaba.şu an için huawei p9 dual sim kullanıcısıyım . ama çift hat yoğun kullanıma telefon yetişemediğinden dolayı, ikinci telefonu almak üzereyim.
    iki telefon arasındayım yardımcı olursanız sevinirim.

1- xiaomi redmi note 4 64 gb kvk
    2- xiaomi mi max 2 64 gb ithalatçı garantili

hangisini tercih etmeliyim? fikir verirseniz sevinirim.

Hocam iki cihazda sizi üzmez ekran ve batarya dışında aynı sayılır.Maxz2 yi bilmiyorum ama Note 4x de kronik bir sorun yok ve yurt dışı 700 tl ye kadar bulunabiliyor.Fazla para vermeyim diyorsanız düşünmeden alabilirsiniz...

para ile ilgili limitler içerisinde sorun yok. Delta garanti konusunda netde çok şikayet var ve sadece istanbulda biliyorsunuz. o yüzden kvk olmasını biraz istiyorum gibi. fakat batarya da önemli faktör benim için . çünkü şantiye dolayısıyla telefon görüşmem çok oluyor. zaten belirttiğim gibi kendi huawei p9 um çift hat fakat bir hattı çok kullanınca dual hatlı telefonlar pek kaldırmıyor bu durumu.
    mi max2 bataryası daha üst bir batarya fakat kvk garantisi yok .

Hocam ben 6-7 ay önce yurtdışı 750 TL ye almıştım kılıf jelatin derken 800 e geldi bana şimdiye kadar hiç bir sıkıntı sorun yaşamadım çok memnunum Allah'a şükür çift hat kullanıyorum bu arada bu cihazda 9-10 saat ekran süresi alıyorum 2 günde bir şarj ederim sonunda aradığım cihazı buldum hem f/p cihazı hemde sorunsuz bir cihaz...

üstad sizin cihaz redmi note 4 değil mi ? bahsettikleriniz note 4 telefon için geçerli herhalde ?

• Arkadaşlar xiaomi redmi note 4 ün hiçbir versiyonu 5 GHz wifi desteklemiyor değil mi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucifer_666tr kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz Note 4x hocam 3gb ram 32 gb dahili hafızali olan model...

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Arkadaşlar xiaomi redmi note 4 ün hiçbir versiyonu 5 GHz wifi desteklemiyor değil mi..

Note 4x wifi 5 GHz i destekliyor hocam...

• Kaliteli ekrana tam uyum sağlayan kırılmaz cam filmi tavsiyeniz var mı? AliExpress daha iyi olur

• quote:

quote:

Arkadaşlar xiaomi redmi note 4 ün hiçbir versiyonu 5 GHz wifi desteklemiyor değil mi..

Eyvallah.. Bende yeni mtklı redmi note 4 x almıştım. Menüyü kurcalayınca şimdi gördüm. 5 GHz destekliyor telefon..

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah.. Bende yeni mtklı redmi note 4 x almıştım. Menüyü kurcalayınca şimdi gördüm. 5 GHz destekliyor telefon..

Hocam MTK işlemcili cihaz alınmaz keşke snapdragon 625 işlemcili alsaydınız güncelleme sıkıntısı çekersiniz artı batarya performansıniz da snapdragon işlemcili modellere göre düşük olacaktır....

• Merhaba benim telefon Snapdragon versiyon ama 5.5 saat ekran ve 12-13 saat bekleme alıyorum sorun nedir acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam MTK işlemcili cihaz alınmaz keşke snapdragon 625 işlemcili alsaydınız güncelleme sıkıntısı çekersiniz artı batarya performansıniz da snapdragon işlemcili modellere göre düşük olacaktır....

Snapdragon 600 serisi telefon çok kullandım hocam. Performansı bana yetmiyordu açıkcası. Sık sık olmasa da büyük oyunlar oynuyorum telefondan.. Helio x20, 625 in çok üstünde bir işlemci. Pil bana 1 gün yetiyor orası da sorun değil yani. Snapdragon 660 dan aşağısı alınmaz bana göre.. Tabi tercih meselesi..xiaomi 625 i ucuz diye bol bol kullanıyor..

• chetaq C kullanıcısına yanıt
    dediğiniz ayarları yaptım. cihazda odaklanma sorunu oldugundan şüphelenmeye başlıyorum eğer bu fotoğraf kalitesi normal değilse. ekstra fotoğraf çekme yazılımlarını kurup denedim sonuç değişmedi,

• Telefonu fotoğraf çekmek için almadım açıkcası, zenfone5 den sonra yanımda powerbank taşımaktan bıktığım için tercih ettim bu modeli. yüklemiş olduğum fotoğrafları değerlendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetsu -- 28 Şubat 2018; 23:14:0 >
  • zetsu Z kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki sayfada bende bir foto paylaşmıştım incelediniz mi? Google kamera uygulaması ile çektim gayet güzel çekiyor... Sizin telefonda odaklama sorunu olabilir resimler baya bir bulanık özellikle zoom yapınca...

• quote:

Orijinalden alıntı: zetsu

Telefonu fotoğraf çekmek için almadım açıkcası, zenfone5 den sonra yanımda powerbank taşımaktan bıktığım için tercih ettim bu modeli. Ankara ya geçtiğimiz hafta taşındığım için henüz internet bağlatamadım o yüzden tüm konuyu inceleme olanağım yok ancak internette birkaç test makalesi incelediğimde sanki cihazımda bir sorun olduğu izlenimi oluştu. yüklemiş olduğum fotoğrafları değerlendirirseniz sevinirim.

Ayarlar > Telefon Hakkında > Çekirdek sürümü üzerine arka arkaya 7-8 defa basarak "Hardware Test" bölümüne girip Ön, Arka Kamera testi yapın bir de.

Gerçi sonuç ne çıkarsa çıksın telefonu mutlaka servise bir gösterin derim.

Sıfır aldıysanız, garanti kapsamında bir çözüm üretilir diye düşünüyorum.

Not: Önceki mesajınızda "Donanım testlerinde bir problem çıkmadı" demişsiniz zaten, yeni fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaq -- 25 Şubat 2018; 17:34:7 >

• Bonus flaş ile 100tl veriyor. Resimlere baktım kesinlikle sorun var kameranızda böyle çekim olamaz

• zetsu Z kullanıcısına yanıt
    Hocam, ukalalık saymayın ama kameranın merceğine baktınız mı? Kirli veya yağlı olmasın? Parmak iziyle açmak için parmağımızı uzatırken arada bir kameraya değiyoruz ya, o yüzden "belki farkında olmadan krem, sabun gibi katman yaratan bir şey bulaşmıştır" diye düşünerek söyledim.

• Gece çekimi

Gündüz cekimu

Note 4 Samsung sensör

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevaplarınız için teşekkürler, @kimyager06 hocam evet inceledim ve cihazımda sıkıntı olduğu düşüncesini perçinledi fotoğrafınız. @Fenman inanın çok baktım belki koruyucu bir film vardır diye ancak bulamadım. Şöyle bi durum var merceği çevreleyen siyah çember tam ortalamamış , boşluk simetrik değil belki de bundan kaynaklıdır sıkıntı.

donanım testlerinde bir problem yoktu vebçoğu kişi kamera bu kadar kotu çekmiyor diyor , archelot ile görüşüp cihazı kendisinin incelemesini isteyeceğim bu hafta.

• Neden tam çözünürlükte yuklemiyor siteye resimleri anlamadım editör bir el atsan

• şuan farkettim , ekranın alt bölgesine odaklanabiliyor kamera. Aynı mesafeden ekranın üst tarafı odaklayarak çektiğim fotoğraf ile alt tarafı odaklayarak çektiğim fotoğraf arasında çok büyük fark var, sanırım lensin oturma sıkıntısı var
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.