Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon global miui 9 .2

bootloader kilit acma iznini aldım . Siteden indirdigim son sürüm miflash unlock tool telefonu tanımıyor. Didnt connect phone da kalıyor . Driver ları falan kurdum .

Eski sürüm bir miflash unlock tool indiriyorum . %50 de takılıyor . Find device falan yaptım internetteki bir cok cozumu denedim ama %50 de takıldı kaldı . Su telefonun bl kilidini nasıl acacagım yahu nasıl ?
  • Hocam çin geliştirici romu yüklemek gerekiyor diye biliyorum. Sanırım stabil sürümlerde olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Hocam çin geliştirici romu yüklemek gerekiyor diye biliyorum. Sanırım stabil sürümlerde olmuyor.

peki hocam rootladıktan sonra bl kilidi kapatılıyor mu ?
  • Telefonuma yapmadığım şey kalmadı ama ne imei si uçtu ne de kilit kapandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Telefonuma yapmadığım şey kalmadı ama ne imei si uçtu ne de kilit kapandı.

istersek kapatabiliyor muyuz ?
  • Bildiğim kadarıyla kapatılabiliyor ama ben hiç denemedim. Ama her güncellemede rootun uçma ihtimali var. Bence bırakın açık kalsın.

• mi flash tool ile rom yüklerken daha doğrusu yüklemeden önce kilidi kapat seçeneğini var onu seçerseniz rom yükledikten sonra kilit kapanır. ama açmışken bırakın açık kalsın daha iyi bir sıkıntı yaşarsanız müdahale etmesi daha kolay olur.
  • Sordum, kendileri de bilmiyor global mı değil mi..

Yorumlarda birisi china versiyon yazmış.

899a almıştım, iptal mi etmeliyim sizce?

• ravenous R kullanıcısına yanıt
    Bendeki cihazda global değil. Şehir merkezinde olmadığım için 4g de bağlanmıyor. Ama hiç eksikliğini hissetmedim. Sonuçta operatörlerin verdiği kota miktarı belli. 4g de olsa 3g de olsa kotayı full kullanımda bir kaç saatte doldurabilirsiniz. Global olmaması size çok şey kaybettirmez. Ama insan olmuşkende fazla fazla olsun istiyor. Bu band 20 yazılımla falan sonradan eklenemediği için eğer dert edecekseniz iptal edin.

hepsiburada linkini alabilirmiyim
  • süraka kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 4X Dual Sim 32 GB (İthalatçı Garantili)http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4x-dual-sim-32-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000579IQ?magaza=Hepsiburada

• Ankara nın ilçesinde kullanılacak genelde, bir sorun olmaZ sanırım, fiyat olarak uyguna geldi, bir bakayım aynı fiyata global varsa iptal ederim, yoksa dursun o halde

• Wahatsapta gelen mesajda wahatsapinin simgesi görünüyor mesajı yollayanin avatari neden görünmüyor

aldığınız ürün zaten global versiyon Xiaomi Redmi Note 4X Dual Sim 32 GB (İthalatçı Garantili) sondaki ( GB )global versiyon oluyor ki büyük ihtimal not 4 gelecektir alan arkadaşlarıma öyle geldi çünkü
    http://en.miui.com/thread-524344-1-1.html
  • Bu telefonda OTG desteği yokmudur? OTG kabalosuyla Flash diski takıyorum. Görüyor ancak içindeki dosyaları açmıyor. USB "0" olarak boş görünüyor. Ucuz Hisende tabletin açtığı flash diski telefonum açmıyor. Bunun bir çözümü varmıdır? Varsa cevaplarınız çok makbule geçecek. Teşekkürler...
  • scetin S kullanıcısına yanıt
    Usb flash diskin formatı fat 32 ise ve bozuk değilse görmemesi için bir sebep yok hocam
  • çin geliştirici sürümünü yüklemeye gerek yok en azından ben global sürümde açtım, miui hesabımla oturum açtım ,geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı aktif ederek cihazı mi unlock tool ile bl kilidini kaldırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 28 Şubat 2018; 15:40:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

çin geliştirici sürümünü yüklemeye gerek yok en azından ben global sürümde açtım, miui hesabımla oturum açtım ,geliştirici seçeneklerinden oem kilit açmayı aktif ederek cihazı mi unlock tool ile bl kilidini kaldırdım

sanslısınız .Bende son sürüm unlock toolda telefonu gormuyor . Eski sürümde %50 de takılıyor . Oem kilit acma usb debugging acık
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.