Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
50
Favori
157.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, telefonu aldığımdan beri arka sensöre parmak izini okuttuğum an ekran açılırdı, fakat bugün nedense bir değişiklik oldu, parmağımı okuttuğumda sadece kilit ekranını açıyor, ekranı kaydırınca şifre de istemiyor fakat önceden olduğu gibi anında ekranı açmıyor, onun yerine kilit ekranını açıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Biri beni 9.2.1.0 a düşürsün lütfen.
    9.2.2.0 deli etti.
    yahu asus dan kaçtık saçma güncellemelerinden bu xiaomi ne yaptı böyle verdi 9.2.2.0 sonra geri çekti
    4000 mah pil 24 saati geçmiyor artık

en.miui download dan telefona indirdim 9.2.1.0 versiyonu
    güncelleme kısmından manuel göstersem bunu yüklermi?
    telefon gümlermi?
    daha önce böyle deneyen varmı?
  • Daha önce çektiğimiz resimleri sadece dosyalarım-dcım klasöründen açabiliyoruz yani galeriden neden açılmıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Bazı arkadaşlar note 4 ve 5 plus arasında kalıyordu. Bu yüzden karşılaştırma videosu çektim. Amatörce oldu umarım beğenirsiniz

https://youtu.be/BoqeJRqa_Eg

• Faydalı paylaşım teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aklımda iki farklı telefon var. Sizce hangisini almalıyım ? Telefonu yazın almayı planlıyorum bu arada.

1) Xiaomi MiNote 3 64 GB (İthalatçı Garantili) --> 1569 TL
    2) Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB (KVK Garantili) --> 1249 TL

Halihazırda Samsung Galaxy Note 5 kullanmaktayım ancak Miui'ye özlem duyuyorum. Sırf bu yüzden Xiaomi almayı düşünüyorum. Performans kaybı da yaşamak istemiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HedefeDogru

Arkadaşlar aklımda iki farklı telefon var. Sizce hangisini almalıyım ? Telefonu yazın almayı planlıyorum bu arada.

Halihazırda Samsung Galaxy Note 5 kullanmaktayım ancak Miui'ye özlem duyuyorum. Sırf bu yüzden Xiaomi almayı düşünüyorum. Performans kaybı da yaşamak istemiyorum açıkçası.

Tavsiyem Kesinlikle Note3, Hem 6gb Ram, Hem daha Güncel İşlemci, Hemde Mükemmel Kamera ( Dxomark sitesinde şuan ilk 5 de) Daha iyi bir kasa.

Bende Sırf bunlar yüzünden sd işlemcili redmi note 4 telefonumu satıp Note 3 düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: HedefeDogru

Arkadaşlar aklımda iki farklı telefon var. Sizce hangisini almalıyım ? Telefonu yazın almayı planlıyorum bu arada.

Tavsiyem Kesinlikle Note3, Hem 6gb Ram, Hem daha Güncel İşlemci, Hemde Mükemmel Kamera ( Dxomark sitesinde şuan ilk 5 de) Daha iyi bir kasa.

Bende Sırf bunlar yüzünden sd işlemcili redmi note 4 telefonumu satıp Note 3 düşünüyorum.

Bana da öyle geliyor hocam. MiNote 3 Oreo güncellemesini alacak mı ? Ya da şöyle sorayım, Xiaomi Mi6 ve MiNote3'e güncelleme konusunda eşit davranır mı ?

• Daha 4-5 aylık cihaz . Alır diye düşünüyorum.

Zaten Sd işlemci MTK olsa soru işaretleri olurdu ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

Biri beni 9.2.1.0 a düşürsün lütfen.
    9.2.2.0 deli etti.
    yahu asus dan kaçtık saçma güncellemelerinden bu xiaomi ne yaptı böyle verdi 9.2.2.0 sonra geri çekti

telefon gümlermi?

Harbiden hocam ya zenfone 5 e geri döndük gibi sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

Biri beni 9.2.1.0 a düşürsün lütfen.
    9.2.2.0 deli etti.

telefon gümlermi?

Harbiden hocam ya zenfone 5 e geri döndük gibi sanki.

yedek alıp fabrika ayarlarına döndüm
    hani standart versiyon atlamalarında fabrika ayarlarına dönme geyiği varya :D
    bakalım test ediyorum şimdi pil süresini ne çıkacak.
    yerel yedek alma olayı güzel ama
    okadar uygulamayı tek tek yükleme işkence olurdu
    mi cloud yedekleme düzgün çalışmadı bilginiz olsun.

hakkında kısmında gene 9.2.2.0/kararlı yazıyor ama
    güncelleme ekranına girince gene 9.2.2.0/gecelik yazıyor :)

• Arkadaşlar şuan 32gb global versiyon ile aranıza katıldım. V9.2.1.0 güncellemesini şuan yapıyorum. Daha önce alan deneyimli arkadaşlar, yapmamı önerdiğiniz ayarlar güncellemeler nelerdir ya da yapmamam gerektiğim şeyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: ContackTR

Arkadaşlar şuan 32gb global versiyon ile aranıza katıldım. V9.2.1.0 güncellemesini şuan yapıyorum. Daha önce alan deneyimli arkadaşlar, yapmamı önerdiğiniz ayarlar güncellemeler nelerdir ya da yapmamam gerektiğim şeyler?

9.2.1.0 da kal
  • Arkadaşlar merhaba GittiGidiyor dan cepport mağazasından bu telefonu almak istiyorum ancak aynı mağazanın n11den ürününde ürün 800mhz destekli global üründür yazıyor. Acaba n11den ürün ile ggdeki ürün farklı mı. Alıp bir hata yapmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-64gb-4gb-ram-snapdragon-islemcili-cep-telefonu-ceptlfmass-325111259

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-redmi-note-4-64gb-global-snapdragon-625-depolama-4gb-ram-P213567348

• krc58 kullanıcısına yanıt
    Satıcı aynıysa hiçbir fark yoktur. Ama ben gittigidiyor öneririm. Gittigidiyor daha çok müşteri taraflı çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

Satıcı aynıysa hiçbir fark yoktur. Ama ben gittigidiyor öneririm. Gittigidiyor daha çok müşteri taraflı çalışıyor

Satıcı aynı ancak birinde global yazıyor diğerinde yazmıyor hocam kampanya varken bugün almak lazım cepport ggden alan varmı arkadaşlar ?

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Hocam yerel yedek dediğiniz ne oluyor?

• krc58 kullanıcısına yanıt
    Ben 3/32'liği gittigidiyor dan aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ve cepport un ürünleri global versiyondur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 19 Şubat 2018; 21:48:23 >
  • quote:

Ben 3/32'liği gittigidiyor dan aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ve cepport un ürünleri global versiyondur

Teşekkür ederim hocam bende aldim gittigidiyordan insallah pisman olmam. Telefon ile ilgili onerisi olan arkadaş var mi kullanim ile ilgili ?

• quote:

Hocam yerel yedek dediğiniz ne oluyor?

ayarlar---ek ayarlar---yedeke ve sıfırla---yedekleme altında yerel yedekleme ve otomatik yedeklemeler kısmını isteğe göre ayarlayıp telefonunuzun hafızasına yedek almasını sağladığınız yer.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.