Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kanalıma abone olarak destek olmanızı rica ederim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbirol

quote:

Orijinalden alıntı: alks

Merhaba,

Xiaomi Redmi note 4/64gb (global versiyon) cihaz sahibiyim.

Bugün dikkatimi çeken şu oldu;

Telefonun altında sağ ve solda olmak üzere altı delikli hoparlör yerleri var fakat sağ taraftan ses gelmiyor. Sadece sol taraftan ses alabiliyorum, bu normal mi? Bu telefonda kaç hoparlör var?

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Evet normal, telefon stereo değil tahminimce mikrofon deliği orantılı görüntü olsun diye hoparlör ile aynı şekilde konulmuş ayrıca üstte 2. hoparlör mevcut. Genelde Mi6, Samsung S serisi gibi 1500TL üstü modellerde stereo hoparlör bulunuyor.

İyi dilekleriniz için Teşekkür ederim.

Üsste hoparlör dediğiniz, üstteki ahize mi?? Dışarı ses veriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis0655

Arkadaşlar artık bilgisayar a gerek kalmadan istediğiniz rom u beta,global farketmez telefon artık kendi flashlama yapıyor.ben normal global romdan 8.5.6.0 dan beta Roma geçiş yaptım.tebrikler xiaomi.

ben betadan kararlı globale gecıcem . nasıl gecıcem telefonla. tane tane anlatır mısınız? romundan baska bısey yuklemem gerekıyor mu? bırde uygulama ve verı kaybına sebep oluyor mu ?
  • samsung c7 düşünüyorum amoled ekran olması tercihim. note 4 ekranı IPS nasıl sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 12 Şubat 2018; 13:25:46 >
  • Miui 9.2.1.0 ile batarya performansinda gozlu gorulur derecede bir dusus var.

• quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

samsung c7 düşünüyorum amoled ekran olması tercihim. note 4 ekranı IPS nasıl sizce?

IPhone 8 de olsa, Sharp IPS ekran da olsa Amoled ekran kadar renklerin ve siyahların keskinliği ve canlılığı tatmin etmez. Ama 450 nit parlaklık ve 1000:1 kontrast oranı düşük benim için önemli değil ama güneş altında biraz soluk kalıyor, Mi6 gibi 600 nit ve 1500:1 ekran olsaydı iyi olurdu.

Önceki telefonu A5 2016 olan bir kullanıcı olarak 3 aydır Redmi Note 4 kullanıyorum memnunum. Zaten işlemci C7 ile aynı, yazılımsal olarak Xiaomi daha başarılı. Ama 3 ay önce C7 bu fiyatlarda olsa arada 200TL fark olsa sadece Amoled ekran için tercihim değişebilirdi.

C7 de nadir görülen güç tuşu sorunu dışında kronik bir üretim hatası bilmiyorum. Telefonda bildiğim kadarıyla 4.5G B20(800mhz) desteği yok ve Vodafone ve Türk Telekom da özellikle şehir merkezleri dışında sorun olabilir. Zaten 4.5G takıntısını anlamıyorum 3G hızları gayet yeterli sanki her dakika 4K video izleniyor yada 3-5GB indirme yapılıyor. Mobil veri kapalı bile olsa 4.5G de daha fazla batarya harcar, Vodafone 2G de görüşmeler kesilmese telefonu daha uzun pil ömrü için 2G de bırakırım.

C7 alırsanız hızlı şarjı kapatmayı unutmayın, sadece gün içinde acil durumlarda kullanın yoksa 6 ay sonra pil ölebilir yada %15-20 den sonra aniden kapanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbirol -- 13 Şubat 2018; 15:7:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

samsung c7 düşünüyorum amoled ekran olması tercihim. note 4 ekranı IPS nasıl sizce?

Süper sorun yok

• Seza kullanıcısına yanıt
    Bi şu şarj ı halledemediler. Bende hiç memnun değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun siyah modelinde arka alt kısımda çıkmayan, beyaz, düşük çözünürlük yazı var. Gerçekten görüntü bozuyor. Alan arkadaşlar dikkat etsin, memnun değilim dış görünüşünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doganyurtlu

Bu telefonun siyah modelinde arka alt kısımda çıkmayan, beyaz, düşük çözünürlük yazı var. Gerçekten görüntü bozuyor. Alan arkadaşlar dikkat etsin, memnun değilim dış görünüşünden.

Altin rengini alacaksin bir de saydam kılıf aldim mi yeterli kullan 3 yıl sonra görüşürüz

• 9.2.2.0 geri çekildi

yeni bir sürüm geldimi?

9.2.1.0 a dönen varmı?

• Arkadaşlar merhaba, telefonum Altın renk, maalesef çok kolay çizildiği için hemen bir kılıf alıp taktım, aldığım kılıf siyah renkte ve oldukça iyi, fakat birde beyaz renkli ve telefonu daha estetik gösterecek bir kılıf almayı planlıyorum, fakat alacağım beyaz kılıf silikonmuş, siyah kılıf silikon değil ve iyi koruyor, şimdi silikon alırsam tekrar kılıfsızmış gibi telefon kolayca çizilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

9.2.2.0 geri çekildi

yeni bir sürüm geldimi?

9.2.1.0 a dönen varmı?

telefonu güncelleme kısmında stabil yerine gecelik yazıyor. dediğiniz gibi bu update sıkıntılı galiba. kaldım bu sürümde.
  • Merhaba

Redmi Note 4 alarak aranıza katıldım. Sizden bir konuda yardım istiyorum.

Telefonun dokunmatik hassasiyetini pek beğenmedim. Geç tepki veriyor bazen de algılamıyor gibi geldi. Telefonu alır almaz nano ekran koruyucu taktırmıştım, ekran koruyucu olmadan kullanmadım acaba bundan mı kaynaklı?

Sizin telefonlarınız nasıl? Dokunmatik tepkisinden memnun musunuz? Buna benzer sıkıntı yaşayan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

9.2.2.0 geri çekildi

yeni bir sürüm geldimi?

9.2.1.0 a dönen varmı?

telefonu güncelleme kısmında stabil yerine gecelik yazıyor. dediğiniz gibi bu update sıkıntılı galiba. kaldım bu sürümde.

malesef bende kaldım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Arkadaşlar merhaba, telefonum Altın renk, maalesef çok kolay çizildiği için hemen bir kılıf alıp taktım, aldığım kılıf siyah renkte ve oldukça iyi, fakat birde beyaz renkli ve telefonu daha estetik gösterecek bir kılıf almayı planlıyorum, fakat alacağım beyaz kılıf silikonmuş, siyah kılıf silikon değil ve iyi koruyor, şimdi silikon alırsam tekrar kılıfsızmış gibi telefon kolayca çizilebilir mi?

Merhaba, elimde sıfır Gold renk kılıf var isterseniz size yada başka birisine 5.5TL kargo ücretini peşin ödemek şartı ile hediye edebilirim. Note 4 Global uyumludur, Note 4x üst delikleri uymaz.
  • volkanbirol V kullanıcısına yanıt
    Hocam selam görsel gönderebilir misiniz? Anneme gold modelini aldım kılıf nasıl acaba? Teşekkürler.
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    Güncelleme kısmına girdiğimde 9.2.1.0 olarak görünüyor ve uygun güncelleme yok yazıyor. Yeni birşeyler yok.

Benim şöyle bir sorunum var;

Yaklaşık 1 aydır internet çekiminde sıkıntı yaşıyorum. İnternet gidiyor ve birkaç sonra kendi kendine geliyor. Veri işaretleri var ancak içi dolu değil. Böyle bir sorun yaşayan var mıdır? Cihaz redmi note 4 global versiyon SD'li.
  • Arkadaşlar garantisiz imei vs. dahil 32gb red mi note 4 satıyor bir müşterimiz 700 tl sizce almalımıyım? Global ve MTK konularından pek anlamıyorum ama araştırdığıma göre bu fiyata alabileceğim en güzel telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre1921 -- 16 Şubat 2018; 19:0:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eliadato

Hocam selam görsel gönderebilir misiniz? Anneme gold modelini aldım kılıf nasıl acaba? Teşekkürler.

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

Telefonum siyah, siyah, gri hatta kırmızı bile olsa kendim kullanırdım telefona tam oturuyor.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.