Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vallahi görünen oki fabrika ayarlarına çekmek işe yaradı :)
    efsaneninde efsanesi oldu :)
    bakalım eve götürecekmi beni heralde muhtemelen 2 gün dende fazla gidecek pil bu hali ile :)
    demekki arada sırada xiaomi telefonlarıda fabrika ayarına çekmek gerekiyormuş :)
    herkese 9.2.1.0 öneririm ama olurda benim gibi 9.2.2.0 yapmış olan varsa fabrika ayarlarına çekip yeniden kursunlar :)

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• Arkadaşlar iyi günler dilerim herkese bende redmi note4 almak niyetindeyim ama açıkcası öyle rom yüklemekti gibi olaylarla pek ilgim ve bilgim yok telefonu beğendiğim için almak istiyorum soruma gelince ben bu telefonu alsam sadece kendi güncellemeleri geldikçe yaparak normal bir kullanıcı olarak sıkıntısız kullanabilirmiyim?
  • Stock rom ile kullanabilirsiniz, Miui rom gayet akıcı ve güzel bir rom... Güncellemeleri ile de performans bazında genelde iyi yönde gelişiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 den alarak aranıza katıldım. İnşaallah pişman olmam. önceki tel s5 mini. bunu bilgisayara yedekleyip aynı programları bu telefona yükleyebilir miyim
  • İphone 5s ile takas yapmak isteyen olursa pm lutfen.

• Bende redmi note 4 alarak aranıza katıldım. Telefonun ilk şarjı nasıl olmalı, hiç kullanmadan %100 doldursam mı yoksa kullanıp mı şarj etsem?
  • Hala 9.2.2.0 dayım. İnşallah bataryaya kalıcı zarar vermez bu güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 21 Şubat 2018; 10:15:27 >
  • Arkadaslar merhaba telefon bugun elime ulasti cepport ggden aldim zaten gelir gelmez urunun açılıp turkiye versiyonu yuklendigi belli sorun yok ama garanti ile ilgili hic bir bilgi yok. Benim bildigim kutu ustunde ithalatci firmanın logosu bulunur. Delta ise delta kvk ise kvk. Daha once bu firmadan alisveris yapan var mi? Garanti konusunda neresi ile iletisime gecebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 21 Şubat 2018; 11:26:8 >
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde cepporttan aldım şuan teslimatta gözüküyor işgüzar mng oyun yapmaz bugün getirirse geri dönüş sağlarım.
    Delta olarak söylemişlerdi, ben de cepporttan aldım...

• 2 güne kadar geliyor alet. Umarım sağlam bir sorunsuz bir şekilde gelir. Kılıfdı ekran koruyucuydu tavsiyeniz var mı? Sağlam tutacak telefonu. z3 arka cepte arabaya oturunca dağıldı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyordan sordum neden garanti ile ilgili bisey yok diye fatura ile gonderebilirsiniz garanti delta dediler ancak onceden alanlarin garanti belgesi kaselenmis delta garanti belgesi var deniyor. Bana gelende garanti ile ilgili hic bir ifade yok. Sizlerde var MI garanti belgesi veya delta ile ilgili bir ibare?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 21 Şubat 2018; 15:0:18 >
    Evet hocam kutunun içinden Delta servis garanti belgesi çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapsLockTR

Ben 3/32'liği gittigidiyor dan aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ve cepport un ürünleri global versiyondur

Hepsi global versiyon değildir, çoğu global rom yüklüdür. Yani Global versiyon olmayan Türkçe dil seçeneği olmayan telefona sonradan Global rom yüklenmesi aynı şey değildir. Kutu üzerinde kırmızı boyalı GLOBAL VERSION yazmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbirol -- 22 Şubat 2018; 12:4:19 >
  • Arkadaşlar güncelleme ile ilgili bir Çok yorum var. Malum yeni aldım telefonu ve direkt su güncelleme geldi. Yuklemelimiyim?

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Arkadaşlar güncelleme ile ilgili bir Çok yorum var. Malum yeni aldım telefonu ve direkt su güncelleme geldi. Yuklemelimiyim?

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

9.2.1.0 iyidir.

• 9.2.1.0 arkadaşlar bu güncelleme hala yapmadım. Yorumlarda batarya aşırı tükeniyor diyorlar doğru mu bu yüzden yapmadım güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

9.2.1.0 arkadaşlar bu güncelleme hala yapmadım. Yorumlarda batarya aşırı tükeniyor diyorlar doğru mu bu yüzden yapmadım güncelleme

Sakın deneme pişman olursun. Bataryayı su gibi içiyor.

• Telefonum geldi.delta garanti belgesiyle birlikte. Telefon gerçekten güzel. Şimdilik zorlandığım yeri birine sesli arama yapmak . Rehbere girdiğimde kişiler kısmında direk arama yok. Samsungta kişinin üzerinde sağa çektiğinizde arama sola çektiğinizde mesaj gönderiyordu. Birden mesaj ları silinmemesi için mesaji kilitleme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Gittigidiyordan sordum neden garanti ile ilgili bisey yok diye fatura ile gonderebilirsiniz garanti delta dediler ancak onceden alanlarin garanti belgesi kaselenmis delta garanti belgesi var deniyor. Bana gelende garanti ile ilgili hic bir ifade yok. Sizlerde var MI garanti belgesi veya delta ile ilgili bir ibare?

Alet geldi 9.2.1 güncellediim fakat 9.2.2 çıkmadı. Türkçe ve türkiye var.

Kılıf önerisi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.