Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim bilgi için iyi forumlar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekaya

Merhabalar aliexpresten kılıf sipariş vericem ama beğendiğim kılıflar hep redmi note 3 yani pro ibaresi bulunmuyor yine de sipariş versem uyumlu olur mu.
    Special editionlar olmuyor zaten onu biliyorum lakin diğer konuda tereddütte kaldım
    arkadaşlar yeni kılıflar bulduysanız ali den link atarsanız sevinirim
    cihaz kate 152mm boy
  • granma79 kullanıcısına yanıt
    ekranı satılıksa alabilirm hocam
  • kasalı note3 pro ekranına ihtiyacım var arkadaşlar .anakartı bozuktur veya gözden çıkardığınız ekranı çatlakta olabilir .satın alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Arkadaşlar mi room rom attım telefona ama 4 haneli numarası mesaj göndermeme sorunu başladı. İnternetten araştırdım çözümü bulamadım.
    bende başka hatalar alıyordum sorun romdan diye düşünüyordum ama değilmiş.
    temiz kurulum yap dahili sd dahil yedekten sonra. buda çözüm olmazsa önce fastbbottan Mi9 olan bir firmware at
    sonra twrp den yine 4 wipe yapıp MiuiRoom kur sorun olmayacaktır. romun arkasından lazyflasher ı unutma twrp sorunu yaşama diye
  • Sinirlendim stock rom a döndüm. Stabil kurdum şimdilik düzeldi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kolay gelsin. wi fi kendi kendine dokunmadan açılmaya başladı. sonradan fark edince kapatıyorum. bunu engellemenin bir yolu var mı? konuda yardımcı olursanız sevinirim
  • addall kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Wifi kapalıyken kendi kendine açılıyor kendim kapatıyorum. cihazımda global son sürüm yüklü. bi fikri olan var mı arkadaşlar.

• nofearnomercy kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda ise ne kadar üğraşsam wifi açılmıyor. Keşke benim de sorunum bu olsa
  • atakan84 kullanıcısına yanıt
    peki siz hangi sürümü kullanıyorsunuz? acaba son güncelleme ile alakalı mı?

• nofearnomercy kullanıcısına yanıt
    MIUI 9.5.6.0 global
    Benim telefonun WiFi chipi arızalı imiş. Bir iki tamirciye gösterdim, yapamadılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaominin bizim telefonda android sürümünü güncelleme yapmaması dolayısıyla geçen hafta itibari ile miu işletim sistemini terkettim. Mengi üstadın yazdıklarını okuyarak telefona bir kaç işletim sistemi kurdum en son aex rom android 8.1 de işi bitirdim.Mengi üstadıma teşekürlerimi sunarım. Aex miu ya göre daha hızlı ve stabil çalışıyor.Yalnız uygulama kapatırken uygulama kapanmış gibi gözüksede arkada çalışıyor bu da pil süresini etkiliyor.Bu sorunun çözümü için mutlaka greenify kurmak lazım.Ayrıca 4g bataryayı hızlı bitiriyor 3g de kalmanızı öneririm.
    Pil süreleri ;
    Wifi de 7 saat . 3 g de 6 saat . 4g de 5 saat.
    Gelelim kurum aşamasına.
    1- https://dl.twrp.me/kenzo/ Buradan TWRP nin en son sürümü indirip kurun.
    2- https://downloads.aospextended.com/kenzo/ dan en son sürümü indirin.
    3- https://opengapps.org/ dan ARM64 ve Android 8.1 seçerek istediğiniz gapps paketini indirin ben pico yükledim playstoreden başka bir şey yok yani.
    4- Telefonu TWRP den başlatarak dalvick sitem data cache yi temizleyin .(Uyarı tüm uygulamalarınız silinecek.)
    Sonra romu ve telefonu açmadan gappsı kurun artık telefonunuz android 8.1. Antutu puanı da 104763 .
    root için twrp den magisk kurabilirsiniz.
    Telefonda çalışmayan hiç bir şey yok .Son derece stabil çalışıyor.

UYARI :
    TWRP kurma - rom yükleme gibi konuları bilmiyorsanız kesinlikle denemeyin telefonu brick edersiniz.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanst -- 13 Ekim 2018; 1:25:48 >
  • ayhanst A kullanıcısına yanıt
    Custom rom dünyasına hoş geldiniz mmengi hocam sağolsun her konuda yardımcı oluyor. bende de volte vilte vowifi çalıştırmaya yardımdan çok fazlasını yaptı. sayesinde telefonun çekmediği yerde sorunsuz telefon görüşmesi yapabiliyorum.
  • Arkadaşlar benim telefonda eski bir Nokia telefonun IMEI si var . Ben Turkcell i aradığımda mesela internete giremiyorum desem müşteri temsilcisi benim telefonu Nokia olarak mı görür ? İnternet yok desem o telefon internete giremez zaten der mi ? IMEI attığım anlaşılır mı ?

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    Hangi telefonun IMEI numarası varsa onu görür.

• ayhanst A kullanıcısına yanıt
    tebriker miui an kurtulmuşsunuz ( bende memnundum ama android sürümü bu akdar geride bırakılıp çakma miui 10 da verilemz ). ben bir senedir kullanmyıorum şu an Liquid Remix android 9.0 ı kulanıyorum. oyun oynayan biri değilseniz ( oyunlarda kasma donma olabiliyor ) tavsiye ederim aex ten geçtim bende.
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    merhaba üstad ben epeydir Miui versiyonların idim.
    AOSP den denemek istiyorum da. Ayrıca AEX gibi bunda da çift tıkla aç kapa var değil mi?
    Birde siz greenify yüklip bırakıyor musunuz? sistem dosyalarından veya sms ve tele uygulamalarını nasıl
    devre dışı bıraktınız? Bne magisk ten xposed yükledim ama sdk27 yüklü olduğu halde xposed aktif olmuyor bir türlü.
    xposed aktif olmayınca da sms tel de uykuda kalıyor. çözümü nasıldır?
    Liquid Remix android 9.0 ve AEX 8.1 arasındaki Android farkı dışında olumlu - olumsuz görüşleriniz nelerdir?
    Kocaman TEŞEKKÜRLER
  • Selamlar,

Som dönemde çıkan bütün 9 romlarını denedim. Hiçbirinde çift tıkla açma yok, kapatma var.

Genel izlenimim halen Oreo romlar kıvamında değiller.

9 kullanan ve öneren varsa öneriye açığım

• tmm ustam sağol, xposed olayını sen çözebildin mi?
  • hocam srayla cevaplamaya çalışim. evet çift tıkla uyanma var ( kkernel adiutor ile ) nova launcher ile de kapama var ( root lu telefonum)
    greenfy uzun zamandır yüklemiyorum android 9 ve 8.1 in arka planı daha iyi diğerlerine göre ben geri tuşuna uzun süre basmada zorla kapama yaptım zorla kapatınca arka planda başlamıyo programlar.
    aex gerçekten hızlı bug yok deneilecek kdr az ( belki hiç yok ) ama aex bana göre 5.7 den snra biraz bozdu ( yinede en iyi android 8.1 aex tir bence )
    Liquid Remix android 9.0 benim gibi son versiyon olsun diyenler için ideal yoksa bug çok fazla var. oyunları unutun sürekli kasma donma olabilir ( hepsinde değil ama kafa topunda kasıyor misal ) beta bile değil çünkü ama beklemede nerdeyse hiç yemiyor şarjı ( gece deb sabaha 8 saat sürede hiç yemediğini gördüm ). greenfy yi full kullanıyorsunuz değil mi ?
    ben miui yu bıraktığımm gibi greenfy de bıraktım o konuda yardımcı olamayacağım ama deneyin bir süre en kötü aex e geri dnersniz.
  • 
Sayfa: önceki 729730731732733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.