Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım hocam . Peki atama geldiğinde şebekeyi otomatik olarak 2g ye almanın bir yolu var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hocam srayla cevaplamaya çalışim. evet çift tıkla uyanma var ( kkernel adiutor ile ) nova launcher ile de kapama var ( root lu telefonum)
    greenfy uzun zamandır yüklemiyorum android 9 ve 8.1 in arka planı daha iyi diğerlerine göre ben geri tuşuna uzun süre basmada zorla kapama yaptım zorla kapatınca arka planda başlamıyo programlar.
    aex gerçekten hızlı bug yok deneilecek kdr az ( belki hiç yok ) ama aex bana göre 5.7 den snra biraz bozdu ( yinede en iyi android 8.1 aex tir bence )
    Liquid Remix android 9.0 benim gibi son versiyon olsun diyenler için ideal yoksa bug çok fazla var. oyunları unutun sürekli kasma donma olabilir ( hepsinde değil ama kafa topunda kasıyor misal ) beta bile değil çünkü ama beklemede nerdeyse hiç yemiyor şarjı ( gece deb sabaha 8 saat sürede hiç yemediğini gördüm ). greenfy yi full kullanıyorsunuz değil mi ?
    ben miui yu bıraktığımm gibi greenfy de bıraktım o konuda yardımcı olamayacağım ama deneyin bir süre en kötü aex e geri dnersniz.
    teşekkürler çok sağol, AEX 8.1 de final yaptı sanırım
    yakında 9 a başlarlar da iyi bir şey çıkarırlar umarım, çalışma iyi çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 15 Ekim 2018; 17:33:7 >

• Arkadaşlar sd kart adı veya yolu bvc3-d3hp gibi isimden oluşuyor bınu nasıl düzeltiriz.

• 9.6.3.0 güncellemesi geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam aex 6.0 var android 9 oluyor. ama emekleme aşamasında andro,d 9 için geç kaldı gibi aex. çok hızlıydı ama bug baya vardı ve özelleştirme hiç yoktu. yinede geliştiricilerin heps android 9 işine girince en iyisi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

hocam aex 6.0 var android 9 oluyor. ama emekleme aşamasında andro,d 9 için geç kaldı gibi aex. çok hızlıydı ama bug baya vardı ve özelleştirme hiç yoktu. yinede geliştiricilerin heps android 9 işine girince en iyisi olabilir.
    AEX 6.0 LİNKİ bulamadım kenzo için sizde varmı? bir inceleme takip esem
  • hocam xda da aex 5.8 in sayfasında görmüştüm biri link vermişti oradan indrdim ama emin olun en kötü android 9 şu an o.xda ya düşmedi henüz aex 6.0 diye. selfi çalışmıyordu misal kamerada. zaten xda ya düşmeden pek denenmemesi lazım ben rom deniordum o yüzden kurup yükledim. yinede bakim link bulursam atarım size.
    https://androidfilehost.com/?w=files&flid=263474 ama kesinlikle tavsiye etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 16 Ekim 2018; 16:11:11 >
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    miui kullanan arkadaşlar,
    telefonda notificationbar arada donma yapıyor mu?
    ben bazen 10 saniye falan indiremediğim oluyor sinirlenip aosp ye geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

miui kullanan arkadaşlar,
    telefonda notificationbar arada donma yapıyor mu?
    ben bazen 10 saniye falan indiremediğim oluyor sinirlenip aosp ye geçiyorum
    yok bende hiç bir sıkıntı
    ama hava durumu uygulamasına arama yapma izni vermediğim için çalışmıyor.
    o yavaşlatıyor olabilir mi bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 16 Ekim 2018; 17:0:56 >
  • cingibi kullanıcısına yanıt
    Resmi stabil, resmi beta, eu rom, miroom bunları kullandım hepsinde notification bar donuyordu hocam günde 5 6 kere. Hemde ekstra hiç bir şey yapmadan.
    Sizde olmaması büyük şans. Bir çok telefonda var.
    https://www.google.com/search?q=miui+10+notification+bar+freeze&ie=utf-8
  • 2 senelik telefonumda 2 gündür Bluetooth, dün akşamdan beri de wifi açılmıyor. Mac adresi 02.00.00.00.00.00 yazıyor, daha önceden kaydedilmiş wifi ağları görüntülenmiyor. Bu problem kesin olarak wifi çipin den mi kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: supra552

2 senelik telefonumda 2 gündür Bluetooth, dün akşamdan beri de wifi açılmıyor. Mac adresi 02.00.00.00.00.00 yazıyor, daha önceden kaydedilmiş wifi ağları görüntülenmiyor. Bu problem kesin olarak wifi çipin den mi kaynaklanıyor.
    Sanırım öyle. Ben yapamadım. Kaç defa yazılım yükledim olmadı.

• Arkadaşlar miui pro 10 Android 7 olmuş.

https://miuipro.net/rom/miuipro-8-10-11/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boboco -- 17 Ekim 2018; 9:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boboco

Arkadaşlar miui pro 10 Android 7 olmuş.

https://miuipro.net/rom/miuipro-8-10-11/
    MiMax cihazın romundan portlanmış rom. Bu tarz romlar çok verimli değil. Ayrıca 6 ile arasında çok az gelişmiş var.

Zaten site de orijinal MIUI Pro sitesi değil.

• isoomail kullanıcısına yanıt
    9 da syberia stabil ama tabi özelleştirme adına pek bir şey yok. hızlı akıcı. ama düz aosp gibi. özellik istiyorsanız beklemeniz gerekecek. daha 1 ya da 2 sürüm çıkarttı romlar. ben pie deki animasyonları ve heads up ları sevdim.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    ALFA GELDİ AEX İÇİN
    AOSP Extended Pie Unofficial by amog787
    Build Date-: 18/10/18

Download: AOSP-Extended Pie
    www.androidfilehost.com%2F%3Ffid%3D11410932744536982422

Changelog:
    -Synced Repo
    -See attached ss for device side changes

Note: Dont PM. Bugs wont be fixed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 18 Ekim 2018; 12:40:58 >
  • Cihazımız yeni çıkan bir çok modelden daha iyi ama yazılım olarak çok geride kaldık. Neredeyse 3 yıl olmasına rağmen ne bir takılma nede donma yaşamadım ama oyunlarda bazen sıkıntı oluyor. Bunun da android versiyonundan kaynaklandığını düşünüyorum.

Sanırım yavaş yavaş custom romlara yönelmenin vakti geldi.

Önerebileceğiniz android 8-9 tabanlı sorunsuz bir rom varmı arkadaşlar. Tabi sorunsuz hiçbir şey yoktur ama sürekli uyarı vermesin galeri durdu, kamera kapandı Facebook uçtu gibi

Bir de pil performansı çok önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Cihazımız yeni çıkan bir çok modelden daha iyi ama yazılım olarak çok geride kaldık. Neredeyse 3 yıl olmasına rağmen ne bir takılma nede donma yaşamadım ama oyunlarda bazen sıkıntı oluyor. Bunun da android versiyonundan kaynaklandığını düşünüyorum.

Önerebileceğiniz android 8-9 tabanlı sorunsuz bir rom varmı arkadaşlar. Tabi sorunsuz hiçbir şey yoktur ama sürekli uyarı vermesin galeri durdu, kamera kapandı Facebook uçtu gibi

üstad aynen katılıyorum etrafıma kaç tane Mi cihaz aldırdım.
    ama gerçekten donanım uyumluluğu kalite kasa gerçekten kate-kenzo en iyisi bence de.
    Rom işine gelince hatırlarsanız ben SD çok korkuyoum cihazı uçurucam diye demiştim
    sizin cesaretinizle inanın cihazın görmediği rom kalmadı. En son AEX 5.8.5 en iyisi olduğu
    kanaatindeyim.
    semsengineer, isoomail ve agritux ustama teşekkürler, son tecrübeleri onlardan aldım.
    Android 9 için bekleyeceğiz şimdilik.acizane tecrübemhttps://downloads.aospextended.com/kenzo/

Ek olarak
    Ama şunu hep itiraf edeceğime inanıyorum hiç biri Miui nin kullanım zevkini vermiyor.
    Ama 9 da biraz estantene katmaya başlamışlar nasıl olur göreceğiz. Pil açısından çok fazla bir şey bekleme üstad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 18 Ekim 2018; 21:58:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Cihazımız yeni çıkan bir çok modelden daha iyi ama yazılım olarak çok geride kaldık. Neredeyse 3 yıl olmasına rağmen ne bir takılma nede donma yaşamadım ama oyunlarda bazen sıkıntı oluyor. Bunun da android versiyonundan kaynaklandığını düşünüyorum.

AEX 5.8.5 gayet stabil.

Tavsiye ederim.

Gerçi Miui10'da gayet stabil.
    Ben ikisinden de memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granma79 -- 18 Ekim 2018; 23:25:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oreo da benim tavsiyem ise rremix. Bence aex ile rremix diğer romlara göre bir tık yukarda. Deneyip kendiniz karar verin bence.
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.