Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her sim kart yuvası ayrı bir telefondur diye davranırsa sorun olmaması gerekmiyor mu bu durumda ? neticede aynı sim kart aynı imei numarasını gönderecek operatöre.

önceki sayfalarda yazan arkadaş çift sim kart kullanmıştır belki.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Evet, ayni sim kartin iki yuvaya takilmasi sorun teskil etmemeli dusununce. Tabi eger sim yuvalarindan baska bir bilgi gonderimi soz konusu degilse. Emin degilim tam o konuda. Sonuc olarak tek sim kart tek yuvada kullanilacakmis, sikintili bir durum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam lenovo vibe shot nasıldır fikriniz varmı rn2 den yana tek sikintim ois olmaması karanlıkta fotoğraf çektiğimiz zaman resim bozulmamasini istiyorum onun icin ois li bi telefon bakıyorum malum satıcıda 150$ dusmus telefonda birtek tarayıcı whatshapp ve Dh yi kullanıyorum snap617 ve kamerasi nasıldır geçmeye değer mi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever58 -- 6 Eylül 2016; 15:30:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forever58 kullanıcısına yanıt
    öncelikle telefonu hiç kullanmadım bunu söylemek istiyorum :)

işlemcisi rami ekranı tam benlik hem 5" hem full hd
    android 5 kullanıyor sanırım 6 olabilirdi (sanki biz 6 kullanıyoz )
    gelelim en önemli konuya kamera
    http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=7046&idPhone2=6992&idPhone3=7802
    şuradan baktığım zaman kamerası biizm telefondan pekde iyi değil hatta resimde C M Y K renk skalasının olduğu bögeye bakasanız redmi note 2 den daha fazla bozulma var.
    manuel kamera var sanırım + bir özellik

ben sizin yerinizde olsam bu modeli almazdım. nedenini sorarsanız kamerasını pek beğenmedim. redmi note 3 pro nun kamerası daha iyi gözüküyor karşılaştırmada. ama ois yok sanırım.

malum satıcının yöntemi hala çalışıor mu ? telefon değiştirmeyi düşünüyorum (Redmi note 3 pro 3-32)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    En iyisi bozulana kadar kullanmak rn2 yi.Hocam geri bildirim birakanlara bakarsiniz ise yarıyor demekki ama kargo parasını yükseltmiş telefon fiyatlarını dusurup 25_30 $ yapmis

yine de insan tırsıyor gelmez dalan diye

Ama urun gelirse eğer o korku sayesinde hastalık oluyor bağımlı oluyorsun en azından bende öyle oldu ayakkabı mi bile aliexpress den aliyorum

aliexpress den sürekli alışveriş yapıyorum ama ürünler max 15 dolarlık falan oluyor. bu kadar fazla riske girmedim.
    gözlük, kılıf, saat vs vs. ayakkabı evresine daha gelmedim. bi örnek verir misiniz merak ettim

• Sevgili redmi Note 2 kullanıcıları bugün custom ROM olarak aosp marshmallow 6.0 çıktı alpha sürüm olarak. İndirdim kurdum şuan kullanılır gibi değil ama artık o ROMu geliştiricilere hallettirirsek 6.0 bizim olucak heleki cm13 ROM çıkarsa tadından yenmez be. Hayırlı olsun şimdiden 1-2 aya 6.0 romlar çıkmaya baslar.
    http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerhasbay -- 6 Eylül 2016; 22:22:03 >

"Z" Yenilikçi teknoloji yastıklama taban koşu ayakkabıları erkekler için Marka erkek ayakkabı erkek sneakers city'nin koşucu spor ayakkabı
    http://s.aliexpress.com/YJ7bUNBv
    (from AliExpress Android)

hocam ois diye bahettğin şey imaj sabitleme mi ? bununla gece fotolarının alakası nedir çözemedim. uzun pozlama olduğu için el titremesini mi diyorsun ?
  • Arkadaşlar bu anna artık satmıyor sanırım bİim rn2 yi. Ben yüne sipariş verecektim. Bildiğiniz başka satıcı var mı? Bir de bu bataryadan mı anlamadım kasımdan beri kullanıyorum ama batarya çok kötü oldu. Uğraşınca 3 saat. Az Uğraşınca en fazla 10 saat. Eskiden kat kat daha iyiydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam ois sadece video larda ise yaramıyor fotoğraf çekerken çektiğim obje de bozukluk olmasinida engelliyor

• omerhasbay O kullanıcısına yanıt
    Hocam rom linkini miui ekibine gondersek bize portlarmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: omerhasbay

Sevgili redmi Note 2 kullanıcıları bugün custom ROM olarak aosp marshmallow 6.0 çıktı alpha sürüm olarak. İndirdim kurdum şuan kullanılır gibi değil ama artık o ROMu geliştiricilere hallettirirsek 6.0 bizim olucak heleki cm13 ROM çıkarsa tadından yenmez be. Hayırlı olsun şimdiden 1-2 aya 6.0 romlar çıkmaya baslar.
    http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2

Hadi inşallah şu batarya süresine önemli bir katkısı olursa süper olur

• Tavsiye edeceğiniz aosp rom var mı 1-2 aosp yükledim miui kadar stabil değil

• Aospu falan boşver hocam kullanilecek en iyi custom romlar resurrection remix - mokee ROM . bi de cm12.1 un aurora ROM u var ama tabiki hiçbiri miui romun güzelliğini vermiyor

• benim de bir sorum var, MIUI 8.0.1.0 kullanıyorum ve daha önce fark etmediğim ikinci alan diye bir özellik gördüm, sanki iki telefon varmış gibi oluyor birini kapatıp ikincisini açıyor, daha sonra iptal etmek istediğimde ise Mi hesabımın şifresini soruyor fakat benim aktif mi hesabım yok, ne yapmam gerektiğimni bilemedim, ikinci alan da biraz telefonu yavaşlattı kapatmak istiyorum.
  • Yaw mubarekler bunlarin hepsin de 3g calisiyo dimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Yaw mubarekler bunlarin hepsin de 3g calisiyo dimi

2G-3G-4G hepsinde çalışıyor. Lakin 4G için özellikle vodafone hat kullanıyorsanız her yerde çekmeyebiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.