Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.655
Cevap
75
Favori
253.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saol hocam telefonu aldik on numara besyildiz telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babapars

Saol hocam telefonu aldik on numara besyildiz telefon

İyi günlerde kullanın. Pil performansı dışında asla üzmeyecek bir cihaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Arkadaşlar sağolun, kalıcı yöntemle (öyle diyor videoda) imei tamirini yaptım. İnşallah sorun çıkmaz artık. Hem sim1 hem sim2 aynı numarayı yazdım.

İşlemi şu video ile yaptım;

hocam redminote2 için hangi modem dosyasını kullandınız?
    tşkler

• arkadaşlar 8.0.1.0 global stable rom kullanıyorum kendi yüklediğim zil sesini seç dediğimde v7 de klasörler çıkıyordu ben ordan seçtiğimde zil seslerini dinleyip seçebiliyordum..şimdi direk zil sesleri çıkıyor ve dinleyemeden seçmek zorundayım..varmı çaresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketaris -- 9 Eylül 2016; 20:56:33 >
  • Beyler benim kilit ekranındaki duvar kagidim sürekli kendiliğinden değişiyor duvar kağıdı döngüsü kapalı olmasına rağmen nasıl kapatacaz bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forever58 kullanıcısına yanıt
    bazen bana da oluyor sinir oluyorum.
    ayarlardan şuanki temanı tekrar seç. düzeliyor nedense.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

bazen bana da oluyor sinir oluyorum.
    ayarlardan şuanki temanı tekrar seç. düzeliyor nedense.

Tema tekrar seçsende yeniden döngüye giriyor, çözümü yok sanırım

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    ayarlar
    duvar kağıdı
    kilit ekranı(değiştir)
    oradan istediğin bi kilit ekranını seç bir de öyle dene

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Öyle yapıyorum zaten, ama bir şekilde döngüye giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 11 Eylül 2016; 18:45:39 >
  • Benim tarayıcıda çok sıkıntılı ozellikle adres çubuğunda hızlı birşey yazıp silemiyorum sizde de varmı böyle bir sorun.

Ayrıca ; çocuğun biri rn2 yi 1 aylık lumia 1020 ile takasliyalim diyor sizce ne dersiniz

• @çaylaq bilmiyorum maalsef. bende olmuştu. öyle düzelttim ben.

@forever58 o sorun bende de var maalesef. sinir oluyorum gerçekten. geçende tarayıcıyı güncellledim ama sonuç değişmedi. umarım bir dahaki güncellemede düzelir.
    ben WP ye ısınamadım bir türlü. kamera konusunda iyi diyorlar (denemedim) eğer benim için kamera önemli telefonda sadece instagram web whatsapp facebook gibi temel uygulamlar kullanıyorum diyorsan bence geç. Ben sürekli fotoğraf çekiyorum telefonla. Bana öyle bir teklif gelse ben kabul etmem şahsen. Androidi seviyorum :)

• ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Etmedim hocam snap s4 plus işlemci ve 2000 mAh mis bunları görünce vazgectim

• Arkadaşlar alır motion videoyu çekimde ses çıkmıyor neden acaba? Normal video da ses oluyor ama slow motion çektiğim videolarda ses olmuyor.

• .brian. kullanıcısına yanıt
    normal
  • Gönül dostlarım hayırlı bayramlar. Telefonu ilk çıktığı ay edinmiştim bir yıldır problemsiz kullanıyorum bu konuda da başlarda takıldığım olmuştu.

Hattımı Turkcell'den Avea'ya yada diğer ismi ile Türk Telekom'a taşıdım, şuan yeni 4.5g uyumlu kartı takalı 1 saat falan oluyor dün gece aktif olmuş servis. Önceki kartım 3g idi Turkcell sorun yoktu yeni kart almamıştım. Şimdi 4g de internet güzel gayet hızlı, çekiyor ama şebeke yok. Var ama arayınca düşüyor servis dışı oluyor. Eğer 3g ye geçersem bu sefer arama yapabiliyorum ama İnternet hızı Edge de kalıyor. Frekans muhabbeti derdim ama herkesin başına gelmemiş anladığım kadarıyla. Bir el atında çözelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Live Metal Music -- 12 Eylül 2016; 12:36:27 >
  • Long Live Metal Music kullanıcısına yanıt
    Vodafone kullanıyorum bi sorun yok

• miui 7 yüklüyken arkadaşa vermiştim pcye gerek kalmadan kendiliğinden ota ile miui 8 e geçmiş
  • Xiaomi Redmi Note 2 VS iPhone 6 - Speed & Camera Test! fiyatına göre enfes bizim telefon, şöyle böyle diyenler iyi baksın :)
    https://youtu.be/38OL03HU79Y
  • fsh77 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefom süper. Bazı hatalar var onları halletseler mis gibi olacak

• SELAMLAR. 3-4 ay önce imei attığım telefonumda bugün şebeke problemi oluştu. hiç çekmiyor. sadece acil çağrılar yazıyor. imei sorgulama yaptım. ''Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir''

Nasıl düzeltilir bu her serinde imei mi arayacağız. bir yol yordam gösterecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.