A

Teğmen
14 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Selam herkese, 30 yaş üstü iyi oyunculardan oluşan bir takıma girmek ya da yeni bir takım oluşturmak istiyorum, mid, top, ve destek oyuncusuyum, kendimce iyi de oynarım, ergen olmasın başka derdim yok :)

Araçta değişen boya hasar kaydı yok, 106 bin km tertemiz.

Eksper raporludur fotoğraflarda görebilirsiniz. Lpg takılmamıştır motor tertemizdir.

Ağır bakımları 07.06.2018 Doğuş otoda yapıldı.

Wolskvagen yetkili serviste 2500 liralık dokunmatik ekranlı Zenec teyp takılı.

Muayene geçerlilik 08.06.2020

Yedek anahtar kitapçık vb herşeyi var.

Kredi borcundan dolayı satıyorum.

Üzerine en az 35 bin lira alabileceğim araçlarla takas olur.
Fotoğraf yükleyemedim, fotoğrafları görmek için sahibinde.com ilan numarası 645411410
Bir kaç gündür kovalıyordum şansa denk geldi, aylığı 7.5 liraya geliyor kargo da yok, yorumlarda iyi. Ben sipariş verdim az önce ürün gelince bilgilendirme yaparım.

http://m.n11.com/filbox-hd-cam-modul-1-yillik-full-paket-yetkili-ana-bayiden-P97886002
Merhaba, internetten indirdiğim 3d filmler genelde (HSBS) çift ekran oluyor ve LG 42lm620s marka tv de izleyemiyorum, görüntü gözlüksüz bakıyormuşum gibi
derin değil ve ekran ikiye bölünmüş vaziyette, youtube üzerinden 3d video klip vs izleyebiliyorum zaten televizyon hemen algılıyor (ikiye bölünmüş ekranlar hariç)
Lütfen 3d film izlemem için ne yapmam gerektiğini söyler misiniz, teşekkürler.
Merhaba,
Ben çok aramıştım zar zor bir yerden buldum, ben de faydalı olur diye paylaşayım dedim

http://uploading.com/files/mb9bfcce/Oneclick.rar/

1- İndirdiğini dosyanın içindeki OneClick.exe dosyasını açın
2-Cihazınızı pc ye bağlayın
3- Android Sdk yolunun en sağındaki ''?'' işaretine basın (basınca boş olan kutu dolacak)
4-Varsayılan kurulum yeri seç kısmından hafıza kartını seçin
5-Ve son olarak ayarlayı tıklayın

Artık uygulamalar otomatik olarak sd karta aktarılacak, benim telefonda bazen otomatik olarak atılamadığı oluyor onları manuel atıyorum
Uygulamalar save vb bölümlerini dahili hafızada tuttuğu için az da olsa dahili hafızada yer kaplıyor

Eğer işlemi değiştirmek isterseniz 4. bölümde hafıza kartı yerine telefon belleği seçeceksiniz

Benim telefonum Htc Explorer ama bütün androitlerde oluyormuş.

Kesinlikle garantiyi bozan bir şey değil benim cihazım 1 haftalık ben yaptım. Çünkü root falan yapılmıyor
Merhaba ben şu anda iphone 3g 8 gb kullanıyorum ve HTC ye geçmek istiyorum Desire yada Desire S, bu iki ürün arasında kaldım Desire için çok iyi telefon diyorlar öve öve bitiremiyorlar, Desire S ise bir üst model olduğu için daha hızlı daha yeni özellik vb yüzünden ön plana çıkıyor fakat ana kart hatası veriği çok oluyormuş, bu iki telefonu kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum, ayrıca HTC markası olmak kaydıyla model önerisi olan varsa memnun olurum, (HTC'yi marka kalitesi olarak çok beğendiğim için)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 6.868 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.