Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth Basic 5.0 Kulaklık Mİ AİRDOTS TWS- 158-TL www.trendyol.com (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
13.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyol da olanın sahte olma ihtimali varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Warknife_

Trendyol da olanın sahte olma ihtimali varmı ?
    ideal seçim gönderiyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Hepsiburadadan aldığım ürünün iki gun sonra sag tarafi calismamaya basladi alacak olanlarin bilgisi olsun.
    Birde ses yüksekliği benim cok hosuma gitmedi, yüksek ses sevenlere yeterli gelmeyebilir. Hb kabul etmedi kutu acildi diye iade edemedim. Urunu servise yollayacagim.
    Ürünü servise yollayın. Değişim kabul edilirse Hepsiburada ya iade edebilirsiniz. Kabul edilmezse tüketici haklarına gidebilir siniz.

• _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de bu fiyatlara sahte satan olmaz hocam.

• herhangi bir kupon kullanıp daha ucuza getirme şansımı var mı?_ çek satış bölümündeki kodlar geçmiyor sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Hepsiburadadan aldığım ürünün iki gun sonra sag tarafi calismamaya basladi alacak olanlarin bilgisi olsun.
    Birde ses yüksekliği benim cok hosuma gitmedi, yüksek ses sevenlere yeterli gelmeyebilir. Hb kabul etmedi kutu acildi diye iade edemedim. Urunu servise yollayacagim.
    İşte aradığım yorum. Telefon konuşması önemli değil ama ses yüksekliği önemli benim için.

Var mı tavsiyesi olan kablosuz kulaklık?
  • aldım bakalım umarım beğenirim
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    ne fark var hocam çinle global arasında
  • MEMATİ kullanıcısına yanıt
    Sanırım sadece kutusu, kutudaki klavuzun dili farklı, ürün olarak birebir aynı özelliklerde. Herhangi bir fark belirten olmamış.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Servisi de cok enteresan ürünü kargoladiginiz zaman kargo parasini hem gelirken hem.giderken siz ödüyorsunuz. Sıfır ürün al ve bu çileyi cek. Yasal.iade hakkimla.gonderecem bakalim hb nin cevabı ne olacak.

• Bende sipariş geçtim bakalım ürün gelsin de kulaklık ihtiyacı vardı kablosuz olunca daha iyi oldu

• QCY-T2C ile bunun arasında kaldım hangisini alsam bilemedim

• En uygun nereden alabilriz cek vs var mi

• Aldık bakalım.Konu sahibine teşekkürler

• Bugün verdim siparişi bakalım nasıl çıkıcak

• Taşınabilirlik ile problemim olmadığı için t2c aldım. T2c daha ağır ve büyük fakat daha uzun şarj süresi vaadediyor. Ayrıca redmi de kulaklık üzerinden parça atlama yok. Ses kalitelerinin çok değişeceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ses kalitesi yonunden cok beklentiniz.olmasin ama mikrofonu bekledigimden cok basarili sesiniz net ve yeterli seviyede karsiya gidiyor. Tam bir f/p

• Ben aldımda kulaklıkları kutuya koyduğum zaman ses durmuyor devam ediyor otamatik kapanma yokmu telefonla görüşürken tek kulaklık çalışıyor diğeri çalışmıyor tam çözemedim aydınlatan biri olursa sevinirim.

• furkani kullanıcısına yanıt
    Tüketici kanununda yanlış hatırlamıyorsam kargonun servis tarafından ödenmesi gerektiği yazıyordu. Başka bir konuyu okurken denk gelmiştim. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Bir bakın isterseniz. Geri alırsınız eğer öyleyse.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.