Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
19
Favori
73.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde de bazı şarkılar hızlandığında falan cızırdamalar oluyor mu? Özellikle bir çok enstrümanın bi anda çaldığı kısımlarda çok oluyor cızırtı. Acaba telefondan mı diye düşündüm ama başka kulaklıkla( daha sağlam bi kulaklık) dinleyince cızırtı falan olmadı. Çakma olcağınıda sanmıyorum, şarj süresei baya gidiyor, 3-4 saat kadar yani. Ve abimin telefonda da cızırtı yapmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Arkadaşlar merhaba ayın 21 inde sipariş verdiğim airdots sahte mi orijinal mi global mi çin mi bilmiyorum bi bakabilir misiniz sahte ise iade edicem altta resimlerini upload ettim

Aldığım linkte altta
    https://www.trendyol.com/xiaomi/redmi-airdots-tws-bluetooth-basic-5-0-kulaklik-p-6676673

Arkadaşlar hala emin değilim sahte mi değil mi diye kulak içlerinde seri kodu da yok ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

Kulaklığın silikonunu kaldırınca bende de kod yok, sadece bu kesinlikle sahte olduğunu gösterir mi bendeki Çin versiyonu diye satılıyor.

İşin garibi müzik dinlerken ses kalitesi baya iyi 140 TL ye göre.

Kulaklıklar tek seferde kaç saat açık kalabiliyor denediniz mi? 4 saat diyor reklamda ancak ben 1,5 - 2 saatten fazlasını göremedim
    Bu fiyata ses olarak ben de beğeniyorum açıkcası hocam.

Ben kulaklıkları tek tek kullanıyorum hocam. Gün içinde tek kulaklıkla tek şarjla %30-40 ses seviyesiyle 6 saat civarı video izleyebiliyorum. Çoğu zaman 2. kulaklığa geçmeme gerek kalmıyor. Tam ses ile 3,5-4 saati görür herhalde diyorum. Tabi ben video izlerken kullanıyorum. Müzik dinlerken sürekli çalacağından süre değişir hatta bas ağırlıklı ise baya etkileyecektir süreyi. Ancak 1,5-2 saat kısa gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çükütüs

Sizde de bazı şarkılar hızlandığında falan cızırdamalar oluyor mu? Özellikle bir çok enstrümanın bi anda çaldığı kısımlarda çok oluyor cızırtı. Acaba telefondan mı diye düşündüm ama başka kulaklıkla( daha sağlam bi kulaklık) dinleyince cızırtı falan olmadı. Çakma olcağınıda sanmıyorum, şarj süresei baya gidiyor, 3-4 saat kadar yani. Ve abimin telefonda da cızırtı yapmadı.
    "daha sağlam" dediğiniz kulaklık kablolu mu hocam?

Telefonunuzda bluetooth ses çıkışı için ekolayzır ayarı yapılmış olabilir mi?
    Başka telefonda cızırtı yapmadı diyince aklıma o geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanKartaL84 -- 27 Kasım 2019; 10:27:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Arkadaşlar hala emin değilim sahte mi değil mi diye kulak içlerinde seri kodu da yok ne yapmam lazım

Alıntıları Göster
    Trendyol MISTORE dan mı aldınız hocam ? Arkadaki yazıların daha silik olması gerektiği yazıyordu forumda, yinede kullanan arkadaşlar daha iyi bilir.
    Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nehuse -- 27 Kasım 2019; 18:52:29 >

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    2 saati rahat rahat geçiyor 3 saatten sonra ben kapatıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    bugün sabahtan akşama kadar yollardaydım, haliyle ürünü de aralıksız deneme imkanım oldu ilk defa.

sadece müzik de dinledim, sadece film de izledim, ikisinde de 1,5 saatten fazla dayanmadı şarj kendiliğinden kapandı sürekli.

kutusu tam şarjda olmasına rağmen, sadece 1 kere tam şarj edebildi kulaklıkları, daha sonra hiç şarj olmadı.

akşama doğru ürünü kargoya vererek iade ettim, yarın teslim olacakmış sanırım, gittigidiyor dan almıştım, para da kargo satıcıya ulaşır ulaşmaz iade olacak dedi, bakalım göreceğiz.

ben ürünü ciddi anlamda çok beğendim, zaten konuşmak için değil, sadece müzik ve video izlemek için almıştım, istanbul' da mi store var sanırım, orada parası neyse vereceğim orijinal olduğunu emin olacağım bir ürünü alacağım kafam rahat edecek. 10 Tl ucuz olsun diye çile çektim valla :)
  • nehuse N kullanıcısına yanıt
    ben mi storedan bir kaç saat önce sipariş ettim, orijinal satıyordur herhalde?
  • Ptmizmir kullanıcısına yanıt
    Adı MISTORE ama ideal seçim firmasına ait bu hesap gerçek mi store değil 1 haftadır kargoya vermediler zaten yarın verilmezse iptal edicem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui Forumdan alıntıdır orijinalliğini kontrol edebilirsiniz burdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oOoSöNMeZoOoO -- 28 Kasım 2019; 0:54:19 >

• Arkadaşın resimlerini koyduğu ürünün aynısı bana da geldi N11 üzerinden.. Ben sahte olduğuna emin gibiyim, iade formunu yazdım, yarın kargoya veriyorum. Bir kere R-L yazısının kabartmasından önce ürünün faturası gelmedi, imei ve sn numarası yok. Hadi bunları geçtim kesinlikle sağlıklı bağlantı sağlayamıyorsunuz, sürekli kopup yeniden bağlanıyor. Ayrıca kulaklıkların üzerindeki basma tuşu felaket sallanıyor, yürürken bile tıkır tıkır ses yapıyor. İade yapılmasını bekliyorum. Sanırım D&R'dan alacağım aynı ürünü, oradan da sahte ürün vermezler herhalde..
  • Trendyol'dan anasayfada reklamını yaptığı ve çekle 79TL'ye geldiği için MISTORE mağazasından aldım, böyle sahte söylentileri aklıma bile gelmedi 6 bin küsur yorum vardı ilanda. Şimdi gün boyu Trendyol'un anasayfada reklamını yaptığı ürün sahte mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

bugün sabahtan akşama kadar yollardaydım, haliyle ürünü de aralıksız deneme imkanım oldu ilk defa.

sadece müzik de dinledim, sadece film de izledim, ikisinde de 1,5 saatten fazla dayanmadı şarj kendiliğinden kapandı sürekli.

kutusu tam şarjda olmasına rağmen, sadece 1 kere tam şarj edebildi kulaklıkları, daha sonra hiç şarj olmadı.

akşama doğru ürünü kargoya vererek iade ettim, yarın teslim olacakmış sanırım, gittigidiyor dan almıştım, para da kargo satıcıya ulaşır ulaşmaz iade olacak dedi, bakalım göreceğiz.

ben ürünü ciddi anlamda çok beğendim, zaten konuşmak için değil, sadece müzik ve video izlemek için almıştım, istanbul' da mi store var sanırım, orada parası neyse vereceğim orijinal olduğunu emin olacağım bir ürünü alacağım kafam rahat edecek. 10 Tl ucuz olsun diye çile çektim valla :)
    Hayırlısı olsun hocam.
    Şarj konusunda başka ne etken olur çözemedim hocam.
    Kendim kullandığım senaryoda tek kulaklık modunda ardı ardına 2 saatlik 2 bölüm dizi izliyorum şarj uyarısı bile vermiyor daha. Çoğu gün tek kulaklığın şarjını bitirememiş oluyorum. Tabi ses %30-40 civarında kullanıyorum ben, %80 civarı kullansam 4 saat yeter mi bilemiyorum.

• Ben de MISTORE dan aldım. Yukarıdaki testlere göre orjinal gibi. Id ile kontrol edebileceğimiz bir yer var mı acaba?

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notagain -- 28 Kasım 2019; 11:2:5 >

• notagain N kullanıcısına yanıt
    Trendyol MISTORE mu hocam ? Sizinki orjinal gibi duruyor. Kulaklıkta lastiğin altında seri no var mı ? Ben iptal etmek istedim ama kargoya verilmediği halde iptal etmiyorlar trendyolda siz ne zaman almıştınız ?
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    O yorumlar ürüne ait yani kim satarsa satsın yapılan yorum ürüne ekleniyor. Hangi satıcı güvenilir ayırt etmek mümkün değil. 1 haftadır kargolamadılar iptal etmek istedim etmiyorlar, bekleyip göreceğiz artık sahte mi değil mi ? Anladığım kadarıyla bizim gibi kafaya takıp araştıranların dışında bir çok insan sahte ürüne orjinal parası ödeyecek. Birileri iyi para kazanacak bu işten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

"daha sağlam" dediğiniz kulaklık kablolu mu hocam?

Telefonunuzda bluetooth ses çıkışı için ekolayzır ayarı yapılmış olabilir mi?
    Başka telefonda cızırtı yapmadı diyince aklıma o geldi.

Alıntıları Göster
    evet kablolu hocam. Hiçbir ayar yapmadım
  • nehuse N kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Trendyol MISTORE, İdeal Seçim yazıyor faturada. 14 Eylülde almışım. Kulaklığın lastiğini çıkarınca CMIT ID:2019DP1622 yazıyor. Bilmiyorum belki de bana orjinali denk gelmiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notagain -- 28 Kasım 2019; 13:7:11 >
  • Arkadaşlar bu tarz kulaklık benim kulağıma oturmuyor eski tip kulaklıklar oluyor. Bunun bir yolu yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çükütüs

evet kablolu hocam. Hiçbir ayar yapmadım

Alıntıları Göster
    Hocam o cızırtı uğultumsu bir ses ise dipsestir, bluetooth ses aktarımında rahatsız edici seviyede olmamak kaydıyla oluşması normal bir durum.
    Kablolu kulaklıklarda bu uğultuyu duyamazsınız.

Cihazdan cihaza da fark eder hocam. Cihazların bluetooth versiyonundan aralarındaki mesafeye, hatta çevredeki elektronik ve manyetik cihaz yoğunluğuna kadar birçok durum bu uğultunun rahatsız edici düzeyde olmasına neden olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.