Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
19
Favori
73.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hb dan özellikle hb satıcısı seçerek satın aldım. Bugün full kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Öncelikle internetteki tüm orjinal - sahte videolarına göre değerlendirdim orjinal. Ne eşleşme, ne kopma, ne cızırtı veya şarj problemi yaşamadım, tavsiye ederim. İstanbul' da 2 Mi store a telefon açtım 200 tl fiyat verdiler ben 139 a almış oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Arkadaşlar bu tarz kulaklık benim kulağıma oturmuyor eski tip kulaklıklar oluyor. Bunun bir yolu yok mu?
    Hocam şu videoda birkaç airpods çakması var tavsiye ettikleri, onları değerlendirebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=KQSBFbjx-KU
  • quote:

Orijinalden alıntı: zblacKkenedz

Ben hb dan özellikle hb satıcısı seçerek satın aldım. Bugün full kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Öncelikle internetteki tüm orjinal - sahte videolarına göre değerlendirdim orjinal. Ne eşleşme, ne kopma, ne cızırtı veya şarj problemi yaşamadım, tavsiye ederim. İstanbul' da 2 Mi store a telefon açtım 200 tl fiyat verdiler ben 139 a almış oldum.
    Hocam yeni mi sipariş verdiniz? Ben 21 Kasım'da sipariş vermeme rağmen hala daha kargoya veremediler cihazı. Bir adet airdots bir adet piston basic sipariş vermiştim. Hala hazırlanıyor diyor. Sipariş onaylandığı için iptal de edemiyorum iki gündür müşteri hizmetlerini arıyorum ilgililere ilettik en kısa sürede kargolanacak diyorlar. İkisinin de satıcısı hepsiburada. Sizde böyle bir sıkıntı oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etzel45 -- 28 Kasım 2019; 20:22:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belgarathh

Arkadaşın resimlerini koyduğu ürünün aynısı bana da geldi N11 üzerinden.. Ben sahte olduğuna emin gibiyim, iade formunu yazdım, yarın kargoya veriyorum. Bir kere R-L yazısının kabartmasından önce ürünün faturası gelmedi, imei ve sn numarası yok. Hadi bunları geçtim kesinlikle sağlıklı bağlantı sağlayamıyorsunuz, sürekli kopup yeniden bağlanıyor. Ayrıca kulaklıkların üzerindeki basma tuşu felaket sallanıyor, yürürken bile tıkır tıkır ses yapıyor. İade yapılmasını bekliyorum. Sanırım D&R'dan alacağım aynı ürünü, oradan da sahte ürün vermezler herhalde..
    Hangi mağazadan aldınız hocam n11den?

• Hocam bende 21 inde verdim. 26 sında hepsijetle kargoladılar 27 sinde geldi. Bence biraz daha bekleyin yoğun dönem ondandır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ürünü bugün aldım bu ürün bende full kopuyor. Yürürken kesinlikle 2 saniye bile kopmadığı an olmuyor.

Sinirlerim bozuldu, baseus s06 bundan bin kat daha iyi. Benim cihazda mı problem var bağlandıktan sonra yapmam gereken başka bir şey mi vardı bağlanırken hala anlamadım.

Arkadaşlar sorun ben de ise lütfen yardım edin neyi yanlış yapıyorum da bu hareket ettiğim an kopuyor. Ben de bir hata olmalı ki böyle bir ürünü bu şekilde piyasaya süreceklerini sanmıyorum.

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler

Ürün mü çakma nedir anlamadım bu kişiden aldım hepsiburada'dan

Geçmiş sayfaları göz gezdirdim de benim r bile değişik sanki ben mi paranoyak oldum anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trabzonspor -- 28 Kasım 2019; 21:41:10 >

• quote:

Hocam bende 21 inde verdim. 26 sında hepsijetle kargoladılar 27 sinde geldi. Bence biraz daha bekleyin yoğun dönem ondandır
    Hocam benim ürünüme belirlenen günde kargo dahi yapmadılar dün yapmaları lazımdı. Siz hepsiburada satıcısından mı aldınız? Bir de hangi kargo ile ulaşacağını nasıl görebiliriz?

• Trabzonspor kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle çakma .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nehuse

Büyük ihtimalle çakma .
    Evet. Aynı satıcıdan bir kişi daha almış sahte olduğunu belirtmiş
  • Hocam satıcıda hepsiburada. Sipariş verilirken aşağıda bir kargo kısmı oluyor oradan gözüküyor ama siparil verdikten sonra kargo verilene kadar nerede görüyorsun bilmiyorum. Sende satıcı hepsiburada seçtiysen kendi kargo şirketi hepsijetle yollarlar. Gecikmenin nedeni bende bu kulaklığın çok fazla satmasından olabilir. En çok satanlarda 1. Sıraya koymuşlar.

• migrostan almak ne kadar mantıklı arkadaşlar 179 tl orda en azından orda sahte derdi olmaz ama fiyat olarak çok pahalı gibi geliyor bana orası
  • quote:

Hocam satıcıda hepsiburada. Sipariş verilirken aşağıda bir kargo kısmı oluyor oradan gözüküyor ama siparil verdikten sonra kargo verilene kadar nerede görüyorsun bilmiyorum. Sende satıcı hepsiburada seçtiysen kendi kargo şirketi hepsijetle yollarlar. Gecikmenin nedeni bende bu kulaklığın çok fazla satmasından olabilir. En çok satanlarda 1. Sıraya koymuşlar.
    Hocam bilmiyorum şimdi baktım yine kargolanmamış ürün. 27 Kasım Çarşamba kargo 5 Kasım Perşembe teslimat yazıyor 8 gün sürer mi kargo çok tuhaf gerçekten. Daha önce aldığım airdots sahte çıktı bu da elime ulaşmıyor galiba bana nasip değil :) piston kulaklık Hepsiburada satıcısında stokta yok şuan onu da tedarik edemiyor olabilirler

• Merhabalar. Airdots almayı düşünüyorum ama aklımda ses gecikmesine dair problemler var. Seste sıkıntı yada gecikme gibi bir sıkıntı yaşayanlar oldu mu?

• mistore belasına bende bulaştım geçen hafta 23 ünde vermiştim siparişi hem gönderilmiyor hemde çakma çıkma korkusu var bahtımı seveyim ya hayır çakmaysa da yollayın ürünü be anasını satayım en azından iade edebilirim
  • Trendyol üzerindeki "turuncumağaza" satıcısından sipariş verdim aynı satıcıdan alan var mı? Sahte ürün gelmesinden endileşiliyim bayağı bi araştırdım bazı satıcılar sahte ürün,bazı satıcılar ise çok geç ürün gönderiyor

• Trendyol üzerindeki Mistore mağazasından siparişimi vermiştim sahte yolluyorlar lafı üzerine iptal etmek istedim ama canlı yardımdaki arkadaş ürün Trendyol deposundan yollanmadigi için iptal edilmiyor dedi. Simdi ne yapayım ürün gelince paketi açmadan iade mi edeyim.

• s.h.a. kullanıcısına yanıt
    Bizim arkadas migrostan iphoen 6s almsti cihaz nasil olduysa tr garantisz cikmsti. Cok da guvenmemek lazim

• Ben trendyol nasa iletişimden aldım bir problem yaşamadım. Belki almak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.