Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Airdots [ANA KONU] Kullanıcılar Ön Sipariş Bekleyenler (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
920
Cevap
19
Favori
73.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • urun bugun geldı s modelı seste vs de sıkıntı yok sarj da oldu da bu kulaklıgı nasıl kapatıyoruz kutusuna koydum kapagını kapadım telefona otomatık baglanıyo kapatma vs yok mu bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara57 -- 11 Aralık 2020; 20:50:58 >
  • Merhabalar arkadaşlar, bu konuda pek bilgim olmadığı için emin olamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

https://www.epey.com/kulaklik/karsilastir/336135-547992-635391/xiaomi-mi-air-2_xiaomi-redmi-airdots-s_xiaomi-mi-true-wireless-earphones-lite-mi-airdots-earphones-lite/

Bunlardan hangisini almam doğru olur sizce, oğlum ders çalışırken bilgisayara bağlanmak için kullanacak

• Arkadaşlar 15 aylık yoğun kullanım sonunda maalesef bataryası öldü kulaklığın
    https://www.youtube.com/watch?v=jXt9GTw5Svw&feature=youtu.be
  • Ben dün amazondan redmi airdots basic s

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B089GVYDJD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

modelini aldım arkadaki kazıp okutulan kodu xiaomi verify adresine girdiğimde eşleşti sorun yok ama kulaklığın ses çıkan kısmındaki yerde seri no yazmıyor (eskisinde bozulan aynı kulaklığımda yazıyordu) normal midir bu ?

bir de pc'ye bağladığımda bir cızırtı var ilginç şekilde

• Merhabalar, 4 aydır kullandığım basic s kulaklığım artık kutusuna koyduğumda bağlantısı kesilmiyor. Garantiye göndermeli miyim?
  • Canlı dersler için heves edip almıştım ama 1.5 saat anca kullandım arkadaşlar. 90 liraya gönderebilirim hb'de 127 lira görünüyor. Bir kardeşimizin işi görülsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Neden memnun kalmadınız hocam?
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt

Memnun kalmamak dememiz yanlış olur. Çocuklar sesiniz az geliyor dedi, bir hevesle aldım ama tak çıkar pek beceremedim galiba hocam. Eski usül devam ettim derslere. Sonra dedim yani bana göre değil bu tür kulaklıklar. Bomboş bekliyor köşede.

• xiaomi 'nin earbuds 2s modeli var ama türkiye'de yok, var mı alıp kullanan?

earbuds basic ile çok fark var mı aralarında ?

• Ebs basic 2 kullanıyorum. Bu gün sağ kulaklık hiç açılmadı. Sol ise 20 saniyede filan bağlanıyor. Sıfırlayıp tekrar bağladım yine aynı gecikme var. Sağ kulaklıktan hiç ses soluk Yok. Ne yapmak lazım

• Arkadaşlar bu ürün orjinalini nerden albilirimhepsiburadakiler sahte gübi

• İlk çıkan modelini 2 senedir kullanıyorum ve çok memnunum.Son çıkan versiyonunun yurt dışı satıcıları var hb de falan ama güvenemiyorum.Umarım Garantili satış başlar yakın zamanda.

• Tam 1 senedir bu cihazı kullanıyorum defalarca kez düşürdüm cihazı ona rağmen bana mısın demiyor cihaz. Umarım nazar değmez. Bataryası dışında oldukça memnun kaldım.

Yarın öbürgün kulaklığı değiştirecek olursam yine çin markalarını tercih ederim, bu işi oldukça güzel yapıyorlar.

• Bugün kulaklığı alalı tam 1 yıl olmuş.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Ben de 2019 Kasımda almıştım
    Ilk bir yıl ufak tefek bağlantı sorunları hariç çok memnundum

Artık şu 2021 Mart ile Nisan gibi batarya tamamı ile öldü maalesef
    Tabii bir buçuk yıldan bataryanın ölmesinin sebebi benim kulaklığım çok yoğun günde ortalama 2 saat kullanmamda kaynaklı

Aslında pil sorunu için garantiye verebilirdim ama maalesef kulaklığın yaklaşık 8 ayında kapağı kırıldı O yüzden Garanti'den çıkmıştır muhtemelen

Şu an birkaç aydır çekmecede yatıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Airdots basic 2 için kulak silikonu satılıyor mu şu ucundaki plastik için ben en küçüğünü takıyorum büyükleri ağrıtıyor ayrı satılıyor mu?

Teşekkürler.

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt

Normal yeni serilerde orada yazmıyor kazınan yerde var eskilerinde de şu kazıma muhabbeti yoktu.

• Benim kulakliklar halen calisiyor. Ama birbiriyle eslesmiyor.

Ayri ayri iki kulaklikta calisiyor.
    Ama beraber calismiyorlar artik.

Bende hepsiburada dan qcy kulaklik siparisi verdim. 189 tl ye

• Halen orjinal alabilecegimiz bir yerler var mı, ortalık sahteye kalmış gibi

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.