Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

Güle güle kullan dostum

teşekkürler
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi hocam 0 yazan kısımda bu yıl sonunda silinecek puanı gösteriyor. Yani sıfır puanın silinecek.

Puan kullanım şartlarına baktığın zaman görebilirsin o yıl kazanılan puanlar bir dahaki sene sonuna kadar geçerli.

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!
  • ikes İ kullanıcısına yanıt
    Hocam, onu biliyorum.
    Sizin verdiğiniz diyagram ile benim verdiğim ekran görüntüsü beni ikileme düşürüyor.
    Bu yüzden risk almak istemiyorum. 10 tane hesabın her birinde 2500'den fazla puanım var. Risk alamam.
    Şöyle söylüyeyim: Sanki, bu çorap oyunundan kazanılan puanlar ayrı ele alınıyor gibi bir algı var.
    Çorapların olduğu kısmın sağında Rules başlığı altında şu kural yazıyor:
    3. Coupon expiry date:30.Dec and can't be reused when order cancelled or refunded.
    Bu konuda kesin bilgi var mı acaba?
    Kurallarda kupon diyor puan ifadesi gecmiyor herhalde coraptan cikan %5 %8 vs seklindeki kuponlarin son kullanma tarihi 30 aralik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    "Coupon expiry date:30.Dec and can't be reused when order cancelled or refunded."

o benimde dikkatimi çekmişti. 10 tane hesabım olmadığı için rahatım
  • Hayırlı olsun. Ne zaman sipariş vermiştiniz?
    Site üzerinde ki Online Chat kısmından Acelin diye birine bu durumu anlattım.
    O da pek emin değildi. Yaklaşık bir saatin sonunda, puanları kullanmadığın takdirde 31.12.2016'a kadar geçerliymiş dedi.
    Peki bu, çoraplardan kazanılan puanlar için de aynı mı? Puanlar kısmında o puanların lotodan kazanıldığı belirtiliyor diye de ekledim.
    Bu durumu satış temsilcimize sormak gerek, şuraya e-mail atın diye belirtti.
    Kimseyi ikilemde düşürmek istemiyorum. İsteyen istediğini yapsın. Önceki mesajı düzenliycem.
    Şu $1'lık yöntem halen işe yarıyorsa onunla daha avantajlı oluyor. Puanlarımın bir kısmını kupona çevireceğim.
    Zaten bu saatten sonra puan kazanmam imkansız gibi.
    Kupona çevirdikten sonra kuponların geçerlilik tarihi ne gözüküyor hocam? çevirdiysen bi bakarmısın?
  • 31 december 2016 gözüküyordu ben dün kullanmadan önce bilgilerinize arkadaşlar.
    31 Aralık 2016
     Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!
    Bende çevireyim o zaman puan olarak riske girmektense kupon olarak 1 sene garanti hiç yoktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikes -- 31 Aralık 2015; 14:39:10 >
  • 25 inde aldigim urun bugun elime ulasti sukur hayirlisiyla kullanirim insallah darisi gelmeyenlerin basina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babapars B kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun..takipli mi aldınız?
  • fiyatlara acayip bindirme yapılmış. İyi ki dün harcadım beklemeseydim 21 TL fazla cebimden para çıkacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikes

hayırlısı olsun..takipli mi aldınız?

Yok hocam takipsizdi biraz uzun surdu gelmesi ama geldi sukur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun sepeti yaptik sabah belki biseyler daha koyariz dedik patladik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ghostdawis kullanıcısına yanıt
    Anladım , teşekkür ederim. Zam gelmiş galiba 18$ diyor
    Neyse pusuda bekleyelim yine düşer belki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba konuyu fazla okumadım ama bangood zam yapmış galiba. alternatif linkteki gearbestten alsam bir sorun olur mu? alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lega

Hayırlı olsun. Ne zaman sipariş vermiştiniz?

aralık 3 ünde
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.