Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tekrar 12 dolar bandına iner mi fiyatlar ? Almaya niyetlendim bi baktım 18 dolar olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo Ryzov

Arkadaşlar tekrar 12 dolar bandına iner mi fiyatlar ? Almaya niyetlendim bi baktım 18 dolar olmuş

düşer tekrar. zaten genelde satıldığı fiyat 12 dolar civarı.
  • p.tesi istanbuldan yola çıkar herhalde.
  • Benim paketin üstüne değerini 5 dolar yazmışlar, hediye olarak işaretlemişler. Gümrükte takılmasın diye herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banggoodan 5 usdlik indirimle 22 tlye mal eltmistim bir tane daha alacaktim ki fiyat artti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip
  • Urunlerden birini gearbest digerini banggood dan aldim ikisinin de urun altindaki yazi koyulugu da usb kablolari da farkli. yazisi acik renk olan gearbestten geldi fakat usb kablolari karisti.

siparisimi ilk mesajdaki linklerden verdim. orjinal mi yorum yapabilecek var mi

urun boyutlari aynidir fotografta farkli cikmis.

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serz -- 3 Ocak 2016; 15:21:38 >

• kutuyla gelmedi mi ikisi de kutuların üstünde kod falan oluyodu
    2 sinden biri sahte
  • neco53 N kullanıcısına yanıt
    ilk mesajimi duzenledim. 2 urunu de test ettim orjinal gosteriyor daha once de bakmistim
  • 18 kasımda almıştım, hala gelmedi benimki. Takipsiz alacak olanlar bir daha düşünsün.

• lg g3 ümü 2 defa tam 3. seferde yüzde 60 şarj etti, bazı trollerin dediği gibi 6000 ma değil en az 7800 ma değerinde güç veriyor.
  • Cihazın altında çıkış olarak 6250 mah yazıyor.

• giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    gelmemesi normal dostum daha vakti var 20-25 ocak gibi gelir..
  • giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    Sen bi ptt şubesine uğra sor

• Serz kullanıcısına yanıt
    Powerbank i şarja bağla telefonu da powerbank e bağla ikisi birden şarz oluyorsa orijinaldir sahtelerde ikisi birden şarj olamıyor.bu 10000 yazan kısımdaki yazılar silik olmalı,cihazın üstündeki usb-micro usb ler içindeki parçalar beyaz olmamı,powerbank telefon şarj ederken duğmeye basılı tuttuğunuz surece telefonu şarj etmemeli bunlara göre sahte mi orjinal mi anlarsın

• Serz kullanıcısına yanıt
    Sağda duran %99 sahte

• ikisi de sarjdayken telefonu da sarj edebildi. icindeki parcalar da beyaz soyledigin gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

gelmemesi normal dostum daha vakti var 20-25 ocak gibi gelir..

Yok yahu, o kadar sürmez bence. Sitede 7-25 iş günü demişler, 26 iş günü oldu toplamda. Bu hafta içi getirirler diye tahmin ediyorum.

• Açma tuşuna basınca ledler defalarca kendi kendine yanıp dönüyor. Normal mi?

• day_dreamer kullanıcısına yanıt
    powerbanki tam doldurunca düğmeye basınca 4 led aynı yanda yanıp söner şarj azaldıkça 4. led aynı anda yanıp sonra 3 led yanar 4. söner sonra 2 led yanar 3. ve 4. ler söner böyle gider.cihaz bir cihazı şarj etmiyorken düğmesine basınca ledler bir süre yanıp söner sonra ledler sürekli olacak şekilde biraz yanıp tamamen kapanır
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.