Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.850
Cevap
98
Favori
145.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıkıntı çıkmaz ben gearbest ten saat aldım sıkıntısız geldi. Kargolama süresi bazen sıkıntı olabiliyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostdawis

Sıkıntı çıkmaz ben gearbest ten saat aldım sıkıntısız geldi. Kargolama süresi bazen sıkıntı olabiliyor sadece.

tam satın almak için tıkladım fiyatı arttı.almaktan vazgeçtim
  • İki sitedede fiyatlar 16.89$ yaklaşık 49 TL yapıyor. Sanal pazarda daha uyguna satan bir satıcı buldum. Ücretsiz Kargo 48,5 TL Ürün Orjinalddir doğrulama kodundan kontrol edebilirsiniz yazmış. Doğru dediğine inanıyorum eski siparişlerden olumlu dönüşler almış sipariş verdim. Orjinal değilsede iade ederim. Çok bir fiyat farkı olmuyor beklemeye değmez hem şuan indirimde yok aynı fiyata geliyor. İhtiyacı olan alabilir. Ürün elime geçince editleyeceğim.

http://www.sanalpazar.com/xiaomi-power-bank-10.000-mah/i-58566022
  • Arkadaslar xiaomi 10000 mah powerbank kullaniyorum. Yalniz son iki gundur farkettigim bisey var. Normalde 3veya4 saatte fullenen powerbank dun sabaha kadar sarjda kaldi fakat hep 2. Led isik yanip sondu. Normalde 4 nun birden yanmasi gerekirdi fullenmesi gerekirdi. Bi tuhaflik var. Ve sanki telefonumu cok daha yavas sarj etmeye basladi. Ne olmus olabilir ne yapabilirim. Gittigidiyor Uzerinden almistim garantiye mi gondermem gerekir. Varmi onuda bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinci80

Arkadaslar xiaomi 10000 mah powerbank kullaniyorum. Yalniz son iki gundur farkettigim bisey var. Normalde 3veya4 saatte fullenen powerbank dun sabaha kadar sarjda kaldi fakat hep 2. Led isik yanip sondu. Normalde 4 nun birden yanmasi gerekirdi fullenmesi gerekirdi. Bi tuhaflik var. Ve sanki telefonumu cok daha yavas sarj etmeye basladi. Ne olmus olabilir ne yapabilirim. Gittigidiyor Uzerinden almistim garantiye mi gondermem gerekir. Varmi onuda bilmiyorum

Bi fikri olan yokmu acaba. Pil gostergesi hep 2 yaniyor. 3 ve 4 yanmiyor. Bi anda niye boyle oldu

• Ürün orijinal mi?
    Aklıma gelen ilk şey, içindeki pillerin özelliğini yitirmiş/ölmüş olabileceği.
  • 29 kasımda aldığım powerbank dün istanbula gelmiş bulunuyor. 1 hafta da ptt sallar. tebrikler 1 ay 2 günde hedef ülkeye ulaştı. bu da bana ders olsun uzakdoğudan asla ürün almam artık. ürünü alıyorum 20 gün sonra yola çıkıyor.
  • quote:

Arkadaslar xiaomi 10000 mah powerbank kullaniyorum. Yalniz son iki gundur farkettigim bisey var. Normalde 3veya4 saatte fullenen powerbank dun sabaha kadar sarjda kaldi fakat hep 2. Led isik yanip sondu. Normalde 4 nun birden yanmasi gerekirdi fullenmesi gerekirdi. Bi tuhaflik var. Ve sanki telefonumu cok daha yavas sarj etmeye basladi. Ne olmus olabilir ne yapabilirim. Gittigidiyor Uzerinden almistim garantiye mi gondermem gerekir. Varmi onuda bilmiyorum

Faturali urun ise garantisi olmak zorunda. Satici yok felan derse tuketici hakem heyetine dilekce verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerbank ler yaklasik %60 65 verim ile calisir sebebide cihazinizi sarj ederken kablolarin ve devrelerin ic direnc sebebiyle bataryadaki akiminbi kisminin isiya donusmesidir. kapasitesi 10.400mah olan powerbankin 6000 6500 mah civarinda telefona akim yollamasi gayet dogaldir. bu hesabi diger powerbankler icinde yapabilirsiniz yaklasik verimi %60 olarak kabul ederek gercege cok yakin degerler alirsiniz. kapasite arttikca kaybolan enerji daha fazladir.

10.000 mah powerbank yaklasik 6000 mah veriyor ve 4000 mah isiya donusuyorken 20.000mah lik bir power bankteki isiya donusen 8.000 mah vardir bu elinizdeki 10.000 lik pilin gercek degerindende buyuk bi degerdir.

• Gearbest önermiyorum banggood dan alın gearbest gönderimlerde sorun çıkartan sorunlu bir site
  • Normalde 4 pil gostergesi vardi. Orjinal urun. Ve suana kadar hic bi sknti yasamadim. Kullandim. Yaklaksik 1 bucuk aydir kullaniyorum. Ne kadar saej edersem 2. Pil gostergesi yanip yanip sonuyor. Anlayamadim bianda niye boyle bisey olmus olabilir. Sogudum yeni bi tane baska bi bi model romoss fln almayi dusunuyorum.

• Usb kablosu problem olabilir.
    Kontrol ettiniz mi?
    Benim kablom biraz ezilmişti. Dikkat etmezsem devamli aynı ışık yanıp sönüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

Faturali urun ise garantisi olmak zorunda. Satici yok felan derse tuketici hakem heyetine dilekce verin.

Gittigidiyor uzerinden almistim. Kutunun icinden fatura veya garanti belgesi fln cikmadi. Msj atiyorum saticiya cevap yok.ne yapabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Usb kablosu problem olabilir.
    Kontrol ettiniz mi?
    Benim kablom biraz ezilmişti. Dikkat etmezsem devamli aynı ışık yanıp sönüyordu.

Onunla alakasi degil hocam. Zaten kisa usb kablosu vardi o bozuldu. Samsung orjinal sarj cihazi ile sarj ediyorum. Kendi telefonumuda sarj ediyorum. Ama nedense en fazla 2.pil gostergesi yanip sonuyor neden 3e gecmiyor.

Hafi oldu diyelim elektronik bi alet. Ne yapim cope mi atim. Gittigidiyor uzerinden alirken garantisi var 24 ay ithalatci firma garantili fln yaziyordu. Simdi baktim ne fatura var ne garanti belgesi?? Satici cevap vermiyor. Ne yapabilirim tecrubeli veya fikri olan arkadaslar oneri bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

merhaba konuyu fazla okumadım ama bangood zam yapmış galiba. alternatif linkteki gearbestten alsam bir sorun olur mu? alan var mı?

gear best te hiç bulaşmayın ben 3 siparişide iptal etmek zornda kaldım göndermiyo fazladan kargo parası istiyo ticket açıyo 3 gün içinde o tickete cevap vermessen sorun kapanmış filan bi ton uğraş dur işin yoksa
  • Kargom kuryeye verilmiş, aradım getirebilirsen bugün getir dedim. Umarım getirir.

Edit: geldi, çok iyi, beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 2 Ocak 2016; 13:01:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krokodil06

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

merhaba konuyu fazla okumadım ama bangood zam yapmış galiba. alternatif linkteki gearbestten alsam bir sorun olur mu? alan var mı?

gear best te hiç bulaşmayın ben 3 siparişide iptal etmek zornda kaldım göndermiyo fazladan kargo parası istiyo ticket açıyo 3 gün içinde o tickete cevap vermessen sorun kapanmış filan bi ton uğraş dur işin yoksa

Saolun, az önce bangooddan sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Kargom kuryeye verilmiş, aradım getirebilirsen bugün getir dedim. Umarım getirir.

bugun ptt çalışıyormuydu ki? benim posta dağıtım birimindeydi. getirmediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Kargom kuryeye verilmiş, aradım getirebilirsen bugün getir dedim. Umarım getirir.

bugun ptt çalışıyormuydu ki? benim posta dağıtım birimindeydi. getirmediler

Kuryenin keyfine bağlı. Bende telefonu vardı, getirir misin dedim, getirdi.

• bizim buradakiler hele pazartesi getirmesin yandı onlar.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.