Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar! (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.851
Cevap
98
Favori
145.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence bana hediye edip sevap artı hayır dua kazanabilirsiniz üstüne ekonomi yapmış olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvandoktoru

Bence bana hediye edip sevap artı hayır dua kazanabilirsiniz üstüne ekonomi yapmış olursunuz

harcadım malesef :)

hediye vermeye gözüm elvermezdi. O lanet çorapları her gün açmaktan ciğerim soldu.
  • arkadaşlar bende de xiaomi 10000 var
    yalnız şöyle bir sorun var şarjı full olsa da telefonu takınca şarj etmeye başlamıyor
    ama prize takıp çıkartınca çalışır vaziyetteyken telefonu takarsam hemen o an şarj etmeye başlıyor sıkıntısız
    şarj olmasında problem yok ama şarj etme kısmında ateşleme sıkıntısı var yani
    nasıl çözebilirim acaba
  • Ben böyle işin... Tam çeki yaptım.. Mi band alacaktım indirim bitmiş! Hadi dedim mi band boşver bir tane daha powerbank al o da ne! Onunda indirimi bitmiş! Banggood
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikes

Ben böyle işin... Tam çeki yaptım.. Mi band alacaktım indirim bitmiş! Hadi dedim mi band boşver bir tane daha powerbank al o da ne! Onunda indirimi bitmiş! Banggood

1 sene süresi var
  • 16.99 olmuş

• Burada hala 11.89 alınır mı? Türkiyeye ücretsiz kargo mu?
    http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html
  • Bu ürün için "Flat Rate Shipping" yani Türkiye'ye ücretsiz kargo diyor fakat takipli kargo mu, bilmiyorum. Açıkça belirtmemişler.
  • 2 mi band. 2 powerbank aldım aralık ayında sadece birine 12$ doalr ödedim. diğer 3 üne 6-7 dola aralıgında odeme yaptım. teşekkürler banggood. 100 tl ye 4 ürün türkiyede 100 tl ye anca birini alıyorsunuz diğerine yetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostdawis

Hocam hangi anahtarligi aldiniz

http://www.banggood.com/Bottle-Wine-Beer-Opener-Tool-Novelty-Bike-Bicycle-Keychain-Keyring-p-937557.html

bunu aldım hocam bisiklet şeklinde şişe açacağı olarak da kullanılabiliyor.

diğer anahtarlıklar ise burada ucuzdan pahalıya

https://www.banggood.com/search/keychain/0-0-0-1-3-45-0-price-0-0_p-1.html?sortType=asc

• Her şeye zam gelmiş. Mi band 10 dolardan 15 dolara çıkmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araxes kullanıcısına yanıt
    Hocam daha doğrusu çek alacak puanım var çeki oluşturmadım.

Çekin mi bir sene süresi var puanlarınmı?
  • quote:

sanırım ikisininde.
  • Arkadaşlar 10/5 çek lazım ücret karşılığı satan olursa mesaj atabilir...
  • quote:

bu yıl kazanılan puanlar 2016 sonuna kadar geçerli. çek için süreyi bilmiyorum.
    puanları çeke dönüştürme hep var zaten yarın oluştur çeki istersen, garanti olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

Her şeye zam gelmiş. Mi band 10 dolardan 15 dolara çıkmış.

burada fiyatlar sık değişiyor, en geç bir iki hafta sonra yine düşer ya da hoş geldin 2016 der yeni kampanya yaptık deyip düşürürler :)
  • zphr Z kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam öyle ilgili sayfayı bende gördüm bu senenin puanları bir dahaki seneye kadar geçerli

Teşekkür ederim.İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikes -- 31 Aralık 2015; 12:07:37 >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan dostum

• Sitede ki tüm ürünlerin fiyatı artmış. Benim gibi puan biriktirip son gün alışveriş yapacak kişileri ters köşe yaptı çakal Banggood.
    Şu $1 dolarlık yöntem oluyorsa, sorun değil. O şekilde daha avantajlı oluyor. Umarım tez zamanda düzeltmezler.
    Yüksek meblağlı alışverişler yapacağım için puanları kupona çevirmek istemiyordum.

Masaüstü web sürümde iken ürün sayfalarının sağında "Saw better price" diye bir link var.
    Powerbank sayfasında o linke tıklayıp, ürünün GearBest linkini vererek ve fiyatını girerek belki fiyatın kısa sürede tekrar eski haline getirilmesini sağlayabiliriz.
    Ürünün GearBest linki - $10.89 : http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html

Xiaomi Powerbank Bütün Modeller ANA KONU-Fiyatlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtreme -- 31 Aralık 2015; 14:30:31 >

• maxtreme kullanıcısına yanıt
    O zaman puanları kupona çevirmeliyiz, kuponların son kullanımı 1 yıl sonra.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.