Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 ay sonra migros getirir uygun fiyata. Mi store fiyatları eleştiriliyor fakat böyle olacağı belliydi. İthalat edilerek getirilen telefon ile resmi marka ithalatı arasında fiyat uçurumları hep var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen hemen aynı fiyattaki honor play 2800lira.pocophone getirenler aklını kaçırmış olmalı 3900den satarak.fp ürünü denile denile lüks telefon haline geldi.
  • 3900 fiyat mı koymuşlar. ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mi 8 almadım neden derseniz, benim için batarya süresi önemli. Eski telefonu insanın lg g4 olunca böyle oluyor. Gsmarena diye web sitesinde endurance rating listesi var benim tam aradığım liste oldu. Xiaomi'nin diğer amiral gemilerinin pil süreleri kısa geldi. Bir sıkıntıda sdcard kullanamamaları, neden bilmiyorum xiaomi bu konuda iphone'u örnek alıyor sanırım. Mi a2 lite dışında pili uzun giden ve sdcard kullanabilen yeni cihazı yok. Pocophone almasam a2 lite alırdım belki.

• Merhaba arkdaşlar. Bugün itibairyile aranıza bende katıldım. Eski mi5s kullancısı olarak; o cihazda çok fazla rom ve imei, bootloader gibi şeyleri tecrübe edinmiştim. Yakın zamanda dayanamam bu cihazı da kurcalamya başlarım. Ama şu ana kadar konuda bu işlerle uğraşan birisi olmaması biraz garip...
    Neyse yakın zamanda, tecrübe eder paylaşırım bir şeyler. Şimdiden iyi forumlar.
  • Ekran süresi alabilir miyiz?

• Migros 128 GB modelini 3599 TL'den 27 Eylül - 10 Ekim arası satışa sunuyor.

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL
  • cetjn kullanıcısına yanıt
    128 gb için fiyat iyi gibi geldi ne yalan söyleyeyim...
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Migrosta 128 GB Mi 8 3799 TL'den satılıyordu. Halende stoklarda var sanırım, çünkü web sitesinde sepete atınca ürün kalmadı demiyor.
    Poco $340, mi 8 $470. Mi 8 fiyatına bakarsak fiyatı yüksek geldi bana. Mi 8 için HB de kampanya başlattı; 128 GB 3779 TL, 64 GB 3399 TL.
  • cetjn kullanıcısına yanıt
    F1 f/p olması gerekirken bu fiyatlara kimse almaz. Mi8 zaten o fiyatlarda. Aynı parayı veriyorsa bir müşteri mi8 amiral gemisini almak çok daha mantıklıdır. Mi8 dünyadaki satış fiyatı f1 göre nerdeyse 120 dolar daha pahalı olup ülkemizde aynnı fiyatlara satılıyor. Saçmalık

• hafataya kırgıstana gidicem Mi8 f1 alayim karar veremedim note5 kullanmaktayim kararsız kaldım
  • crusht C kullanıcısına yanıt
    Bende bugünkü kullanım sonucu böyle, mi8 de pil kapasitesi daha düşük, birde sdcard takılamaması negatif bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydayd -- 27 Eylül 2018; 0:9:57 >
  • Selamlar. Ben de araniza katilmis bulunmaktayim. Gecen hafta ukraynadan 2300 TL ye satin aldigim cihazla haftasonu wifi ile 9 saat ekran suresi aldim. 2 gunu wifi ile rahat devirdi.
    Ekteki resimler bugune ait.
    1 saat netflix, 1 saat spotify, mobil veri, bluetooth, gps surekli acik.
    Cihaz kesinlikle memnun etti.
    ★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizaun -- 27 Eylül 2018; 23:18:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bugün cihazı alarak aranıza katıldım
  • adil07 kullanıcısına yanıt
    Sarj vs f1 ama kamera kasa vs mi8

Cihaz güzel.
    Çentik olayı fazla büyük bildirimler çubukta görünmüyor.
    Yazılım stabil değil. Pie ile düzelir
    Kamera fena değil
    Performana/pil başaralı. Şarj çok iyi
    Sanal tuş olmadan gezinmek güzel
    En güzeli ses sanırım dış hoparlör sesi çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 29 Eylül 2018; 0:6:42 >
  • Kamerası benim eski lg g4'den daha kötü maalesef. Ama g4 zaten kamera olarak çok ileride bir noktadaydı.

• %65 sarj kaldı. 4 saat ekran vermişti tam denemeden miui 10 developer sürümüne geçtim.

• POCO F1 ile POCOPHONE F1 arasında ülke dışında fark var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün siyah 64/6 global versiyonla aranıza katıldım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.