Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arahmanakaynak

Arkadaşlar herkese selam. Bende aranıza katıldım.. Çok hoş görünüyor telefon :) sabah bir güncelleme geldi mıuı 9.6.22.0 bu güncellemyi yaptım. Acaba mi forumda 10 var onu yapmak gerekir mi? İlk defa xiaomi kullanıyorum. O yüzden bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler :)
    O miui10, beta dediğimiz(developer) haftalık güncelleme gelen test sürümü. Sizin kullandığnız ise miui 9 stabil sürüm. İlla geçme zorunluğunnuz yok. Bu stabil sürümden memnunsanız böyle devam edin. Yok memnun değiseniz betaya geçin. Beta her zaman güncelleme olarak önde gider. Haftalık bug'lar olur. Bir sonraki haftaya düzelir.

http://en.miui.com/download-355.html

• cenedi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam.. Bu sırada şeyide sorsam. Ağır çekim yaparken sesi kaydetmiyor sanırım. Bir de bu ağır çekimlere müzik falan nasıl ekleyebiliriz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bir sorum daha olacak kusura bakmayın. İnstagram da falan hikayelere bakınca yazılan yazıların bir kısmı ekran dışında kalıyor. Çözümü nedir acaba?

• arahmanakaynak kullanıcısına yanıt
    Bende miui 10 developer var. Stabil 9 dan iyi. Tek sevmedigim olay sanal tus olmadan kullanıyorum klavye çok altta gece cekimi tatmin düzeyinde degil ama iPhone x ile bariz farkta yok. Birde ois yok :(

Birde Xs Max te geliştirilen Bokeh modu çok iyi.
    Huawei deki gibi bulanıklaştırma efektinin seviyesi ayarlanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 2 Ekim 2018; 20:1:2 >
  • arahmanakaynak kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Hocam.
    Playstore'dan viva video'u indirin müziği siz ekleyin hocam.
    İnstagram; bende öyle bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 3 Ekim 2018; 2:59:41 >
  • en ucuz amiral gemisini hepsiburada getirtmiş. 64 gb versiyon 3.599 tl cik. mi 8 ile arasında 120 dolar fark olacağı belirtilen cihaz nasıl aynı fiyata satılıyor anlamak mümkün değil.
    kısacası 300 dolara gelsin diye beklediğim telefon 600 dolara giriş yaptı. alanlar güle güle kullansın. ben samsung note 3 ile gittiği yere kadar devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 39nicolasanelka -- 2 Ekim 2018; 23:40:4 >
  • arkadaşlar hepsiburada 3599 dan satmaya başlamış. bu fiyata alınır mı, ne dersiniz?https://www.hepsiburada.com/xiaomi-pocophone-f1-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000E8K67

bu sabah telefon parçalandı yenisini alacağım mecbur, çift hatlı olması ve bataryası benim için çok önemli, fiyat nasıldır değer mi bu fiyata? şu an en uygun fiyata hepsiburada da
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    Dhl gümrükle başını derde sokacak hiç risk almaz. Maltadaki arkadaşınız sorsun bir oradaki dhl'e.

• ilker23_89 İ kullanıcısına yanıt
    İkinci sim hattını takınca sdcard takmazsınız aynı slotu kullanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker23_89

arkadaşlar hepsiburada 3599 dan satmaya başlamış. bu fiyata alınır mı, ne dersiniz?https://www.hepsiburada.com/xiaomi-pocophone-f1-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000E8K67

bu sabah telefon parçalandı yenisini alacağım mecbur, çift hatlı olması ve bataryası benim için çok önemli, fiyat nasıldır değer mi bu fiyata? şu an en uygun fiyata hepsiburada da
    Çağlayan semers iletişim 2.400 e satıyor. Mavi renk.

Bence değmez. .

Seneye 1500 liraya zor alıcı bulursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pocolarda, Global rom Çin romu ayrımı var mı yoksa bütün cihazlar Global rom mu?

Semers iletişimdekine Google Play yüklüdür diye yazmışlar, Çin romluya mı yüklemişler acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 3 Ekim 2018; 15:52:13 >
  • Arkadaşlar Çin den istediğim bir telefonu getirtebilme gibi bir durumum var şu an ama alabileceğim en uygun fiyatlı yüksek performanslı telefonu almak istiyorum. Şu an Mi 5s kullanıyorum. 2100 TL ye bu telefonu getirtebiliyorum. Sizce almaya değer mi yoksa başka bir öneriniz var mı ? Bana lazım olan Mi 5s e göre daha büyük ekran, daha iyi şarj süresi ve arasıra oyun oynayacaksam ( o da çok nadir pub g vs ) kasmaması. Başka da bir beklentim yok. Kameralar zaten belli bir kalite eşiğini aştı. Bununki de çok kötü değildir herhalde. En azında Mi 5s den iyidir diye düşünüyorum. O kadarı benim için yeterli.

• ilker23_89 İ kullanıcısına yanıt
    Zenfone Max alın hocam 300 $ lık telefon 3500 TL olur mu?

Zenfone da 5000 mAh Batarya snap636 çift sim desteği aradığınız her şey var.

Snap636 oyunda belki arada tekler ama günlük işlerde her türlü işinizi görür.

• Yukarıda yazmışlar 2400 lira semers iletişimde.

Garanti için o kadar fazla para verilmez

• Beyler hadi tamam 2400 liraya garantisiz yurtdışı pocophone aldık diyelim. İMEİ işini nasıl yapacağız?
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Satıcı DHL ile gümrük,vat vergisi yok diyiyor.Umarım dediğiniz gibi değildir.Müsait bir zamanda soracağım.

• Hellori Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Pasaport kayıtlıymış

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Yukarıda yazmışlar 2400 lira semers iletişimde.

Garanti için o kadar fazla para verilmez
    Ben hafta sonu global version kayıtsız 2600e aldım kredi kartıyla tek çekim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 3 Ekim 2018; 18:7:5 >
  • sharpie kullanıcısına yanıt
    2400 çok iyi fiyatta bende Nubia z17 Çin beta romlu tel var, önce onu satmam lazım

• Kamerasi nasıldır kullanan varmı? Mate 10 liteden geçen arkadasım vasat diyor. telefonum 6s
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.