Şimdi Ara

★ Xiaomi Pocophone F1 ★ ANA KONU ★ İlk Mesaj GÜNCEL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.770
Cevap
69
Favori
292.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    https://www.miespaña.com/ dan mi aldin acaba hocam burada da 293 euro da hollandaya gonderticem vergi felan eklenmez ab icinde oldugundan tanidikla getirticem

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Hocam kişisel tercih tabiki, ben miui özelliklerini seviyorum ve poco ile saha stock görünümlü bir miui, aslında yıllardır tam istediğim şey benim için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Hocam mi a2 4 64 yani evonun 2599 TL fiyat biçtiği a2 299 Euro. Bence de kar marjını düşürüp daha uyguna satabilirler. Avrupa Pocophone satış fiyatı 329 eurodan başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A78415A73 -- 18 Eylül 2018; 22:44:6 >
  • Boomcu kullanıcısına yanıt
    Ben orjinal mi web sitesinden almak istedim.

https://mobile.mi.com/es/index.html

Beni siteden aliexpress'e yönlendirdi. 48 saatte gelecekti ama araya haftasonu girdi. 3 eylül sabahı elime geçti. Dediğiniz siteyi bilmiyorum.

• Zımba kutu kayıtsız 6/64 modelini 2550 tl ye 4 gün önce aldım. 1-2 güne elimde olur inşallah
  • mi6 mı satıp bu telefonu almak istiyorum. türkiye içinde bulabileceğim bir yer var mı acaba
  • nemkate kullanıcısına yanıt
    Nereden Aldınız hocam? Gümrük konusu sıkıntı yaratacak mı

• bjkahmet kullanıcısına yanıt
    Face de Zahter var ondan aldım hocam. Ayrıca fiyatı yükseldi ilk gelişleri o fiyattan verdiler

• Fransa pahalı, şimdi baktım 359euro fiyat koymuşlar pocophone için(30 euro indirim yapıyorlar güya). İspanya ise 329euro( Burdada güya 30 euro indirim var.)

İmkanınız varsa hindistandan getirin en ucuz orasıdır.

• nemkate kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba arkadaş yurtdışından mı getirip satıyor almak istiyorum bende yardımcı olabilir misiniz ?
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    PM atıldı
  • bende almak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  • voleren V kullanıcısına yanıt
    Istanbulda vadi istanbul AVM'de yakında mi store açılıyor. Mutlaka orada satılır.

• Meraklı ve niyetli olanlara, mi store açılmış.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/xiaomi-mi-8in-turkiye-fiyati-belli-oldu-40957931

• Amazon'da 365 dolar alınır mı sizce? Mi Max 2'den geçsem mi? Elimde daha premium bir cihaz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gemeo

Amazon'da 365 dolar alınır mı sizce? Mi Max 2'den geçsem mi? Elimde daha premium bir cihaz olur.
    tr gönderim var mı
  • unbox therapy duyurdu, netflix kullaniyorsaniz bu telefon ile max 540p izleyebilirsiniz. hd destegi yok.

bana sorarsaniz bir eksik degil, 10 numara telefon. sadece alacak arkadaslar bunu bilerek alsinlar istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanirim amerikada calismiyor 4g arastirma yaptim biraz :) amerikadayim alamiycam galiba
  • 3899 TL Migrosta. Mi 8 alırım aynı fiyata daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.