Şimdi Ara

Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
10.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SYLAS

Sanırım bu fiyata tek eleştiri hwp den geldi.

Hocam daha fiyatlar kesin değilken adamlar video yapıp atmışlar 2XXX fiyata gelirse çok iyi olur gibisinden. Kurnazlık yapılıyor anladığım kadarıyla. Helal olsun fiyatı eleştirenlere. Bu telefon girişin de gidişi bir telefon ve 129! Dolar Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne zaman geliyor bu cihaz tam olarak? 2500₺ fiyat segmentinin kralı mı? Ailemden birisine almayı düşünüyorum, bilgi verirseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Ne zaman geliyor bu cihaz tam olarak? 2500₺ fiyat segmentinin kralı mı? Ailemden birisine almayı düşünüyorum, bilgi verirseniz çok sevinirim

Cihaz çıktı hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada ve Amazon'da göremedim nedense, satanlar da hep farklı store'lar, bu sebepten sormuştum

• VulonViing kullanıcısına yanıt

Bu hafta kargolanalar başlıyacakti. Sanırım daha ülkeye gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan bir arkadaştan aldım, kılıf ve ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz arkadaşlar? Şöyle ince ve şık bir kılıf bulursam alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Forumdan bir arkadaştan aldım, kılıf ve ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz arkadaşlar? Şöyle ince ve şık bir kılıf bulursam alırım.

Kaça aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Kaça aldınız?

Alıntıları Göster
    Dh ikinci el bu cihazi satanlarla dolu. GB ve RAM durumuna göre 1600 TL den falan basliyor sanirim.

Forum dolu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg2077 -- 18 Şubat 2021; 5:19:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Kaça aldınız?

Alıntıları Göster

• Konu neden bu kadar ölü? Bu fiyata alınabilecek daha iyi bir cihaz yok gibi duruyor. Dev gibi batarya, gayet yeterli ram ve işlemci. Ne tavsiye edersiniz?

• Vuh kullanıcısına yanıt
    Poco X3 Nfc ile arasında 100-200 fiyat oynuyor. Telefon pahalı. Üzerine 100 lira koyup Poco X3 almak çok daha mantıklı. Poco M3 fiyatına Redmi Note 9s bulmak da mümkün.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/436157-596594-628730/redmi-note-9s_poco-x3-nfc_poco-m3/

Poco X3 Nfc bir ara 2750 tl'ye kadar düşmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 1 Mart 2021; 21:40:53 >
    Kamera ve işlemcisi zayıf , kacak 1500 TL ve poco x3 ( nfc var ) eğer 2000 TL ye alınabilirse ilk tercih sebebi oluyor haliyle,

Komisyoncu ve dolar kuru da etkiliyor tabi ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Poco X3 Nfc ile arasında 100-200 fiyat oynuyor. Telefon pahalı. Üzerine 100 lira koyup Poco X3 almak çok daha mantıklı. Poco M3 fiyatına Redmi Note 9s bulmak da mümkün.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/436157-596594-628730/redmi-note-9s_poco-x3-nfc_poco-m3/

Poco X3 Nfc bir ara 2750 tl'ye kadar düşmüştü.

Teşekkür ederim ikinize de. Annem için telefon bakıyorum ve açıkçası TR kayıtlı olması pek umrumda değil, kaçak 1600 TL'ye alınabiliyor bu cihaz. Şu an çıkabileceğim en yüksek bütçe 1600-1700 arası. Kullanılmış telefonlara da bakıyorum Ankara içi olmak kaydıyla. Bundan daha iyi telefon görememiştim. Şimdi Note 9s de bakacağım.

Ben de anneme redmi 9 almayı düşünüyorum. Malum yerlerde fiyatı 1300 tl. Uzun ömürlü arayüzde kasma donma olmasın yeter bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 1 Mart 2021; 22:0:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

Ben de anneme redmi 9 almayı düşünüyorum. Malum yerlerde fiyatı 1300 tl. Uzun ömürlü arayüzde kasma donma olmasın yeter bana.

Daha ucuza çok yakın özellikleri varmış gördüğüm kadarıyla bu da çok güzel seçenek. Derdimi anlarsınız hocam klasik anne kullanımı işte, büyük ekran olsun, şarjı iyi gitsin, sosyal meda ve ufak tefek oyunlar falan. Rengi de hoşmuş bu telefon daha mantıklı bir seçimmiş kesinlikle

DH de ikinci el de redmi 9 var , ona bakarsin.

1200 TL ( istanbul ) , sıfır

Bu hafta izmir den 4/64 Note 8 pro satan vardı sıfır kutusunda . ama dün satıldı , tam senlikmiş.

Kamera , gpu ve islemcisi çok güçlüydü. Ben çift hat kaydedilemediği icin alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg2077 -- 1 Mart 2021; 21:32:42 >
  • Dh de sıfır 1200 TL satan var , bilgine

İstanbul - kadıköy

Letgo dan da satışı var. Cihaz + kılıf
    Xiaomi Poco M3 [ANA KONU]

Xiaomi Poco M3 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg2077 -- 1 Mart 2021; 21:36:0 >

• Cihazı 2 gündür kullanıyorum, forumdan (fiyatlar artmadan önce) 1.450 ₺ ye almıştım, blue renk 4/64.

Değerlendirmelerim şu şekilde ki daha öncesinde 5 yıldan uzun süredir redmi note 2 kullanıyordum, buna göre değerlendirirseniz daha doğru sonuçlara varılabilir.

+ Hoparlör kalitesi müthiş, beklentimin çok çok üstünde. Muazzam bir ses kalitesi var, müzik dinlemek çok keyifli. Stereo olması çok farkediyor ve ham altta hem üstte çift hoparlör güzel ses veriyor.

+ Batarya kapasitesi (ki redmi note 2 aldığım günden beri azami 1 saat ekran süresi veren bir cihazdı, şarjın tek tek düştüğünü izleyebileceğiniz ender cihazlardandır) çok iyi, kutusundan çıkardığımda %78 deydi, 2 gündür hesaplarımı kurdum, uygulamalarımı yükledim v.s. şu an %69 da. Öyle oyun v.s. oynamam, arada foruma bakar, twitera göz atarım o kadar, bana 3-4 gün rahat yeter şarjı.

+ Kamera performansı yeterli ama dediğim gibi 5-6 senelik telefondan buna geçtim, doğal bir durum.

+ Ekran 6,53" olmasına rağmen eski 5,5" rn2 cihazımla boyutları hemen hemen aynı ve beklediğimden daha hafif.

+ Eski telefonumu da okuma modunda kullanırdım, bunu da aynı şekilde hemen okuma moduna aldım ama bunun görüntüsü çok daha yumuşak ve göz yormuyor, sahip olduğu düşük mavi ışık sertifikasının etkisi olsa gerek.

Şimdilik "-" bir durum belirtmedim çünkü gerçekten bana çağ atlatan bir cihaz oldu eskisinden sonra. Zamanla kullandıkça ortaya çıkabilecek olumsuzlukları da yazarım.

EK: Redmi 9 ile arasında çok gidip geldim ama mediatek çipsetli olması nedeniyle redmi 9 u eledim. Mediatekin yazılım desteği sıkıntısı ve pil kullanımı konusundaki cömertliği uzak durmama neden oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 2 Mart 2021; 10:41:23 >

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Malum nfc yok , cift hat aktif de degil .

Volte , wowifi

Bluetooth açıkken , 4g ve hot spot nasıl test edebilirmisin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.