Şimdi Ara

Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
10.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eg2077

Selamlar,

Malum nfc yok , cift hat aktif de degil .

Volte , wowifi

Bluetooth açıkken , 4g ve hot spot nasıl test edebilirmisin.

NFC ve çift hat aradığım bir özellik değil, hatta yazdığınız hiç bir özelliği/uygulamayı kullanmadım bugüne kadar desem yalan olmaz. wowifi nedir onu bile bilmiyordum siz yazınca araştırıp öğrendim.Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] 

İlk fırsatta bu dediklerinize bakmaya çalışır buradan durumu yazarım.Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] 

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Anladım. Güle güle kullanın.

Konu da diger alacak arkadaşlara faydası olur diye özellikle bu kadar teknik bir ayrıntıyı sormak istedim.

Mesela wifi ve bluetooth acikken " indirme hızı " nasıl. Wifi acıkken bluetooth ile konusma da sorun var mi vb. seyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg2077

Anladım. Güle güle kullanın.

Konu da diger alacak arkadaşlara faydası olur diye özellikle bu kadar teknik bir ayrıntıyı sormak istedim.

Mesela wifi ve bluetooth acikken " indirme hızı " nasıl. Wifi acıkken bluetooth ile konusma da sorun var mi vb. seyler.

Merhaba,

https://forum.miuiturkiye.net/konu/yeni-yontem-eklendi-15-agustos-2020-miui-vowifi-volte-calistirma-rehberi-root-gerektirmez-tum-cihazlar.53578//

Yukarıdaki konu sayesinde VOLTE ve VOWİFİ etkinleştirdim, az önce uçak modunda (ama wifi açık olması gerekiyor) hanımı aradım, tertemiz bir ses kalitesi ile (gecikme yok, cızırtı yok, kopma yok) görüşmeyi yaptım. Arama geçmişinde bu aramanın yanında wifi işareti çıkıyor.

Yukarıdaki sorduklarınızdan wifi açıkken bt görüşmelerini birkaç kez denedim ve hiç sorun yaşamadım. İndirme hızı hem ofiste hem evdeki netlerimiz çok düşük olduğundan çok çok hızlı değil ama bir tıkanma ya da yavaşlık söz konusu değil, netin izin verdiği hızda iniyor sanırım ki, ofisteki modeme çok sayıda kablolu kablosuz cihaz bağlı ve çok eski bir modem.

• Kayitsiz 15 gunluk siyah 4/64 poco m3 satilik izmir ici elden teslim olur fiyat 1350 tl sarj aleti kutu var ilgilenen olursa pm atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam şarj tam dolduğunda bildirim sesi geliyor mu sizde acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni güncelleme geldi.. V12.0.8

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Gece yatarken takıyorum şarja ve uçak moduna alıyorum. Ses geliyorsa da duymuyorumdur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu telefonu almayı düşünüyorum. Kayıtlı 1600tlye buldum. Birkaç sorum var yine de.

1- Kaç saatte şarj oluyor?

2- Redmi note4den geçeceğim o yüzden soruyorum bunu. Tek şarj ile kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

3- 1600 tl iyi mi? Bekle ya da hemen al mı dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: azimhan51

Bende bu telefonu almayı düşünüyorum. Kayıtlı 1600tlye buldum. Birkaç sorum var yine de.

1- Kaç saatte şarj oluyor?

2- Redmi note4den geçeceğim o yüzden soruyorum bunu. Tek şarj ile kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

3- 1600 tl iyi mi? Bekle ya da hemen al mı dersiniz?

1- Hep yatmadan önce şarja taktığımdan halen ölçme fırsatım olmadı.

2- RN4 ten sonra alınır elbette, ama yeni romlarda ekran süresi sadece son 24 saati baz alıyor o yüzden tüm şarj boyunca olan süreyi ölçmüyor ama tahminimce benim kullanım senaryoma göre 10+ saat ekran süresi oluyor.

3- USD kuru oynak, artabilirde azalabilirde. Kurla orantılı olarak fiyatları 1450-1650 bandında değişiyor, riske girmek size kalmış. USD artarsa fiyat artar.

Hocam kamerası denildiği kadar kötü mü? Birkaç foto atabilir misiniz?

• azimhan51 kullanıcısına yanıt

Açıkçası beklediğimden kötü, öncesinde Redmi Note2 kullanıyordum, beklentim RN2 ye göre (ki arada 5 koca sene var) epey üstün bir kamera performansıydı ama açıkçası aralarında çokta bir fark göremedim. Poco elbette üstün kamera özelliklerine sahip ama fotoğraf kalitesi RN2 den fersah fersah üstün değil, belki bir nebze daha iyi. Tatmin etmedi beni.

Birkaç örnek fotoğraf çeker atarım kısa zamanda.

• azimhan51 kullanıcısına yanıt
    Bu konu da 1350 TL satan vardi.

Zaten bu cihazlara yazılım ve google kamera destegi olunca daha kullanıslı oluyor ,

• Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] Xiaomi Poco M3 [ANA KONU]

• dimsum kullanıcısına yanıt

Benim beklediğimden çok daha iyi. Şu mart çıksın daha detaylı araştıracağım.

• @azimhan51

Loş ışık

Xiaomi Poco M3 [ANA KONU]

Loş ışık

Makro

Normal

Makro

Kapalı ortam Normal aydınlatma

Kapalı hava

Kapalı ortam lamba ışığında

Kapalı ortam gün ışığında

HDR auto sokak manzarası

Kapalı ortam lamba ışığında

Manzara

Bitki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 30 Mart 2021; 9:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben de aldım telefonu. Kayıtlı bir şekilde 1700tlye anca bulabildim. Yarın geliyor telefon. İlk açtığımda yapmam gereken bir şey var mı acaba ya da kontrol etmem gereken. Özellikle bu kayıtlı telefon işine ilk defa giriyorum.

• Bir de kılıf önerileriniz var ise bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: azimhan51

Ben de aldım telefonu. Kayıtlı bir şekilde 1700tlye anca bulabildim. Yarın geliyor telefon. İlk açtığımda yapmam gereken bir şey var mı acaba ya da kontrol etmem gereken. Özellikle bu kayıtlı telefon işine ilk defa giriyorum.

Hayırlı olsun, epey zam gelmiş fiyatına. Ben içinden çıkan (2 tane çıkıyor) kılıfı kullanıyorum.

İlk başta yapılması gereken özel bir şey yok, en azından ben özel bir şey yapmadım. Sadece şarja dikkat ediyorum, tam dolmadan şarjdan çekmiyorum.

Bir de şunları uyguladım;

https://forum.miuiturkiye.net/etiketler/reklam-engelleme/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.