Şimdi Ara

Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
140
Cevap
6
Favori
10.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • redmi 9t ile xiaomi verge saat kullanıyorum. Zepp uygulaması falan kurulu izinleri de verdim (eksik var mı bilmiyorum) saate sms ve telefon çalma dışında whatsapp vs.. bildirimleri gelmiyor. Var mıdır çözümü olan?

• Merhaba Redmi Note 8 den bu cihaza geçilir mi?

• Pil ve yazılım hariç fark varsa gecilir,

Tr cihazından tr cihazına mı gececeksin ? Yada ram ve gb farkı olacak mı bu geciste ?
  • Poco m3, 6 rem olan burda satılıyo,redmi 9t, 6 rem olanın burda satışı yok.ben gördedim,ozaman poco m3, 6 remli daha mantıklı arada fark yok demiştiniz,
  • Arkadaşlar poco M3 telefonumuz var.Hattımız bimcell, biz bu telefon dan SMS göndermeyi kapatmak istiyoruz, nasıl yaparız. Yani hiç bir yere SMS atamayacak halde olsun istiyoruz.

Ayarlar da mesaj merkezi numarasını falan bulamadım.Bimcell online işlemlerde de bir şey bulamadım.

• İyi akşamlar arkadaslar bu telefonda parmak izi nasıl yapılıyor... Bende desen ve yüz tanima var sadece
  • onuraybatan O kullanıcısına yanıt
    Ayarlar--> Şifreler& güvenlik - - - - >. Parmak izi kilit açma
    Xiaomi Poco M3 [ANA KONU]
  • Telefonda herhangi bir sorun olmadığı halde, yeniden baslat yaptım.

Kapandı açılmadı cihaz. Şarja takınca hiç bir değişiklik olmadı.

Tamire verdim güç entegresi değişti.

Aynı şey 1 ay sonra gene tekrarladı.

Yedek telefonum vardı 4-5 gün onu kullandım.

Aradan geçen 4-5gün içinde, telefonun şarjı tamamen bitmiş. Şarja takınca bu sefer şarj işareti çıktı. 1 saat sonra açıldı.

O zamandan beri telefonu hiç kapatmadan normal bir şekilde kullandım.

Dün telefonu kapattım, Sabah açmaya çalışınca gene açılmadı.

Var mı bu sorunu yaşayan,ve tamamen çözen ?

• zekirdekx Z kullanıcısına yanıt
    Mi8 lite tr benzer durum.

Redmi note 10pro alındı.
    Xiaomi Poco M3 ve Xiaomi Redmi 9T'deki kronik (fabrikasyon) sorun bu zaten. Hep böyle olacaktır, çözümü maalesef yok. 3 ay Redmi 9T kullandım, Allah'tan böyle bir sorun yoktu.

6000mAh olmasına da aldanmayın, MIUI o 6000 mAh'ı 3000mAh'mış gibi veriyor.
  • Bu cihazı alacaksanız en son alacağınız cihaz olsun, en son olarakta bu cihazı almayın, yan sanayisi tabiri caiz ise aynı üretim Redmi 9T alın. Her şeyi aynı fakat Redmi 9T'nin 4.kamerası mevcut. Kısaca kamerası daha iyi. Ama Redmi 9T'yi bile tavsiye etmem. Alacağınız en son cihaz olsun.

Redmi 9T'den, Oppo A55'e geçtim, acayip memnunum.

Bende ve nişanlımda Redmi 9T var (Poco M3 ile aynı donanıma sahip ve kamera hariç her şeyi aynı cihazlar). Nişanlımın telefonunda aynı sorun oldu. Güvenilir bir yerde tamir ettirdik. O sırada internette araştırdım ve kronik bir sorun olduğunu gördüm. Tamiri yapan yer, bunun olmasını önlemek adına turbo şarj kullanmamamızı önerdi. Biz turbo şarj adaptörü değil telefonlarla birlikte gelen hızlı şarj adaptörünü kullanıyorduk ama o uyarıdan sonra ikimiz de normal şarj aleti kullanmaya başladık. Sözün özü, normal bir şarj adaptörüyle (belki acil durumlarda hızlı şarj kullanma riskine girilebilir ama onda da mümkün olduğunca kısa süre tutmak daha iyi olacaktır) kullanmanızı öneririm.

• Kalıcı çözüm bulamadım.

Tamire vermenin de anlamı yok, Çünkü tekrar ediyor.

Toplamda 3 kere oldu bu sorun, güç tuşuyla açmaya çalıştım,.

Güç + ses tuşlarıyla da açmaya çalıştım. 4 - 5 gün telefonu ellemedim. Tekrar açmaya çalışınca ekrana güç simgesi çıkıyor. Şarj 0 anlamında.

O zaman şarja takınca, şarj olmaya başlıyor, yarım saat şarj olunca normal şekilde açılabiliyor
  • Arkadaşlar mi flash rom ile cihaza global 12.5.7.0 sürümü atmak istiyorum. Flash butonuna basınca error veriyor. Refresh yapınca telefonu buluyor program.aygit yöneticisinden bakıyorum tanımlı bilgisayar görüyor.
    Ama bootloader kilidi kapali ondan olabilir mi?
    12.0.5.0 var .cihaz fena kasiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Ağustos 2022; 4:37:11 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Eşimde poco M3 var, klavye de harfler çerçeve içinde, biz bunu çerçevesiz yapmak istiyoruz, ayarını bulamadık, bir tanıdıkta M3 var onda da çerçevesiz, gobard güncelledim yine değişmedi

• Bu telefonu kullanıp sürekli donma kasma yaşayan arkadaşlar aşağıda paylaştığım luncher ı kurun kasma masma kalmayacak emin olun...
    Ruthless luncher:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=shubh.ruthless
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.