Şimdi Ara

Xiaomi Poco M3 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
10.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hemen hemen heryerde satış var, sahibinden de yurtdışından getirenler ve azerbaycanda geçen hafta başlamış satışı. Türkiyede ne zaman çıkar satışa belli bi zaman aralığı yada açıklama var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mirzajoe

hemen hemen heryerde satış var, sahibinden de yurtdışından getirenler ve azerbaycanda geçen hafta başlamış satışı. Türkiyede ne zaman çıkar satışa belli bi zaman aralığı yada açıklama var mı?

Merhaba,

Poco x3 fiyatları düşüşe geçti. Büyük ihtimal m3 geleceği için ve x3 fiyatından ucuz olabilir diye düşünüyorum

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

3,799 tl

https://m.n11.com/urun/poco-m3-64-gb-poco-turkiye-garantili-1725655?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_term=21&magaza=mistore&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp

Şakamı bu fiyat.bence bir yanlışlık var.1999tlden çıkarsa alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Dalga geçiyorlar kaldırdılar sayfayı o parayı veren enayidir zaten

• 4/64modeli 2399 TL,at fava bekle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hilter

4/64modeli 2399 TL,at fava bekle :)

Poco X3 deki gibi ön siparişe özel çok iyi fiyat bekliyorım 1999-2199 gib TL bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Poco X3 deki gibi ön siparişe özel çok iyi fiyat bekliyorım 1999-2199 gib TL bekliyorum

Alıntıları Göster

N11 De satışta.2499-2599.. cok yüksek

• Fiyatlar belli oldu...

• 64GB Hafıza+4GBRAM Modeli 2.699TL Lansmana Özel 2.499 TL
    • 128GB Hafıza+4GBRAM Modeli 2.799TL Lansmana Özel 2.599 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Fiyatlar belli oldu...

• 64GB Hafıza+4GBRAM Modeli 2.699TL Lansmana Özel 2.499 TL
    • 128GB Hafıza+4GBRAM Modeli 2.799TL Lansmana Özel 2.599 TL
    2000 liraya redmi note 9 almak daha mantıklı bence. Arada tabi farklar var ama 500 liraya değer mi bilmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt

O fiyat verilmez bu telefona 150 dolarlık cihaza 2500 isterken 265 dolarlık x3 e 2950 ye kadar düşüyorlar bunlar tr garantililer için birde tr kayıtlı garantisiz X3 ler 2150 TL şuan .

Velhasıl bu cihaz maksimum 1950 olması gerekiyor tr kayıtlı garantisizde 1400-1600 arasi satımalı en fazla.

• arkadaslar telefonu yurtdisindan almayi dusunuyorum sizce imei atabilir miyim

• bu cihazı sahibinden gibi yerlerde 1700-1800 tl gibi fiyatlara satıyorlar. şahsen eski cihazımı takasa verip bunu almayı düşünüyorum.

laptop gibi keşke yurtdışından internetten direkt satın alma şansımız olsaydı.bu konuda bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir.

• baktım teknoloji siteleri yok şeker gibi fiyat, sudan ucuz muhabbetleri yapmışlar. espri yapıyorlar herhalde. bu fiyatlara -lansman fiyatları dahil- çok daha uygun müadilleri var. fiyasko fiyatlar.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt

1700-1800 TL olan Poco m3 kaçak olanlardır yani yurt dışı denilen vergisiz,garantisi olmayan cihazlar.Anlık 1600 TL hatta :)

• hilter H kullanıcısına yanıt

evet aynen oyle. yani bence normal teknoloji marketinde satilmasi gereken fiyatlari bunlar.

2400-2500 tl ler falan bence bu cihaza cok.

• ben piyasaya çıkış fiyatı olarak 1999 tl bekliyordum dolar ve ero. da düşme eğilimdeyken bu fiyatlar uçuk bunu bu kadar para vereceğime ki şuan telefon alma aşamasındayım, poco x3 128 gb yada samsung m581 alırım. Bakalaım şuan ikisinin arasındayım.

• Fiyat çok kötü. Bu fiyata poco x3 var realme 7 var. Redmi note 9s bile hu cihazdan iyi.

İşlemcisi giriş seviye ekrani 60hz. 18watt ile 2saatten fazla sürede doluyor cihaz. Bu özellikleri ile bu fiyat hiç olmamış. Ölü doğdu ne yazık ki.

• Nightwing kullanıcısına yanıt

Sanırım bu fiyata tek eleştiri hwp den geldi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.