Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu cihazda beni düşündüren tek şey kamera, lg g3 bu konuda çok tatminkardı ama aynı performansı alabilir miyim bilmiyorum ? kamera konusunda biraz yorumlar mısınız ? ışıksız ortam ve normal çekim fotoğraf ekleme şansınız var mı yüksek çözünürlükte ?
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bahsettiginiz icin cok tesekkur ederim. Kayit islemleri de dahilse cok iyi fiyat bana gore hocam gelen ilk parti icin. Ben mumkun mertebe ithalatci garantili olarak ulkemize girisini bekletecegim. Hoparlor kalitesi olarak da tatmin edici haldeyse daha ne olsun. Mi5s kullanan bir arkadas cihazin parmak okuyucu ve batarya performansindan memnun olmadigini soylemisti eger onlari da duzelttilerse daha ne olsun :) Geriye hocam kamera performansini yorumlamaniz kaldi o zaman

Birde hocam kulaklik cikisi performansi nasil? Mi5s de zes dusuklugu cok elestirilmis. O da iyiyse cok iyi bir cihaz olmus diyebiliriz. Sd 835in getirisi muzik konusunda da iyiydi umarim Xiaomi bunu iyi bir sekilde degerlendirmistir.

@Reobig

Hocam cihazin kamera performansi hep S8 ile kiyaslandigi icin kotu geliyor gunduz cekimi olsun dusuk isik cekimi olsun her turlu G3ten iyi oldugunu dusunuyorum, bende G3 kullaniyorum cunku G3un gunduz fotograf cekiminden cok memnunum fakat dusuk isik cekimleri de bir o kadar kotu Mi6 da dusuk isik cekimlerinde Mi5s e gore piksel boyutu da kuculdugu icin biraz Mi5s in gerisinde kaliyor gibi gorunuyor fakat onun haricinde gunduz cekimleri olsun Ois etkisiyle fotograf cekimleri olsun gayet tatminkar. Fakat Suanda en iyi kameraya sahip cihaz bana Gore S8. Eger oncelikli amaciniz kamera ise baska cihaz aramaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 10 Mayıs 2017; 15:3:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mi6 ve S8 ikisi de 1080p test sonuçları.

2000 tl ve 4500 tl...https://www.youtube.com/watch?v=CIgtpzOnn4s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZamanSal -- 10 Mayıs 2017; 14:53:36 >
  • Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• Saat tahmini kac civari cekildi foto acaba

Kusura bakma basini agritiyoriz ama ilk sende telefon var mlsf. :)

• Arkadaşlar bu cihazın sar değeri kaç acaba? Birde 3350 mah batarya yoğun kullanımda 1 günü çıkartır mı sizce?

Hocam hayırlı olsun sizden ricam pil sürelerinin ekran görüntüsünü atabilirseniz sevinirim ben Huawei p9 kullanıyorum memnunum sadece pili biraz sıkıntılı 15 saat beklemede 4-5 saat arası ekran süresi veriyor mi6 bundan daha iyi sonuç verirse ilerde almayı düşünüyorum

• karakral1 kullanıcısına yanıt
    23:30 da çekildi hocam

• ryalp kullanıcısına yanıt
    Tabi herkesin bütçesi kendine

• quote:

Orijinalden alıntı: mamj

quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: mamj

arkadaşlar telefon hangi ülkelerde satışa çıktır.Suudi arabistana gidicem de yakın bir zamanda , ordan alma imkanım var mı ?

17 mayısdamı gıdıyosun kardesım

hayır kardesm , 1 ay sonra

Orda varsa bakarim ben 17 sinde geciyorum

• emre-29 kullanıcısına yanıt
    tamam kardeşim, sağ ol.
  • Evet pili nasıl günü kurtarıyor mu, şarjı iyi gidiyor mu bu konuda bilgi verir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinaski12 -- 10 Mayıs 2017; 19:21:19 >
    Fotoğraflar için çok teşekkürler hocam. Düşük ışık çekimlerinde günü kurtarır mı kurtarır, fazlasını beklememek gerekiyor bana kalırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Fotoğraflar için çok teşekkürler hocam. Düşük ışık çekimlerinde günü kurtarır mı kurtarır, fazlasını beklememek gerekiyor bana kalırsa

Hocam bence foto çekimi gayet iyi. Xiaomi lerde her zaman bir kamera sıkıntısı olmuştur. Bu da muazzam bir çekim yapmıyor ama yeterli. Özellikle gece çektiğim fotolar çok iyi çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam bence foto çekimi gayet iyi. Xiaomi lerde her zaman bir kamera sıkıntısı olmuştur. Bu da muazzam bir çekim yapmıyor ama yeterli. Özellikle gece çektiğim fotolar çok iyi çıktı.

Başka çektiğiniz fotoğraflar daha iyiyse sevindim hocam, burada fazla gren oluşumu gözlemledim ben, o yüzden bu şekilde yorum yaptım. Özellikle ilk fotoğrafta yakın plan net iken, ikinci fotoğrafta genel olarak bulanık çıkmış; gerçi belki titreşimden ötürü bu şekilde de çıkmış olabilir fotoğraf. İncelemelerde S8'in çektiği fotoğraflara alışınca insanın gözü, belki de bu yüzden daha fazla eleştiriyor olabilirim

Evet çok haklısınız özellikle Mi5s çok eleştiriliyor o konuda. Xiaomi de sağolsun yazılım konusunda (Biraz Sony'e benzetiyorum bu durumu) batırıyor Kamerayı. Fakat Bildiğim kadarıyla Meizu'da da durum bu şekilde, yazılım sensörün hakkını veremiyor.

Bugün izledğim farklı bir videoda P10,Ip7+,Mi6'nın Video çekimi karşılaştırılmış. Ois olmasa daha iyi denilebilecek şekildeydi Mi6'nın performansı, en azından Ois yok o yüzden bu kadar sarsıntı var derdim

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    hocam kameraya çok takılmıyo musun sence de? hani ne bekliyosun ki telefon kamerası işte bi nikon performansı beklemek nedir?
  • Bu telefonu nerden temin edebilirim acaba bilen alıntılayabilir mi ? Sahibindendekiler 2200 çekmeye başlamış fiyatları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

Bu telefonu nerden temin edebilirim acaba bilen alıntılayabilir mi ? Sahibindendekiler 2200 çekmeye başlamış fiyatları.

O sahibinden'dekilerde glabal rom var mı acaba? Çin romuysa Google Play Store kurmayla falan uğraşmak lâzım.

Bence 1 aya kadar büyük perakendeciler cihazı getirip satmaya başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

Bu telefonu nerden temin edebilirim acaba bilen alıntılayabilir mi ? Sahibindendekiler 2200 çekmeye başlamış fiyatları.

O sahibinden'dekilerde glabal rom var mı acaba? Çin romuysa Google Play Store kurmayla falan uğraşmak lâzım.

Bence 1 aya kadar büyük perakendeciler cihazı getirip satmaya başlar.

Bilgim yok fakat inşallah gelir. 2200 vermek istemiyorum tamam o bile uygun ama telefon 1400 e falan geliyo 800 lira kar da fazla yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-128-gb-6-gb-ram-sifir-kapali-kutulu-orjinalin-garantili-435839490/detay

bu ilan gerçekse gayet uygun bence.

büdüt: whatsappdan telefonun fotosunu istedim yarın atabilirim falan diyor patates çıktı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedem Das Seine -- 10 Mayıs 2017; 23:13:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.