Şimdi Ara

Xiaomi Mi11 serisi ve Redmi note 10 serisi alanlar, geçmiş olsun imei repair olmuyor artık.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.187
Cevap
48
Favori
458.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam başka marka bir oneplus birde inifinix var ciddi olarak, infinix de çok ciddi ve büyük bir firma değil. Oneplus içinde telefoncular seneye olmazsa sonraki sene kapatır diyorlar, imei işini.
  • eeosman E kullanıcısına yanıt

Katılıyorum. Bu imei olayı Xiaominin Türkiye'deki satışlarını azaltacaktır. Son 3 telefonum Xiaomi idi. Hanımın ve kızın telefonları Xiaomi. Hepsi yurtdışı cihazdı ve almamızın sebebi fiyatlarının uygun olmasıydı. Samsungla aynı fiyat olduktan sonra niye Xiaomi alayım ki?

Samsung Galaxy a52 SD 720 8/128 OIS 3999TL: https://www.n11.com/urun/samsung-galaxy-a52-128-gb8-gb-samsung-turkiye-garantili-1926237?magaza=sekateknoloji&renk=siyah&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

Redmi Note 9 Pro SD 720 6/128 3749TL: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-9-pro-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000TOMR2?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.46

Xiaomi sayfası benim için kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 19 Nisan 2021; 13:35:41 >

• dünyaya çile çekmeye gelmişiz. 1000 1500 kar edelim diye riske giriyorduk onu da çok gördüler

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantisi telefona sim kart takana kadar bunlarda hocam. Aldınız bitti :) gerisi size kalmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Garantisi telefona sim kart takana kadar bunlarda hocam. Aldınız bitti :) gerisi size kalmış.

Yok yahu almayacağım hocam ama cihazın inceliği hafifliği hoşuma gidiyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamın aleyküm forumda biri demişki redmi not 10 için rsa şifre kırılması çok zor hatta zordan öte hocam imei repair çıktı redmi not 10 için şimdide imkansız mı !

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zenrx Z kullanıcısına yanıt
    IMEI atabilen vardı ama hat gelmiyordu. Mesele şebeke getirmek. Şebeke geldi mi ? Nerde kim kırmış. Var mı linki haberi. Çıksaydı ortalık yıkılırdı.

• redmi k40 pro gaming düşünüyordum şekli güzeldi ama alamayacam herhalde geçmiş olsun

• Note 10 pro planliyordum ben de. Gerçi note 9 pro ile özellik yönünden çok uçurum yok sanırım.

• zenrx Z kullanıcısına yanıt
    İstedikleri kadar uğraşsınlar donanımsal olarak müdahele bile etseler hiçbirşeye yaramayacak, bunu burayaya yazdım

• Server olarak samsung gibi veya donanımsal repair edilebilir diyorlar. Alıp almamak size kalmış.
  • Mi 9 dan Mi11 geçmeyi düşünüyordum bu kötü oldu.
    Mi10 serisi için de geçerli mi?
    Mi10 5G veya Mi10Pro

• samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Sadece diyorlar zaten icraat yok. Kaçak köçek getirenler eldekileri satmak için salıyor bu haberleri bence. Kanıt sorsan cevap vermez kimse

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal olarak denendi ama stabil değil, illa çıkar bir yerde ama alınır mı derseniz ben almam. Xiaomi’nin olayı bir imei idi bir de rom. Samsung gibi olursa rom uçar güncelleme uçar o zaman ne işe yaradı benim bu telefonu almam.
  • Mediatek Dimensity 1200 işlemcili Redmi K40 Gaming Edition/Poco F3 GT'de bir ihtimal repair sorunu çözülebilir mi acaba?...

• Haydaa, aldığım telefoncu "kardeşim imei atarız çıkınca yaa sıkıntı yok raaat ol" demişti ama. Elemanı darlayayım.

• çıkmadı mı hala bir çözümü

• Çözümü bırak,IMEI atılan,M3 ve redmi 9t serisini de bir güncelleme yollayarak,servis moduna düşürdü..Xiaomi imei işi bitmiştir,bundan sonra ona göre alın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 20 Mayıs 2021; 21:6:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.