Şimdi Ara

Xiaomi Mi11 serisi ve Redmi note 10 serisi alanlar, geçmiş olsun imei repair olmuyor artık.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.187
Cevap
48
Favori
458.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sim koruması aşırı olmuş galiba benim poco x3 proya iki haftadır kapanacak mesajı gelmedi  

• Bf5 B kullanıcısına yanıt
  • Bf5 B kullanıcısına yanıt
    Bir de senin gibi gereksiz tipler çıktı... Cevap verme oku geç... O kadar cümleyi yazacağına evet ya da hayır deseydin daha makul olurdu...istedigimi sorarım istediğimi okurum ya da okumam sana göre ne var ya!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozerotr

Umarım mi 11 lite ile mi 11 lite 5G nin aynınolmadığını biliyorsunuzdur..

keşke mi 11 lite 5g gelseydi,işlemci çok daha güçlü (sd780) ,işlemci güçlü olduğundan 4k 60fps kayıtta mümkün olabilirdi güncellemeyle

• Xiaomi üst segmentte topuğuna sıkar sular seller gibi mi 11 ultra pro satardı imeil işi olsaydı. Şimdi herkes op 9 pro alıyor çare kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 31 Mayıs 2021; 22:6:56 >
  • Arkadaşlar yeni çıkan Xiaomi cihazlara IMEI çözüm bulunmuştur ve modeller X3 pro mi 11 lite redmi not 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serkan.se S kullanıcısına yanıt

Bulunmuştur demeyle olmuyor hani nerede ?

• İnanma, elinde kalan telefonları satmaya çalışan bir sarı siteci muhtemelen.

• Banada sıkıyor gibi geldi öyle bişey olsa face guruplarında duyardık

• katilim tarihine bakin dh ye anlarsiniz adam bugun ilk katilimi ve tek mesaji bu umidim olsa lite almazdim beklerdim ultra veya pro alirdim.

• Başka bir yerde daha görmüştüm, gerçekten imei repair yapılabiliyor rsa kilidi kırılarak. Ancak işin sıkıntı tarafı normal bir imei işlemi gibi değil. Telefonun kasası açılarak anakarta fiziksel müdahale ile oluyor. Kimse yanaşmaz böyle bir yönteme, ben şahsen kasası açıldıktan sonra o telefondan soğurum :)

• Elimde patlayan bir Redmi Note 10 Pro var bı umut ..

• Black shark 4 telefonundada varmı bu çift sim rsa

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

Başka bir yerde daha görmüştüm, gerçekten imei repair yapılabiliyor rsa kilidi kırılarak. Ancak işin sıkıntı tarafı normal bir imei işlemi gibi değil. Telefonun kasası açılarak anakarta fiziksel müdahale ile oluyor. Kimse yanaşmaz böyle bir yönteme, ben şahsen kasası açıldıktan sonra o telefondan soğurum :)

Note 10s kasa açılmadan direk kırılıyor kardeşim yine boş konuşanlar açılmayacak kırılmayacak diye atıp sıkmış

Note 10 ve diğer Snapdragon modelleri kapak açılıp içeriden mudehale ile kırılıyor. Kapak açılması su geçirmezliği etkileyebilir. cihazlar yıl sonuna kadar kayıtsız kullanılabilir zaten. Yıl başında haklar yenileniyor. Tekrar 4+4 hak geliyor. Yani şuan itibari ile 1.5 yıl daha vaktimiz var.

Kapak açılmadan bir çözümü de ilerleyen günlerde mutlaka çıkacaktır.

Çıkmaz olmaz diyenlere aldırmayın.

• Son durum nedir ?

• Code140 kullanıcısına yanıt

Nasıl yani, şimdi kayıtsız redmi note 10 telefonum var 2. ayda almıştım... iki sim ide 4+4 şeklinde kullandım. ve 10. ayda tel kapandı.. 2022 ocakta tekrarmı 4+4 süre verecek sistem? kapanmış telefon yılbaşında nasıl tekrar açılıyor onu anlayamadım??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampire181 -- 4 Haziran 2021; 11:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampire181

Nasıl yani, şimdi kayıtsız redmi note 10 telefonum var 2. ayda almıştım... iki sim ide 4+4 şeklinde kullandım. ve 10. ayda tel kapandı.. 2022 ocakta tekrarmı 4+4 süre verecek sistem? kapanmış telefon yılbaşında nasıl tekrar açılıyor onu anlayamadım??

yılbaşında hattı tekrar sim 1 e tak cihazı uçak moduna al sonra uçak modunu kapat 4 ay daha kullanırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Code140

Note 10s kasa açılmadan direk kırılıyor kardeşim yine boş konuşanlar açılmayacak kırılmayacak diye atıp sıkmış

Note 10 ve diğer Snapdragon modelleri kapak açılıp içeriden mudehale ile kırılıyor. Kapak açılması su geçirmezliği etkileyebilir. cihazlar yıl sonuna kadar kayıtsız kullanılabilir zaten. Yıl başında haklar yenileniyor. Tekrar 4+4 hak geliyor. Yani şuan itibari ile 1.5 yıl daha vaktimiz var.

Kapak açılmadan bir çözümü de ilerleyen günlerde mutlaka çıkacaktır.

Çıkmaz olmaz diyenlere aldırmayın.

Alıntıları Göster

Bu şifreleme sistemi zaten hep vardı ama sadece sim1'e uygulanıyordu. Yıllardır kıramadılar ve tek hat olarak sattılar. Acaba gerçekten kıramadılar mı yoksa uğraşmak mı istemediler?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.