Şimdi Ara

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter 3.399 TL (dip fiyat) | Trendyol (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
7
Favori
10.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü mi home uygulaması ile eşleştirdim yazılım güncellemesi varmış yükledim. İlk şarjı %85 kalan menzil 37 km gösteriyor. Daha önce hiç km yapılmamış 0,00 km yazıyor. Birazdan ilk tura çıkacağım bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam. kazasız belasız kullan inşallah...

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt

Hayrli olsun hocam korktugumuz basimiza gelmemis

• Hayırlı olsun kazasız belasız
    Bizimki pazartesiye kaldı
    Detaylı foto yorumlar bekliyoruz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki de geldi. Faturası üzerinde, jelatinleri açılmamış, ilk kurulumu ben yaptım. Şu an şarjda %100 olana kadar doldurmanız öneriliyor onu bekliyorum.

• Benimki de geldi. Faturası kutunun yanındaydı. Her şey olması gerektiği gibiydi. Gerçekten güzel bir fırsat oldu. Ürünü alan herkese bir kez daha hayırlı olsun.
  • Benimki geldi. Aynı şubeye 3 tane gelmiş
    Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter 3.399 TL (dip fiyat) | Trendyol

• Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter 3.399 TL (dip fiyat) | Trendyol

Banada geldi, hiç bir sıkıntı yok. Sıfır ürün. Orjinal. Satıcının boşyere günahını almışsınız.

• Ürünler delta garantili görünmüyor, delta garantili olanlarda kutunun üzerinde delta garanti kartı ve etiketi oluyor.

• 4 bine satmak var acip kullanmak var
    Şeytannnnnn dürtme beni

• Adminnuh A kullanıcısına yanıt

Her hangi bir günah almalik durum yok, 500tl ucuza alındığı için zaten yaklaşık 14 gun beklendi, 500tl uyguna yakaladik diye 3400tl mizden olacak halimiz yok suan zaten olmasi gereken oldu. Orjinal ve kapali kutu olmasi zaten normal ortada her hangi bir kıyak gecilen durum yok. Gec geldigi için sanki hediye kazanilan bir urun gelmis gibi oldu uzerinden bayagi zaman geçtiği için fakat buna da parayi taa 13/14 gun once verdik zaten, olmayan urunu satacagina olan ürünü satsa 1 kisi bile birsey demezdi. Özür adına dandik bir poşet tutacağı plastikten koysa haftalardir herkesi bekletip bozulan prestijini bare duzeltirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 11 Aralık 2020; 15:56:48 >
  • Adminnuh A kullanıcısına yanıt

Urun yorumlardaki gibi sikintili gelse bizi alintilayip sorardin ama napabiliriz bilmem ne diye. Biz sadece var olan durumlari ortaya cikarip ne yapilabikinir diye dusunduk. Gunah almalik bi durum yok.

Kisacasi bos yapiyosunuz yapmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho1905 -- 11 Aralık 2020; 17:20:45 >
  • sapphiretonic kullanıcısına yanıt

Ben hiç şarja takmadım baya bi gezdim idealtepe’den Kartal’a geldim birazdan geri döncem

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

Urun yorumlardaki gibi sikintili gelse bizi alintilayip sorardin ama napabiliriz bilmem ne diye. Biz sadece var olan durumlari ortaya cikarip ne yapilabikinir diye dusunduk. Gunah almalik bi durum yok.

Kisacasi bos yapiyosunuz yapmayin

Ya sizin yüzünüzden ürünü iptal edenler ne olacak. Baya boş yaptınız. Keşke ürün geldikten sonra boş yapsaydınız. Dünyada bu fiyata bu scooterı alan yokken, ürün daha gelmeden boş yaptınız. Ayrıca ben bi sorunla karşılaşsaydım, kimseye bişey sormazdım. Avukatım.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk kullanımda tam şarj yapın diyorlar ondan yaptım.
  • Benim yüzümden mi iptal ettiler ? Ben etmedim ya da iptal edelim mi dedim ? Ben bütün verileri ortaya çıkardım, problem olabilir dedim, insanlaı bilgilendirdim. Bunu bir yanlış gözüyle bakan bir avukat ne mükemmel ama ...

Kendi rızalarıyla vazgeçenlerin isteklerinin katili ben miyim ?

Eğer öyleysem en ağır şekilde yargıla bari.

Ayrıca imla hatalarından ne kadar başarılı olduğun az çok belli oluyor Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter 3.399 TL (dip fiyat) | Trendyol 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho1905 -- 11 Aralık 2020; 21:42:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

Hayırlı olsun kazasız belasız
    Bizimki pazartesiye kaldı
    Detaylı foto yorumlar bekliyoruz :)

Bugün ilk tura çıkarken %80 küsür şarjı vardı. Şimdi eve geldim %36 şarjı kalmış 16,2 km mesafe gitmişim. Bugün deneme amaçlı uzun ve eğimli bir rampaya çıktım başarılı buldum scooterı

• Kullanan arkadaşlar, kaç km yapabildiniz ?

• Benimde akşam 18 gibi geldi. Kurulumunu yaptım %80 şarjı vardı şarja taktım fullendi. Kullanma klavuzunda tam şarj edip binmeniz bataryanın ömrünü uzatır diyor her defasında binmeden önce fullemek iyi olacaktır.

Ayrıca bir sorum da şu , kimse bahsetmemiş garanti olarak Namütenahi Bilişim yazıyor? Nasıl bir firmadır bilen var mı ? Herkesin garantisi aynı mı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.