Teğmen
23 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar.

214 TL'ye Taotronics Soundliberty 53 aldım aynı akşam Amazon'da Tronsmart Onyx Ace 249 TL'ye düştüğünü görünce onu da satın aldım. İkisinden birini iptal edeceğim. Sizce hangi cihazı tutup hangisini iptal etmeliyim çok kararsız kaldım araştırmalarım sonucu. Eğer aynı fiyat bandında daha güzel bir önerisi olan varsa ona da açığım. Daha çok rap ve caz müzik dinliyorum. Özellikle bas ve yüksek ses seviyesi benim için önemli. Şimdiden teşekkürler.  

Merhaba arkadaşlar. Kardeşime laptop alacağız office programlarını ve SPSS kullanacak. Yanında taşıması da gerekiyor ve sırtında biraz problem var bu sebeple hafif olması gerek. Bütçemiz belli önerilerinizi bekliyorum.
Merhabalar,
MacBook Pro mid 2012 (A1278) bilgisayarımın "o" harfi çalışmıyor. Servise götürmek dışında ne yapabilirim ? ( servise götürecek param yok )
Beyler ml sini yazmamışlar fotoya da baktım bulamadım bilen vardır belki. Bence her günü hadi iki tanesi kurtarsa 1 liraya 45 gün geçirirsiniz parfüm hakkında birkaç yoruma baktım güzel deniyo. Kadınlar kulübünde de çok okey almış Bence sıcak fırsat değerlendirin.

URL: http://urun.n11.com/erkek-parfum/avon-perceive-edp-erkek-numune-parfum-P67864638

Edit: Beyler satıcıysam allah belamı versin saçmalamayın da sonra.

Konu kilit: sadece 1 tane aldırıyo ağlıcam gülmekten. kargo koymuşlar 4.25 tl nefesim kesildi
Arkadaslar laptopum maalesef bozuldu ve iki gün içinde yeni laptop almaya karar verdim. MacBook almak istiyorum ancak hangisini almam daha mantıklı karar veremedim. (Hp bilgisayarım Windows işletim sistemi yüzünden pert oldu o konuya hiç girmeyeceğim.) Max verebileceğim 2600 TL. ( şu kadar daha koy şunu al demeyin tüm param bu kadar ).

MacBook Pro md101 modelini ya da
Macbook air mjve2 modelini gördüm hangisi daha cazip ya da sizin öneriniz ne?
İçinde bulunan 2 tane taşıma çantası, bir tane kulaklık splitter ile iki kulaklık için uygun bir fiyat bence.
Not: Bu ürünler, paketleri taşıma sırasında hasara uğramış ürünlerdir. Ürünler hiçbir şekilde kullanılmamış ve açılmamış olarak orijinal kutularında durmaktadır.

Tek aklımı karıştıran acaba fotoğraftaki ürün mü gelecek çünkü açıklama kısmında iki kulaklık olduğundan bahsetmemiş.

Elmasepeti Link
Merhaba arkadaşlar. Forumda normalde böyle konular açmam fakat bazı konularda gördüğüm kadarıyla gerçekten fikre ve yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olan çok iyi insanlar var forumda. Ben 22 yaşındayım, boyum 1.76 ve kilom 132. Vücut kitle indeksim 43. Yıllardır spor ve diyet ile uğraşıyorum. Bir yılda 20 kilo verip tekrar aldığım da oldu 2 yılda 45 kilo verip tekrar aldığımda. Artık fazla kilolarım estetiği geçtim sağlığıma da çok fazla zarar vermeye başladı. Uyku apnesi, bel ve boyun ağrıları, karaciğer yağlanması, insülin direnci, kalp sıkışmaları, nefes daralmaları gibi. Uzun zamandır düşünüyorum ve gastrik bypass ameliyatı olmaya karar verdim. Her ameliyat gibi ölüm riski dahil bazı riskleri var ancak ben zaten yavaş yavaş ölüyorum. Hayat kalitemi çok fazla etkilemeye başladı. Sizlerden istediğim benimle bilgi paylaşımı yapmanız ve destek olmanız. İlla ki aralarda trollük yaptığını sananlar çıkacaktır onları umursamıyorum bile. Şişmanlar zaten bu insanlara karşı bağışıklılık kazanıyorlar hayatları boyunca. Unutmayalım ki bu ameliyat estetik ameliyatı değildir. Obezite ise bir hastalıktır. Umarım bu konu diğer insanlara da yardımcı olur.
Evet beyler herkes bildiklerini döksün
Lumia 525
IS: 8.10.14219.341

Problem neden kaynaklanıyor ?

Bir de bu sürüm güncel mi ? Telefondan güncelle dediğimde güncel diyor.
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir not uygulaması arıyorum var mı bildiğiniz ?
Hakkında
Meslek: öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PSP
Ses Sistemi
Logitech
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 485
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 57.083 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 146 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.