Binbaşı
20 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu marka set kullanan var mı arkadaşlar. Jilet cildimi tahriş ediyor ve sakallarım az. İşimi görür mü?

link

http://www.hepsiburada.com/babyliss-for-men-e837e-10-u-1-arada-islak-kuru-sarjli-erkek-bakim-seti-p-SGBABYE837E
Sony Mdr-NC31-EM kulaklığımın jakı metrobüs savaşlarında aldığı darbeden sonra ortadan ikiye ayrıldı. İnternette hiç bir sitede 5 kutuplu jak bulamadım. Bu kulaklığın tamirini yaptırabileceğim bir yer var mıdır arkadaşlar ?
Evet arkadaşlar sistemimde yaptığım hd tune testinde böyle bir sonuç aldım. SSD diskim bozulur mu yakın zamanda ? (Kırmızılar sadece yavaş testte çıkıyor).
Arkadaşlar benim multitouch ile ilgili bi sıkıntım var... Belkide temperli camdan kaynaklanıyodur. Sorun şöyle. Multitouch testini açıp 2 parmak koyduğumda ve parmaklarımı yakınlaştırdığımda parmaklardan birisi iptal oluyor. Yani tek parmak gözüküyor. Eski motorola razr telefonumda bu sıkıntı yok. Sizde de böyle mi acaba bu?

Örneğin; Walk Band piano programında yanyana olan 2 beyaz tuşa aynı anda basamıyorum. 1 tuş aralık bırakınca algılıyor ama...

Sizce telefonum bozuk mu??

edit: video için;

http://www.youtube.com/watch?v=Ixc9OyRbJW0&feature=youtu.be
arkadaşlar kafaüstü kulaklık almaya karar verdim. zx610ap'nin mikrofonlu olması çok iyi. fiyatı 139 tl. Şuanda nc31-em kulaklık kullanıyorum sizce alınır mı. rock-metal- ve basslı şarkılar dinliyorum.
Arkadaşlar piyasada bir çok manyetik kablosatılıyor. Bunlar teleonuma zarar verir mi? kullanan var mı acaba? Bir de kristal şeffaflığında sert kılıf arıyorum tavsiyeniz var mı ?
arkadaşlar z3 compact istiyordum ancak kamera pembeleşme sorunu falan çıkmış dediler. z2 ye döndüm ben de... ancak nerden ve ne garantili alacağımı bilmiyorum. kutu içeriğinden noise canceling kulaklık çıkmasını kesinlikle istiyorum. fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler :)
evet arkadaşlar. marshall major kulaklığım kaybolunca yeni kulaklık almaya karar verdim. konu başlığındaki kulaklıklardan hangisini tavsiye edersiniz?

yüksek ses severim
midler ve tizler de en az bass lar kadar önemli.
metal ve rock dinliyorum.
Selam arkadaşlar. Edifier x600 ümün orjinal kablosu koptu. Malum notebookta kullanıyorum... Bende gidip vatan bilgisayardan s-link altın uçlu (3 metre) kablo aldım. Evde kabloyu sisteme bağladım. biraz dip gürültüsü vardı. bilgisayara bağlayınca dip gürültüsü kesildi. müzik açtım sorunsuz çaldı. ancak bilgisayarı kapadığımda (kablo pcye takılı vaziyette) dip gürültüsü coştu. kabloyu pc den çıkardığımda ise hala ufak bir dip gürültüsü oluyor. uykusu hafif bir insan olduğum için her gece sistemin fişini çekmek zorunda kalıyorum. Kablo da gayet kaliteli görünüyor. Dışı iple kaplı falan... Neyse çok sıkıcı bir yazı değil mi ? Görüşlerinizi ve yardımınızı bekliyorum. İyi forumlar :)
EX300AP:XPERIA Z ORJİNAL KULAKLIĞI
EX300SL:EX300 MODELİNİN KISA KABLOLU OLUP UZATMA KABLOSUYLA UZATILAN MODELİ.

xperia z orjinal kulaklık aldım ex300ap ama ex300sl ile alakası yok. ses yüksekliği yok gibi bir şey... ama mikrofonu oldukça kaliteli. ben de ex300 sl nin sürücülerini ex300ap ye lehimledim. zaten şekil olarak aynılar. mükemmel sonuç aldım. ex300sl nin dandik ve uzatmalı kablosundan kurtulmak isterseniz süper bir çözüm oluyor bilginize...
Hakkında
Hakkımda:
Criminally Insane
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
Steam
BRooCHi
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Edifier
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.115
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 16.215 (Bu ay: 305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 695 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.