Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizi şaşırtacak daha bir çok şey var. Misal bootloader kilidini açmak için xiaomi'den rica ediyorsunuz. Bilmem kaç saat sonra açıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    2600 !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar siyah modeli alarak aranıza katıldım yeni alanlara ilk başta yapılması gereken şeyler neler önerirsiniz bir de ekran koruyucu olarak ne almalıyım Nano modeller falan var ama hangisini seçmeliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Hayirlis olsun,bikac sayfa geriye dönüp bakarsaniz gör ve wrapsol kullanıcılarının yorumlari var ,temin bilgilerinde var tercih sizin..

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    sarj ilk bir hafta yetersiz gelecek takma 1 hafta sonra düzeliyor.ekran koruyucu cam denedim birtane hic bir ise yaramadi attim simdi gor marka koruyucu kullaniyorum cam degil ama filimde degil tavsiye ederim.

• Arkadaş bitmedi bir türlü bu ekran koruyucu muhabbeti, nasıl bir milletiz kolaycı, okumaya üşenen hayret ediyorum telefonu alan geliyor ekran koruyucu tavsiyesi istiyor.

Sayfalardir ekran koruyucu konuşuluyor hala soran var, çok değil ya sadece 1 sayfa geriye dönüp okunsa tavsiye var zaten.

En anlamadığım da forum donanım bu modelin ana konusuna gelip bu tekrarlayan soruları soran arkadaşlar az çok forumun nasıl işlediğini 1. Sayfada çoğu bilgilerin verildiği ve çoğu zaman sorduğu sorunun cevabını son bir kaç sayfayı okusa bulacağını bilmez mi? Bence bilir de niye ısrarla sorar anlam vermem mümkün değil.

Ayrıca daha öncede söyledim çok kasmaya gerek yok yaklaşık 2 aydır aldığım gibi ekran koruyucusuz kullanıyorum çizik falan yok rahat olun

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın

• Xiaomi Mi Note 10 Lite Karbon Tasarım Proto Silikon Kılıf 69,90 TL yerine 29,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-note-10-lite-karbon-tasarim-proto-silikon-kilif-P175363702
    Bu kılıfı kullan var mı? Gerçek karbon fiber görünümlü mü merak ediyorum?

• Aldığım ekran süreleri çok iyi.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• man utd kullanıcısına yanıt
    Ben mate 10 pro kullanırken almıştım. Biraz kalınlaştırıyor bunlar.

• Görünüm nasıl adi plastik gibi mi yoksa karbon fiberi andırıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Xiaomi Mi Note 10 Lite Karbon Tasarım Proto Silikon Kılıf 69,90 TL yerine 29,90 TL
    https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-note-10-lite-karbon-tasarim-proto-silikon-kilif-P175363702
    Bu kılıfı kullan var mı? Gerçek karbon fiber görünümlü mü merak ediyorum?
    Evet ama ust tasarimi bu telefona cok uygun degil. Ahizenin içindeki sensor çok sağlıklı calismiyor ben cope attım. Orjianal kilifin ekrana dogru alt tarafinfa cikinti olmasina ragmen ustunde hic bir cikinti yok. Kilifi ahizeye gore ayarlamislar. Bunda standart.

Görüntüsü spigen rugged armor ayarinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 9 Ağustos 2020; 20:9:15 >

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Siyah telefonların kılıfı şeffaf mı? Yoksa siyah mı? İnşallah şeffaftır :) Renk görünse güzel olur.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Siyah koyu bir şeffaflığı var ama güzel görünüyor şeffaf olanın köşeli yerleri beyaz görünüyor denedik güzel olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Siyah telefonların kılıfı şeffaf mı? Yoksa siyah mı? İnşallah şeffaftır :) Renk görünse güzel olur.
    Şeffaf siyah. Ama boyle oldugu daha iyi cunku renksiz olanlar bir kac ay içinde sarariyor.

• Konu telefon değil, kılıf ve jelatin konusu olmuş resmen

Eskiden bl kilidi kısıtlaması yoktu, Çinli satıcılar satarken Çin'de içine envai çeşit rom yükleyip gönderiyorlardı ve bu durum xiaomi'nin itibarına zarar veriyordu.
    Sonra bl kilidi için onaylı hesap zorunluluğu getirdiler, onunla da başa çıkarmadılar bir süre sonra ve her cihaz için ayrı ayrı bekleme olayını getirdiler.
    Bence iyi yaptılar, son kullanıcıların bir işi yok bl kilidi ile.
    Zaten işi olan ve neyi nasıl yapacağını bilen kullanıcı biraz söver ama yine de yapmak istediğini yapar.

BL kilidi açtıktan sonra twrp için xda'da konusu var,
    plaka işi de yıllardır kullandığımız yöntemin aynısı, tek farkı sadece 2. sim için kullanılabiliyor diyorlar. 5dk'lık iş. Mi 9t konusunun ilk mesajında detaylar var.

• Dün akşam ok. Google çalışıyordu ne hikmetse bu akşam çalışmıyor.Sizlerde çalışıyor mu bu özellik?

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Burada rom, root, batarya vs. konuşmak ne kadar normalse kılıf ve ekran koruyucu konuşmak da o kadar normal. Şu an kullanıcıların en büyük sıkıntısı ekran koruyucu ve kılıf bulamamak.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Her durum için soru sorulabilir ama burada sıkıntı konunun SON 5-10 sayfasını okumadan/incelemeden direk son sayfaya yazıp tavsiye nedir diye sormak ?

Yoksa kılıf da sorulacak, rom da sorulacak hepsi sorulacak yoksa forumun ruhuna aykırı olur...
  • Arkadaşlar bu soldaki fener işaretini nasıl kaldırabilir?

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.