Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bişey farkettim ahizedeki deliklerin yarısı açık yarısı kapalı.Sizdede öyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

Beyler 2 3 gündür watspp olsun Instagram olsun uygulama geçişleri olsun ana menüde sayfa kaydırma olsun telefon kasıyor gibi hafif hafif bundan önce Xiaomi A1 kullanıyordum sanki daha akiciydi :(
    Bunu yaşamamak için a71 aldım. Umarım yanıltmaz beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle tavsiye etmiyorum bir kullanicisi olarak, telefonda minimal laglar oluyor.eger daha iyi bir islemciden geceniniz varsa fark ediyor insan.tarayici performansini hic begnmiyorum bu yuzden

• Telefonu yaklaşık 2 hafta önce aldım ve çok memnunum..kasma yok.gayet akıcı.ekran muazzam zaten.internet deneyimimde gayet iyi.ben lg g5 ten geçmiştim.sorun yok gibi ufak bir sorun.klavye ile yazarken en sol alttaki tuşun (ekranın kavisli yerine denk gelen) dokunmatik hassasiyeti pek iyi değil. Bazen iki üç basmada yazıyor..birde bu telefonda adımsayar uygulaması çipi varmış ama aktive değilmiş .nasıl aktif ediliyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

Telefonu yaklaşık 2 hafta önce aldım ve çok memnunum..kasma yok.gayet akıcı.ekran muazzam zaten.internet deneyimimde gayet iyi.ben lg g5 ten geçmiştim.sorun yok gibi ufak bir sorun.klavye ile yazarken en sol alttaki tuşun (ekranın kavisli yerine denk gelen) dokunmatik hassasiyeti pek iyi değil. Bazen iki üç basmada yazıyor..birde bu telefonda adımsayar uygulaması çipi varmış ama aktive değilmiş .nasıl aktif ediliyor??
    https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-redmi-telefonlarda-adimsayar-pedometre-ozelligini-acma-aktif-etme-xiaomi-redmi-pedometre--141446175

• vuysal kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkür.

• ekran koruyucu önerisi olan var mı ? kutudan çıkan silikon kılıfla kullanıma uygun, kenarları hava yapmayan bir ekran koruyucusu önerebilecek arkadaş var mı ?
  • Önceki sayfaları incele, daha dün bile konuşuluyordu.

• vuysal kullanıcısına yanıt
    Extradan ziyade stabil çalışıyor, ve bana çok karmaşık geldi, yıllardır xiaomi kullanan biri olarak hiç alışamadım. Birde google aramada sensör daha çok saçmalıyordu.
  • IKaptan I kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bendede o şekilde, yarısı sanki delikler pislikden kapanmış sandım, temizlemeye uğraştım ama gitmedi. Sanırım bu telefonun kendi fabrikasyon dizaynı.
  • Hts- H kullanıcısına yanıt
    Case 4 u

• Mi Note 3'ten geçen var mı acaba?

Telefonumdan son derece memnunum; ancak fotoğraf ve video performansı (gcam'e rağmen) beni hiç tatmin etmiyor. Bebeğimiz de yolda, güzel fotoğraf ve video çekmek istediğim için mecbur telefon araştırmaya başladım.
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Taksit yapmıyoruz dediler. Genpa garantili ama sıkıntı olsa da tüketici haklarından çözülemeyecek sorun yoktur 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passenger2203 -- 10 Ağustos 2020; 14:54:34 >
  • Arkadaşlar telefonu ağırlıklı olarak multimedya üzerine kullanacağım. Ayrıca ön ve arka kamera benim için öenmli. Telefonda video izlerken eğimli ekran olması sorun yaratıyor mu? Bazı arkadaşlar eğimli kısımın renklerinin daha soluk ve bozuk çıktığını film izlerken sıkıntı olabileceğini yazmışlar. Siz günlük kullanımda ya da film, video izlerken eğimli kısım sıkıntı yarattı mı? Açıkçası eğimli ekran olması çok kafamı karıştırıyor. Bu telefon, Realme 6 Pro, TCL 10 Pro arasında kalmıştım. Realme 6 Pro'da NFC olsaydı direk onu alırdım ama NFC yokmuş. TCL'nin ise fiyatı fazla. Realme 6 Pro ve ve bu telefonu kullanmış olanlar varsa karşılaştırma yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 10 Ağustos 2020; 16:18:44 >
  • Amazon Türkiye den az önce ben de Mor 128 gb olanı sipariş ettim inşallah pişman etmez
  • superdestek kullanıcısına yanıt
    uzun zaman iphone dan sonra android kullanmaya basladim eu rom kurulunca garanti gidiyormus galiba bu konuda bilgi verebilir misiniz

• ckm kullanıcısına yanıt
    Evet Eu rom kurmak için Bootloader kilidini açmak gerekiyor o da garanti dışı bırakıyor cihazı. Tabi onunda yöntemini bulmuşlar, tekrar bl kilidi aktif yapılabiliyor.
  • Mi 8 Lite sahibiyim.
    2 gün önce note 10 lite yi migrosta gördüm.
    128 GB olanı 3.599 TL
    Tasarımı çok hoşuma gitti, eldekini satıp bunu alsam mı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Amazon Türkiye den az önce ben de Mor 128 gb olanı sipariş ettim inşallah pişman etmez
    Fiyat ne kadardı.
    Migrostaki fiyat uygundu sanki
    3.599
    3 taksit yapıyorlar.
    En azından ürünü kargo belasıyla uğraşmadan alıp sürpriz yaşamazdınız.
  • superdestek kullanıcısına yanıt
    Teknik servis isterse açılıp açılmadığını görebiliyor sen istediğin kadar BL kapalı gönder isterse yetkili hesapları sayesinde biliyor servisler...
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.