Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
762.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte henüz oturmadı konu. Bir süre sonra her şey ilk mesaja toplanır sorun çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Kalın ve sert silikon tarzı. Korurum evet korur aynı üründen ise ki çok benziyor. Ama kalınlaştırma olur biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 9 Ağustos 2020; 21:15:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Bin sayfalık 9T konusunda bile bu durum OTURMADI çünkü insanımız OKUMA engelli :)

Hazıra alışmış bizim millet, adama ilk sayfayı okuyun yazıyorum bu kadar yazacağına cevap verseydin ya diyor
  • Beyler 2 3 gündür watspp olsun Instagram olsun uygulama geçişleri olsun ana menüde sayfa kaydırma olsun telefon kasıyor gibi hafif hafif bundan önce Xiaomi A1 kullanıyordum sanki daha akiciydi :(

• _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Başkan cihaz yağ gibi akıyor ya uygulamalar fazla birikmiş olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Eski kilifim orjinal xiaomi idi leş gibi sarardı sararmayan şeffaf kılıf yok kısaca :)

• Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Bu yüzden en ucuzunu alıp, sararınca attığınızda içiniz yanmayacak (Spigen kılıf alanlara hitaben)
  • Hmm

• Merhaba arkadaşlar. Telefonu yeni aldım. Ekranla kasa birleşim kısmı sağ kenarı pürüzsüz sıfırken sol kenarda ekrandan kasaya doğru parmak sürtünce az bi fark oluyo. Başka böyle olan var mı acaba? Ne yapmam gerek bilemedim.

• Redmi Note 9 PRO ile Mi Note 10 Lite arasında 500 TL lik bi fark var mı gerçekten arkadaşlar? Ekran dışında hersey aynı gibi hatta PRO nun işlemcisi daha iyimis 720G..

• Alexku kullanıcısına yanıt
    Ekran, kamera, parmak izi sensörü ve malzeme farkı var. İşlemci performansları çok yakın. 720g testlerde %2-3 daha önde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alexku kullanıcısına yanıt
    serisi olması nedeniyle NOTE alınmalı.

Mercedes de E serisi, BMW de 5 serisi, XİAOMİ de de serisi demişler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 10 Ağustos 2020; 8:8:5 >
  • Ekran koruyucuyu Gittigidiyordan 50 ye, kılıfı da N11 den 40 a aldım. Ekrana koruyucu büyük ihtimal canımı sıkar çıkarır atarım ama hayırlısı. Bu ara cocuk sağa sola bişeyler atmaya basladı o sebeple aldım yoksa normalde ekran koruyucuya karşıyım.

• görüşme sonunda siyah ekranda nasıl kurtuluyoruz.
  • _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Bu telefonla ilgilenirken bu mesajı görmek açıkçası biraz korkuttu :(

• EU rom stabil kurdum, Global stabilden kat kat iyi. Sensör sorunu çok nadir oluyor. Şarj süresi de iyi. En azından şu google arama ve mesaj uygulamasından kurtuldum.

Tavsiye ederim.
  • uclu_kalem U kullanıcısına yanıt
    Ek ayarlardan yanlışlıkla dokunmayı yoksay'ı bi kontrol et

• quote:

Orijinalden alıntı: superdestek

EU rom stabil kurdum, Global stabilden kat kat iyi. Sensör sorunu çok nadir oluyor. Şarj süresi de iyi. En azından şu google arama ve mesaj uygulamasından kurtuldum.

Tavsiye ederim.
    Kendi arama ve mesajlaşma uygulamasının ne extrası var acaba ?
  • arkadaşlar çağrı gelidğinde arayanın ismi kayma özelliği yokmu yada tam ekranda gösterse aynı şirkette çalışıp çokça isim var kaymadığı için arayanın kim olduğu göremiyorum basit bir sorudur ama biraz önemli benim için :)
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.