Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim eski telefonlar da amoled biliyorum calismasini. Note fe de hem aod hem de bildirim ledi var baya alismistim ona. Neyse artik ledsiz alisacagiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birisi007 B kullanıcısına yanıt
    Ben de mor sipariş verdim bekliyorum bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lotr89 -- 9 Ağustos 2020; 1:36:22 >
    4 yıllık note 7 de o özellik de var ama hiç ihtiyaç duyup kullanmadım yıllarca. Bir de bu telefona tam karsidan bakinca kavisli kenarlar pembelesmis gibi gozukuyor ama note fede bu olay yok o biraz can sıkıcı.

• Herkese merhaba, iphone 7 plus telefonumu sattim malum piyasa ve sartlar geregi android bir tel alacam. Eminim bir cok kisi sormustur ancak benimkiai biraz daha farkli olacak. S10 lite dan vazgectim, a71 ekranini begenmedim. Xiaomi note 10 lite da karar kildim derken bu yorumu gordum. Lutfen sizden ricam, asagida hepsiburada sa satin alan kisinin bu telefon hakkinda yazdiklarina ictenlikle cevap vermenizi rica ediyorum. Ozellikle 4. Maddede yazan karsi tarafin sesi az gelmesi meselesi dogru mu ?
    Cok tesekkurler
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Arkadaşlar telefon bugün elime geçti. Kurcalıyorum hala daha. Bu parmak izini basınca ekranın altından flash ışığı gibi bişey parlıyor. Sizde de böyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pbmax P kullanıcısına yanıt
    Iphone 7 bar bendede şarj olayı beni yedi bitirdi. Günde iki veya üç defa şarj ediyorum. Dün bende bu telefonu sipariş geçtim. Sensör sorunu çözülmüş diyor arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı en uygun ne kadara bulunur arkadaşlar?

• educationist E kullanıcısına yanıt
    2800
  • IKaptan I kullanıcısına yanıt
    Evet.. parmak izini okumak için ışık yakiyor

• MaRJiNaL45 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. 3190 nasıl ya? Nereden aldınız?

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Neden zarar görüyor %1 de sarja taktığımızda açıklaması nedir ?

Şu an en çok mor kullanan var gibi duruyor. İlk dönemde mor diğerlerine kıyasla 200-300 lira ucuzdu. Bu da etken olabilir belki. Ama ben canlı görmedim moru. Videolarda falan çok şık duruyor.

• Kutudan mi Türkiye garanti belgesi genpa kağıdı falan çıktı ama genpadan ve mi den garanti sorgulamayı bulamadım. Kontrol etmeye gerek var mı sizce?

• Şuan gölge bi yerde oturuyorum, hava bulutlu.( Hafif esinti var) ekranın kavis yerlerine gelen kısımlarda yazılar okunmuyor. Yok abi ben alışamadım kavise, özellikleri amoled kamera nfc radyo batarya herşey on numara ama bu kavis yüzünden vazgeçiyorum. Bu sevdadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keukuat -- 9 Ağustos 2020; 10:34:16 >
  • Uzun incelemelerim sonunda bu telefonda karar kıldım. Benim gibi estetik takıntısı olanlar için bu fiyat aralığındaki en iyi seçim bu telefon olacaktır muhtemelen. Daha öncesinde Nokia Lumia 1020 (Tasarımı çok hoştu, Windows Phone işletim sistemi de harikaydı ve yağ gibi akıyordu ama yazık oldu, ayrıca kamerası cidden efsaneydi), Sony Xperia Z5 Premium(Ön taraf klasik hantal Sony tasarımı olsa da, aynalı arka tarafı bugüne kadar gördüğüm en şık ve güzel tasarımdı, 4 yıl kullandım) gibi telefonlar kullandım. Şimdi de kullanılan malzeme kalitesi, kavisli ekran şıklığı, always on display özellikleri nedeniyle bu telefonu alacağım bir sıkıntı çıkmazsa. Performans olarak Redmi note 9 Pro ile aralarında bir fark olmasa da, bu telefonda amiral gemisi havası var. Ayrıca Amoled ekran büyük fark yaratıyor.

İş bankası alışveriş kredisi ile 3 ayda ödemeyi planlıyordum ama ödeme ekranında sorun verdi. İşlem kısıtlaması varmış. Ya bankaya, ya da bankamatiğe gitmek gerekiyormuş açtırmak için, ama yapamadım ben bankamatikten, millet de sırada bekleyince stres bastı. Pazartesi bankaya gidip halledeceğim.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Sağol n11 kampanya vardı bayrama özel 150 ₺ kupon birde 260 ₺ gibi bonusum vardı hepsini düşünce o fiyatta geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Stalkeparasite

Neden zarar görüyor %1 de sarja taktığımızda açıklaması nedir ?
    AccuBattery gibi programlarda da belirtilen bir şey bu. Minimum %20'de şarja takıp, maksimum %80'de şarjdan çekmenin pile olumlu bir etkisi olduğu belirtiliyor.

Pili tamamen bitirmek ve tamamen doldurmak zararlı. Pili daha hızlı aşındırıyor. 20-80 kuralında da pil aşınıyor tabii ama çok daha az.

Kutudan çıkan 30W'lık adaptörü de kullanmıyorum. 5V/2A'lik, yani 10W'lık adaptör ile şarj ediyorum. Bir önceki telefonumda sürekli hızlı şarj kullanıyordum. Pili resmen mahvediyor. Üstelik o 18W idi, ona rağmen mahvetti.

Bir telefonu en az 3-4 yıl kullanan birisiyim. Sürekli telefon değiştirecek ekonomik güçte de değil birçoğumuz. Bu sebeple de, bu kuralı uygulamak oldukça mantıklı oluyor. Maddi durumunuz iyidir, 1 sene bile dolmadan telefon değiştiriyorsunuzdur. O zaman istediğiniz gibi kullanın.

• Bu arama geçmişi olayını bir türlü çözemedim bir kişiyle olan son görüşmelerimi nasıl göreceğim

• Nikki Sixx kullanıcısına yanıt
    10w adaptor le ne kadar sürede doluyor peki bende öyle yapmayı düşünüyordum?

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.