Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim. İnşallah sen de alabilirsin indirime girerse :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Jelatin takınca hava boşluğu kalirya bazı telefonlarda ekranın cami düz olmadığı için o sekildemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi mix 2 Migroslarda 2499tl 17.01 tarihine kadar.

• Bunun arka kamera ile mi A1 kamerası arasında resimde ne düzeyde fark var, Samsung s7 dahil edelim

• Yok öyle bir ekran değil.

• Contra07 kullanıcısına yanıt
    Le Chifre kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat, kaçırmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 5 Ocak 2018; 22:45:52 >
    Sanırım bu cihazı alacağım, piyasayı değerlendirince 2500 TL bu cihaza verilir gibi duruyor. Fakat sd kart desteği olmaması bir dezavantaj. Krsinlikle 128 gb versiyonu alınmalı.

• Cift simcard ozelligi olan bir telefon. Ikinci sim kart yerine micro sd takilabiliniyor diye biliyorum. Bir arastirin lutfen.

Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Bu özellik Mi Max 2'de mevcut, bu modelde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 6 Ocak 2018; 10:21:58 >
  • madenci34 M kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir ses sorunu var?

8.1.5 yüklü bende. 9.2.3'e geçmeye değer mi? 9.2.3'teki şarj süresi nasıl?

• Pili niye daha yüksek kapasiteli yapmamışlar yazık... Minimum 4500 gerekliydi..
    Seramik olması handikap, çabuk kırılabilir..Belki yanlışım vardır.

Ben de ilgileniyorum ama 256yı napicam 128 yeter

FAKAAAAT 1000 TL DAHA UCUZA

MI MAX 2 VAR.. KAMERASI ki berbat değil idare eder .. 2000 amper daha güçlü daha 0.4 inch daha büyük 4gb ram 2 gbquadcore.. yeter de artar diyorum...

Çift sim var ama sdkart desteği yok diye biliyorum.

• mi mix 2 incelememiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 7 Ocak 2018; 15:11:55 >
  • Bugün migrosda inceledim telefonu gerçekten hoşuma gitti 6s plus kullanıcısı olarak. Sanırım alacağım. Olumsuzluk yaşayan var mı cihazda acaba?

• Arkadaşlar Migros ta satılan Delta garantili mi?

• 20 günlük kullanımdan sonra görüşlerimi yazayım. 64 lük versiyonunu kullanıyorum. pil süresi yoğun kullanımda 1 gün çok rahat yetiyor ortalama 4 buçuk 5 saat kadar ekran açık süresi alıyorum. pil tüketimi en fazla olan uygulama da whatsapp oluyor. ilk başta sadece denemek için asphalt 8 airbone kurmuştum sonradan sardı oyun günlük 30 dk- 1 saat arası oynuyorum başka oyun yok. arada sosyal medya falan kullanıyorum. chrome alışkanlık olmuş kendi tarayıcısını kullanmıyorum belki daha iyidir ama bilmiyorum. cihazın hızına diyecek söz yok. sadece facebook uygulamasında kasmalar oluyor ve arada facebook durduruluyor o da uygulamadan sanırım. cihazda hala miui 8.5 kurulu imei işlemi yapmayı düşünüyorum o yüzden 9 a yükseltmedim. 9 daha akıcı ve bariz performans farkı var diyorlar ama henüz denemedim. kamerası iyi değil. bundan önce lg v10 kullanıyordum ve kamerası bundan çok daha başarılıydı. fotoğraf çeken birisi değilim o yüzden hiç sorun değil benim için. arada arkadaşlarla toplanırsak çekerim o kadar. bunun için de çok iyi bir kameraya ihtiyacım yok. ilk başta mi6 ve mi a1 almıştım ama bunun fiyatı inanılmaz!!! derecede düşünce hiç düşünmeden biri eşime biri bana 2 tane de mix2 aldım ve gayet memnunum seçimden dolayı. arada mi6 nın kutusunu gördükçe bir hafta da onu mu kullansam diye düşünmüyor değilim ama sıfır satmak için el sürmüyorum. velhasıl kelam cihaz gönül rahatlığıyla alınır. ama 2500 den fazlası verilirmi bilmem o kişinin kendi tercihi. tek sıkıntım türkiye de henüz koruyucu kılıf ve cam çok bulunmuyor. çinden alacağım o da uzun sürecek

• mozmeniniz M kullanıcısına yanıt
    Dün sordum delta dediler hocam migrosda

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuz Kral

Dün sordum delta dediler hocam migrosda

ankara ankamall migrosta gördüğüm sanki evoydu diye hatırlıyorum.
  • cihat_ozturk kullanıcısına yanıt
    Mall of istanbulda deltaydı hocam evo demediler

• Deltaysa iyi. Ama ben sanal markette göremedim stokta yok yazıyor, herkes elden mi alıyor.

Bir de cihaz 7.7 mm kalınlığa sahip. Kaba duruyor mu elde, bu biraz tedirgin ediyor beni açıkçası. Huawei P10 Plus 6.98 mm olduğu için aklımdan o da geçiyor. Siz ne dersiniz, sizce hangisini almalıyım?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.