Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
32
Favori
103.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Ben de 2 gün önce yurtdışından alarak aranıza katıldım. Şu an kullanıma alışmaya çalışıyorum. Artı ve eksileri zamanla burada belirtirim.

Keşke bir babayiğit Mix 2'nin imzasını yapsa da kullansak :)

Saygılar.
  • Merhaba arkadaşlar telefonun rami ilk kutusundan sonra ve normal programlar kuruluyken ne kadar boş bide kamerası benim telefonum htc a9 telefonumun kameerasindan yüksek performans verirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 6s kullanıcısıyım bu gün migrostan aldım . 128 gb olan model.
    Cihaz şimdilik güzel, bakalım tecrübelerimi sizinle paylaşacağım. selamlar.
  • ayuysal A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 6s Plus kullanıyorum satıp bu cihazı kullanmayı düşünüyorum. Karşılaştırmalı fikrini merak ediyorum. Değiştirmeye değer mi yoksa iPhone devam mı sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayuysal

iphone 6s kullanıcısıyım bu gün migrostan aldım . 128 gb olan model.
    Cihaz şimdilik güzel, bakalım tecrübelerimi sizinle paylaşacağım. selamlar.

Kaca aldiniz migrostan 2899tl?

• Merhabalar arkadaslar. Ben de bir mix2 alarak araniza katildim. Sorum : en son surumu kactir? Kilidini kapatmamiz gerekli midir guncelleme yapmak icin. Cunku guncellemeleri denetle dedigimde 1.2gb lik bir surum tespit ediyor. Her seferinde indirip yukluyorum. Telefona reset atiyor.acildiginda yeniden guncelleme denetle dedigimde hic yuklenmemis gibi 1.2gb yeniden gozukuyor. Bilen varmidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

Merhabalar arkadaslar. Ben de bir mix2 alarak araniza katildim. Sorum : en son surumu kactir? Kilidini kapatmamiz gerekli midir guncelleme yapmak icin. Cunku guncellemeleri denetle dedigimde 1.2gb lik bir surum tespit ediyor. Her seferinde indirip yukluyorum. Telefona reset atiyor.acildiginda yeniden guncelleme denetle dedigimde hic yuklenmemis gibi 1.2gb yeniden gozukuyor. Bilen varmidir?

En son kararlı sürüm 9.1.2 olarak gözüküyor. Ben de şu an 8.5'teyim. 9 sürümünü kullanan arkadaşlardan fikir istiyorum 9'a mı geçmeli yoksa 8.5'de mi kalmalı?
  • Selamünaleyküm. Öncelikle herkese hayırlı olsun güzel günlerde kullansın telefonunu. Bu cihaz ilgimi çekiyor ve düşünüyorum. İphone kullanıcısıyım. Bir kaç sorum olacak. Cevaplarsanız mutlu olurum.
    - Sahibinden de 1850 ile 2100 civarında 2. El cihazlar mevcut sizce düşünebilirmyim.?
    - Global rom vs vs gibi konular kafa karıştırıcı. Pek ilgilenebileceğimi sanmıyorum. Sorun olur mu.?
    - Şarj durumu nasıl, memnunmusunuz.?
    - Kullanışlılık nasıl memnunmusunuz.? Örneğin; iphone dan samsunga geçen birisi kullanışlılık olarak sorunlar yaşayabiliyor.
    - Çift simkartlı istemiyorum. Bana gereksiz geliyor. 64 gb olan mı tek simkartlıydı.?
    - Servis olarak başımıza bir durum gelirse hasbel kader bir servise mi götüreceğiz.?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ekran 3d glass mı

• Bugün güncelleme geldi 9.2.3 oldu cihaz adamlar özellik eksiltmiş geçiş ekranını tek tipe düşürmüşler ses sorunuda devam ediyor böyle giderse son xiaomim olacak aklım artık nubia ya dogru gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • madenci34 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu telefona geçmeyi düşünüyorum nasıl bi ses sorunu var? Bide ekran 3d glassmi? Genel olarak oyun hariç gündelik işlerde wp insta outlook da kaç saat şarj gider.

• Merhaba,

Mi Mix 2 Kipa ve büyük Migrs'lar harici başka mağazalarda bulunuyor mu? Ayrıca 128 gb olan mı seramik versiyon oluyor yoksa bu seramik versiyon kapasiteden bağımsız bir versiyon mu?

• Migrosta sanal markette 2499tl an itibari ile

• 6s plus modelinden buna geçeceğim sizce pişmanlık yaşarmıyım. Kullananlar ne durumda fikir belirten yok çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuz Kral

6s plus modelinden buna geçeceğim sizce pişmanlık yaşarmıyım. Kullananlar ne durumda fikir belirten yok çok.

kamera açısından ondan düşük, fazla işlemci ram belek açısından düşünüyosan olabilir

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Ekran kalitesi nasıl peki sizce?

• Le Chifre kullanıcısına yanıt
    - İkinci eline girme bu telefonun derim ben.
    - Hiçbir sorun olmaz. Türkiye'den alırsan global rom yüklü geliyor, güncellemeleri otomatik alır.
    - Note 5'ten geçen biri olarak şarjından inanılmaz memnunum. Tüm gün 4G kullanmama rağmen 9 saat ekran süresi alıyorum. Bu da neredeyse 1.5 gün yapıyor. Gps, senkronizasyon sürekli açık, parlaklık sondayken yine de 1 günde şarj bitmiyor. Cihazın en iyi yönü batarya süresi.
    - Note 5'ten geçen biri olarak kullanışlılıkta hiçbir sıkıntı yaşamadım. Iphone kullanıcıları alışmakta güçlük çekebilir tabii ki.
    - Bunu bilmiyorum. Ben Tayland'dan aldım 64 gb ve çift sim kartlı.
    - Maalesef öyle. İşini iyi yapan bir telefon tamircisi olması gerek.

• 3d glass'tan kasıt nedir acaba? Günlük kullanımda 1.5 gün gibi inanılmaz bir batarya süresi var.

• Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada'da mevcut. Bütün modellerde telefon arkası seramik.

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevap için. Sıfırlarına baktım 2700 lerde. Bu rakam da benim için yüksek. 2.el alma deyince :) tekrar teşekkürler cevap için. Güle güle kullanın cihazınızı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.