Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.670
Cevap
583
Favori
733.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1619
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 23
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 583
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turbetfur2 (403 mesaj) parlamenter (373 mesaj) mu5tafa (215 mesaj) diyar_21 (205 mesaj) Dert Sahibi (199 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5212 mesaj) Mobil (3484 mesaj) Tablet (13 mesaj) Mini (386 mesaj) Uygulama (1998 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •
Giriş
    15044 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: claudecan

Son guncellemeyle söyle bir durum olustu: mesela cihazı kumandadan kapatıyorum. Sabah veya akşam üstü açtığımda youtube netflix ve diger video oynatma icErikli hic bir şeyi oynatmiyor.Videoyu acıyor ama resim gibi duruyor. Netflix 25 te takılı kalıyor. Ama cihazi yeniden başlatinca düzeliyor.Önceki güncelleme de sorun yoktu.Son güncelleme ile oldu.
    Güncelleme dışında cihaz ve tv yi gece yatarken anahtarli prizden kapatıyorum. Ondan olabilir mi?

1 senedir sorunsuz kullandığım Mi Box S'de son güncellemeden sonra ara sıra bende de yapmaya başladı bunu. Cihazın ses sistemi çöküyor, çökünce videolar da oynayamıyor. Cihazdan hiçbir ses de çıkmıyor. Tek çözüm yeniden başlatmak bende de.

Bunu düzelten yeni bir güncelleme daha bekleyeceğiz sanırım.

• Binbaşı
    1008 Mesaj

Koronavirüsün olduğu şu zamanda insan evine yabancı birini alır mı, ağzım açık okudum çok enteresan olaylar.

yak onu daha iyi, 370 lira ailenin sadakası olsun.

|
    |
    jjbraddock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 18 Aralık 2020; 17:8:19 >
    |
    |
    zortak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj

Aynı problemi bende yaşadım. Buraya da yazdım ama cevap veren olmadı.

Çözüm şu şekilde

Mi box ta uykuya geçmeyi iptal ediyorsunuz. Yani cihaz kapanmıyor. Böylelikle sorunda kalmıyor. Daha önceki sürümlerde böyle hatalar olmuş ve bu şekilde 1 sene kullananlar varmış. Hiçbir sorun yaratmıyor. Bende 1 haftaya yakındır kullanıyorum ve hiç hata almadım. Belki başka bir güncelleme ile sorun ortadan kalkabilir ama şimdilik bu güzel bir çözüm bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    byblopd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

1 senedir sorunsuz kullandığım Mi Box S'de son güncellemeden sonra ara sıra bende de yapmaya başladı bunu. Cihazın ses sistemi çöküyor, çökünce videolar da oynayamıyor. Cihazdan hiçbir ses de çıkmıyor. Tek çözüm yeniden başlatmak bende de.

Bunu düzelten yeni bir güncelleme daha bekleyeceğiz sanırım.

Alıntıları Göster

Yukarıda bir çözüm yolu var. Deneyebilirsiniz

|
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj

Hocam inmiyorki turbetfurunun linki tam bir saat uğraştım telefona indirip mi boxsa gönderecem diye ancak telefona inmiyor masaüstü seceneği faptım yine inmiyor
    |
    |
    Bahsedilenler: Dert Sahibi
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj

Merhaba arkadaşlar,

iki gündür Kodi açılmıyor. Restart ettim, enerji kestim bekledim, yok bir türlü açılmıyor. cihazın kendisinin veya kodinin bir update i gözükmüyor.

Böyle bir şey yaşayan oldu mu ?

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ShortcutsMaster

Bu kadar gamsızlığı ve cihaza tapma seviyesinde övülmeleri zaten bir tek burda görüyorum, Google’da banlanmadıysanız bilgiye erişmek serbest - yabancı forumlar ve kanallar açık açık konuşuyor sorunları (Telegram kanalın linkini de vermiştim önceki sayfalarda), yani kişisel takıntım filan yok.
    Bu fiyat bandında daha iyi cihaz var - Amazon firestick, ama herkes onu kovalamak ister mi, ayrı konu.

kimse burada cihaza tapmıyor ve hiç kimse gamsız değil, aksine herkes elinden geldiğince birbirine yardımcı olmaya çalışıyor, burada problem çıkarıp hiçbir çözüm üretmeyen sürekli mızmızlanıp insanların sorularına alakasız cevaplarınız veren gördüğüm kadarıyla bir tek sen varsın. konu içindeki ikili diyaloglarını ve verdiğin cevabı/cevapları gördükten sonrada sana diyebileceğim tek şey sadece dikkat çekmeye çalışan muhtemelen 15-16 yaşında bir çocuksun fazlası değil.

• Yarbay
    5297 Mesaj

Bu yorumun altına imzamı atarım
    |
    |
    DexterFringe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1008 Mesaj

Zorunda olduğunda yaparsın, bu zorunluluk değil, yok toplu taşımaya binmiyorum, 77 yaşındaki annemi korumak için de,

yabancı kimseye yaklaşmıyorum, 370 lira büyük para, bereket versin, bunları yaptıkça nerden bulaştı anlayamadımcılardan olursunuz.

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj

aynı problemi yaşadım ve dediğinizi dendim. umarım çözülür. son durumu yazarım.

|
    |
    Bülent40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1137 Mesaj

O bende de oldu, 5 haftalık cihazdı. Farklı uygulamalarda video açtım anında durdu resim gibi. Fişi çekip taktım düzeldi.

Uyku modu da kapalıydı. Bazen sapıtıyor bu cihazlar.... el mahkum.
    |
    |
    claudecan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

.

Aman hocam sakın, sakın evinize kimseyi almayın. Ben aylardır evden çıkmıyorum, markete bile gitmiyorum ve bu sabah covid 19 tanısı konuldu. Şimdi odanın kapısını kapatıp ateşim 38.5 şekilde yatıyorum. Lütfen bu işi ciddiye alın.

• Yüzbaşı
    695 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 18 Aralık 2020; 17:7:47 >
    |
    |
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bülent40

Aynı problemi bende yaşadım. Buraya da yazdım ama cevap veren olmadı.

Çözüm şu şekilde

Mi box ta uykuya geçmeyi iptal ediyorsunuz. Yani cihaz kapanmıyor. Böylelikle sorunda kalmıyor. Daha önceki sürümlerde böyle hatalar olmuş ve bu şekilde 1 sene kullananlar varmış. Hiçbir sorun yaratmıyor. Bende 1 haftaya yakındır kullanıyorum ve hiç hata almadım. Belki başka bir güncelleme ile sorun ortadan kalkabilir ama şimdilik bu güzel bir çözüm bence.

Bu sorunu, aslında anlattığınız çözüm yolunu 2 sene uyguladım ben. İlk mi box s i aldığımda, cihazı kapatıp açınca saçmalıyordu, donuyor, kasılıyordu. Sonra uykuya geçmeyi iptal ettim ve mi box s i hiç kapatmadım 2 sene. Hatta bu alışkanlık haline geldiği için hiç kapatmıyorum ben mi box s i.

|
    |

• Binbaşı
    1008 Mesaj

Maske takacakmış, işi kafasında çözmüş arkadaş, akrabalarından ölen olmamış galiba şu an rahat,

normal gripten farkı yokçular gibiyse evine alır tabii, ne olacak, sinerji olsun, herhalde yani arkadaşlarımızı evimize almayacak

kadar asosyal korkaklar mıyız ?!?!?

|
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5297 Mesaj
    Beyler sakin ! Başlık Xiaomi box , covid 19 değil. Birbirinizin kalbini kirmaya gerek yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 18 Aralık 2020; 17:7:14 >
    |
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1008 Mesaj

Buna canın sıkılana kadar, aklını kullan da ailemin hastalanma ihtimalini arttıracak mıyım diye düşünüp kork.

Bu riski alsam utancımdan ölürüm, evime yabancı birini sokacağım ve bunu 370 lira için yapacağım, Allah'ım sen aklımı koru.

370 bin lira vereceğim deseler defol kaybol diye kovarım, nasıl izansızlık, kaybol şimdi.

.

|
    |
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 18 Aralık 2020; 17:6:33 >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.