Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.708
Cevap
620
Favori
1.176.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam
  • yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Ben eklememişim o yüzden birçok filmi açmıyordu iyi oldu öğrendiğim.
  • hocam saniyelik bile değimiş pek önemli değil yani salise çok kısa bir an.. ondan sonra cihaz toparlanıyorsa soru yok bende de olabiliyor yani

• Herkese merhaba bende dün intibari ile salon icin 4K Samsung televizyonuma mi box s aldım yanında https://www.hepsiburada.com/inca-ihd-02-2-0-v-2m-hdmi-to-hdmi-kablo-pm-HB00000ARJTY ürünü de aldım ama 2 sorunum var

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

buradaki sdr to hdr kısmı benim cihazda yok ve bu ayarlar ne ise yarıyor

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

Birde bu kısımda e yüksek çözünürlüğü seçtiğim zaman ve color space I ycbcr444 yaptığım zaman ekran kararıyor color depth I açtığım zaman ise yeşil ekrana dönüyor tv acaba kablodan midir sikinti yoksa tv ve box ayarindanmidir ve buradaki color depth ve color space hakkında Bilgisi olan biraz Bilgi verebilir mi nedir ne ise yarar 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir süre uzak kaldım mi boxtan. Bütün uygulamalar patlamış. Şifreli kanalları izleyebileceğim, ya da istediğim filmi diziyi izleyebileceğim program var mı? Bu arada fare kullanmıyorum, kumanda ile kullanımı kolay olursa çok memnun olurum.

• Merhabalar ürünü detaylı biçimde inceledim videosu altta... Beğenirseniz abone olmayı unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jjbraddock -- 18 Aralık 2020; 17:4:0 >
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
  • DexterFringe D kullanıcısına yanıt

Dediğinizi yaptim hatta o menude hard reset işlemini de yaptim. Kumandadan değilde makineden mi sorusu benimde aklima geldi. Ancak o donma anında mouse la mi box i kullanmaya devam edebiliyorum. Bugün pirana air kumanda siparişi verdim. Bakalim gelirse onu deneyeceğim

• star1984 S kullanıcısına yanıt

cep telefonuna ve mi boxa ilgili kumanda uygulamasını kurup denediniz mi peki ?

• DexterFringe D kullanıcısına yanıt

Uygulama yüklü birkac kez kullanmistim. Akşam ordan kumanda ederken de takilmalar oluyor mu diye denerim.

• Guest-D84457EFD kullanıcısına yanıt

Cihaz genel olarak işlevsel bir cihaz tavsiye ederim fakat Dsmart Go için alacaksanız, hele ki Dsmart Go uygulamasından canlı tv izlemek istiyorsanız bence almayın. Zira tv kanallarını canlı izlerken sanki çok düşük fps ile izliyormuşcasına takılarak ilerliyor yayın, canlı yayın sağlayan diğer bir çok uygulama daha akıcı çalışıyor. Aslında Dsmart Go uygulaması menüsü falan genel olarak kasıyor diyebilirim Mi Box'ta.

Kardeşim 400 tl ye mi box s kalmadı, anca 2.ci el bulursun. Burada birisi 379 tl ye almıştı 2 haftalıktı satılığa çıkarıyordu aynı fiyattan, istersen ondan satın al. 15 yaşında olduğun için baban yardımcı olsun sana. İletişime geç kendisiyle, iban numarasını sana atar sende ona parayı atarsın o ürünü gönderir kargoyla sende kullanırsın.

D-smart go hakkında gram bilgim yok üzgünüm, ben işin fiyat kısmıyla ilgili konuşmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D84457EFD

Bu mesaj silindi.

dsmart go yu sen film dizi içinmi kullanıyon ? zaten bir ton bedava pro var dsmart go ya para vermene bile gerek kalmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D84457EFD

Bu mesaj silindi.

anladım tabi bedava olsan prolarda olsada ara sıra sorun yartabilir discovery filan ama genelde açıyor şoyle birşey tv de dsmart kartınız yokmu zaten uydudan izlersin onları boxa ne gerek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Aralık 2020; 20:22:40 >

parayı veriyosan annen ve baban alsın üstüne dsmart kart cı, boxa bulaşma dsmart belgesel kanalları hayranıysan...

ha bedava şekilde mi boxda açıyor ama ara sıra patlıyor donuyor filan onu göze al animal planet çok az çalışıyor filan...

mi boxda dsmartı unut.

yada paralı ip tv kullananlara sor düzgün çalışıyormu diye ben beleş versiyonu kullandığım için öyle...

bende senin yaşlarındayken discovery kanalları hastasıydım anlıyorum piskolojini• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Aralık 2020; 20:30:33 >

şu an beleş türevi ip tv kullanıyorum ara sıra patlayabiliyor kannalar donma oluyor filan ama, paralı ip tv de çokmu düzgün bilmiyorum onu arkadaşlar cevaplasın..

bencede en temizi cı üyelik bir süre kullandım bende ..

dediğin kanllar beleş şekildede çaşıyor beleş türünden ama %100 sağlıklı diyemem ama genelde çalışıyor kral tv ve kalite tv apk sında izlersin yani ama sağlığını garanti edemem..

tüm filmler elinin altında olcak zaten film yönünden sıkıntı çekmezsişn pek mi boxda...

pişe pişe öğrenirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Aralık 2020; 20:41:45 >

o yönden değil bozulduğu çöktüğü anlar olabiliyor o anlamda sonuçta bedava etin yahnisi..

bedava beleş türevinden kullancağın apk lerde özellikle online tv kanllarında %100 yapar garanti yok..

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.