Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ona bakarsan tv lerede gerek yok aç laptopu tv seyret ustad :) Bizim evde 3 laptop var ama herkes tv açıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iandi İ kullanıcısına yanıt
    Bir gün birisinin böyle bir şey söyleyebileceğini rüyamda görsem inanmazdım. Diyecek bir şey bulamadım daha başka. Laptop u kablo ile bilgisayara aktarmaktan bir farkı yokmuş. Pes... Sözün bittiği yer bu olsa gerek. 😯😯😳😳

Bence konu sahibinden rica edelim bu paylaşımı en üste sabit
    lesin. Mi Box forumda tarihe geçecek bir saptama olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 15 Kasım 2020; 14:31:0 >
  • Biz de ne zamandır almak istiyoruz ama uygun bir tane bulamadık hep 400+

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim

• Kwanon K kullanıcısına yanıt
    27 kasim cuma günü black friday olacak o günü bekleyin

• Geçen hafta aldığım kutuda aleti her çalıştırdığımda kumandayı yeniden tanıtmam gerekiyor bu durum normal mi?kimi zaman çalışır durumda tanıtılmış iken de yeniden tanıtmak zorunda kalıyorum bir çözümü var mi

• zeytin45 Z kullanıcısına yanıt

Aynı durum zaman zaman bende de oluyor. Ama ben kullanmadığım da komple elektriğini kesiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parlamenter P kullanıcısına yanıt

Hesaba gir cik yaptim, fisi cektim, 720p50hz denedim olmuyor. İlginc olan prime dan cikip hardisc filmlerim ve youtube videolari da ayni sekilde ekran siyah-ses var seklinde. Ekranin altinda oynatici dugmeleri (play pause vb) gozukuor, altyazilar bile (prime dahil) gozukor ama goruntu yok. Restart yapinca prime haric hersey normale donuyor.

• ferdigo35 F kullanıcısına yanıt
    Prime uygulamalardan kaldirip tekrar kurun
    Bide bunu deneyin

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Nvidia Shield veya Amazon Fire Stick ile kıyaslasak mı ki Mi Box’u?
    Biraz büyük konuştunuz tabi. Mi Box en ucuz kutulardan bir tanesi, ondan popüler, yoksa en sorunlu kutulardan bir tanesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShortcutsMaster

Nvidia Shield veya Amazon Fire Stick ile kıyaslasak mı ki Mi Box’u?
    Biraz büyük konuştunuz tabi. Mi Box en ucuz kutulardan bir tanesi, ondan popüler, yoksa en sorunlu kutulardan bir tanesi.
    Nvidia shield’in kulvarı çok farklı, bu cihazdan çok güçlü. Fire Stick ile de atla deve değil, fire stickte Türkçe desteği yok, Türkçe sesli arama yapmak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 16 Kasım 2020; 1:5:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Mesele hızlı ve kullanışlı olmaksa her ikisi de Mi kutusundan daha hızlı ve özellikle oyun bakımından Nvidia daha kullanışlı. Sonuç itibariyle her şey sadece ayrılabilecek bütçeye kilitleniyor.

• zeytin45 Z kullanıcısına yanıt

pil değiştirmeyi denediniz mi ?

• Beyler Amazon Prime arayüzü İngilizce, seçeneklerde Türkçe yok.

Altyazılarda vs. sorun yok. Arayüz ingilizce oldu ve settings altında Türkçe dil seçeneği çıkmıyor.

Yardımcı olabilecek var mı

• iandi İ kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı hocam tamamen gereksiz bir cihaz. Bende bu yorumdan sonra kırıp atmayı düşünüyorum. TV film vs dediğin laptop tan izlenir. 55" laptop bakıyorum şimdi.

• sterilsenfoni kullanıcısına yanıt

Benimde öyleydi, çıkış yaptım com.tr den giriş yapınca düzeldi

• Bende dün süper cüzdan indirimiyle almış bulundum aslında TV Stick alacaktım ama bir anlık gazla bunu aldık iyimi yaptım kötümü bilmem cihaz gelince göreceğiz ilk kurulumda faydalı uygulama önerisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    55" laptop mu?

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt

Hocam yanlış anladınız beni. Ben bilgisayı tv ye bağlayıp monitör gibi kulllanıyorum tv yi. Görüntü kalitesinde de sorun olmuyor.

• Herkese selam. Trendyoldan aldığım mi box s im az önce geldi ve kurulumu yapıp kullanmaya başladım. İlk başta telefonun ekranını smart viewle mi boxa yansıttım. Ancak şuanda tekrardan yansıtmaya çalıştığımda bağlanmıyor. Bunun sebebini bilen var mı ?
    • Xiaomi Mi Box S • Ana Konu •

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.