Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Dün amazonda 377 tl ye satıldı. HB iss 380 tl ye sattı ben yetişemedim. Amazonda da bahsi geçince bir umut bakayım dedim 377tl görünüyordu. Yarım saat durdu durmadı son dakika aldım. AMAZON25 kodunu girince 25 tl de indirimli oldu.

9 kasım günü amazonda.com.tr de kampanyalar olacak sakın kaçırma

Bende dün trendyoldan cüzdan indirimi kupon vs kullanarak 367TL.ye satın aldım.Siz kullanmaya başladınız cihazda size göre eksik gördüğünüz bir şey varmı?Kablosuz bağlanacağım modemle arasında en fazla 3 metre olacak.Tek usb giriş var bildiğim ben diğer tv boxumu mausela kullanıyordum sanırım mibox kumandasında mause özelliği var değilmi.Saygılar..

• desarj45 kullanıcısına yanıt
    Mouse özelliği yok ama uygulama indirip ayar çekersen varmış sanırım. Ben airmouse kullandığım için indirmeye gerek duymadım.

2.4 ghz bende sorun yarattı wifi hep koptu, 5ghz ile gayet akıcı. Eğer kablolu kullanmak isterseniz 27 kasım günü aliexpress black friday indirimi yaparsa ugreen ethernet hub alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Kapat ac duzelir

• Arkadaşlar bu cihazın 16gb hafızalı modeli çıkacakmış, tarihini bilen var mı

• Ocaktan önce gelmez fiyatı vergiler dahil 1250 aşağıya olmaz dolar böyle iken en düşük 999 olur. Tahminen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbetfur2 mesajlarında okumuştum sanırım tivimate kullanıyordun bende modlu yüklemiştim ama epg gelmiyor kanallarda.Bunun bir çözümü varmı biliyormusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desarj45 -- 16 Kasım 2020; 16:51:36 >
    Hocam neden kırmızı yazdın ödüm patladı neyse . Epg gelmesi için İptv sağlayıcının epg yı desteklemesi lazım oda çok zor . Bendede gelmiyor . Gelmez yanı boşuna uğraşma

• Microsoft Edge kullanıcısına yanıt

Deneyip bilgi vereceğim hocam, çok teşekkür ederim bilgi için. İnşallah olur, sinir etti beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1. Her hafta program verilerini temizlemek.
    2. Tivimate 2.1.5 modunu kullanmak (sonraki tüm modlarda EPG sorunu mevcut, çünkü modlara karşı yeni korumalar eklendi).

Tabi öncelikle IPTV sağlayıcının EPG desteği vermesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 16 Kasım 2020; 15:55:18 >
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt

Google home uygulamasını kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: desarj45

turbetfur2 mesajlarında okumuştum sanırım tivimate kullanıyordun bende modlu yüklemiştim ama epg gelmiyor kanallarda.Bunun bir çözümü varmı biliyormusun.

Aşağıda linkini verdiğim epg hizmeti veren 2 hizmet sağlayıcı var. Ben kullanıyorum, çok memnunum:

https://epghizmeti.com/

http://epg.yayinakisi.co/

• Bende epgler gozukuyor tivimate tabi bunu iptv saglayicisi ayarlıyor.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Tamam bende farklı bir şey demedim zaten

• MXKM kullanıcısına yanıt
    Üstteki epgyi ben de kullanıyorum. Memnunum. Telegram grubundan sürekli yardımcı da oluyor. İstekleri dikkate alıyor. Tavsiye ederim

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hocam bir soru soracağım : modem 2.4ghz dağıtıcı ise 5ghz yi destekliyorsa mi boxa modemden değilde dağıtıcıdan bağlanmak bir şeyi değiştirir mi? ( bu konuda bilgisi olan başka arkadaşlarda cevap verirse memnum olurum )

• Dagiticida 2.4 verirmi
    Uzmanlik sorusu.
    Bu konuda ustalar cevaplar
    Bence yine 2.4 verir

• İyi akşamlar arkadaşlar. 2 aydır mi box da amazon video kullaniyorum. Bir sorun yaşamamıştım. Ancak bir haftadir, uygulama Türkçe yerine ingilizce olmaya başladı. Dil ayarlarinda da Türkçe yok. Sizlerde de böyle bir durum var mi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• star1984 S kullanıcısına yanıt
    Bende kullaniyorum turkce
    App i kaldirip tekrar kur dene

• star1984 S kullanıcısına yanıt
    Bende de mi boxda ingilizce oldu. Prime video kaldırılamıyor. Güncellemeleri geri al diye bir seçenek var. O işe yarayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ethan -- 17 Kasım 2020; 2:59:5 >
  • Bu koruyucu ekranda sol altta çıkan chromecast ile ilgili yazıları kaldırabiliyor muyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.